Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Ciapkowa starsza siostra - miłośniczka spinaczek wysokooknowych :mad: P1090155.JPGP1090176.JPG

 

i czarne żaby. P1090259.JPG P1090182.JPG małego Pirata Wam na razie daruję ;) ale to klon tego ostatniego :)

 

jest jeszcze czarny starszy kotek. no i Kicia też czarna :) ale nie raczyły zjawić się na sesji :lol2:

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rany boskie :jawdrop: same Cizie :wave: identyczne prawie jak była moja Cizia z córeczką

 

Cizia z kompletem kociaków

 

CIZIA+kociaki-11sierpien2011(w).jpg

 

i Cizia ze swoją kopią

Cizia+Cizienka_sierpien2011.jpgCizia_z_corka-10sierpien2011.jpg

 

Cizia, Pasqal i moja dłoń, bo właśnie usiłowałam popracować :)

pracujemy.jpg

 

A to jest pani Spinoza, kocica filozoficzna

Spinoza(w).jpg

 

 

Blender mam Kenwooda i jest po byku wypasiony. Polecam. Pokażę wieczorkiem :)

 

Chcę robota do miąchania ciasta na chleb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jajca! Jakieś 6 lat temu dokarmiałam kotkę identyczną jak Cizia, mocno brzemienna wtedy była. Kilka dni przez okoceniem zniknęła i już więcej jej nie widziałam. To ona na pierwszym planie Bez nazwy.jpg Na drugim planie obok taczek Misiura, jest z nami do dziś :)

 

Dziewczynki, a co byście poleciły z nożami do cięcia warzyw? Jakieś takie wielofukcyjne najlepiej żeby było, ale głównie o te noże mi chodzi, bo też jestem wegetarianką i chcę sobie życie ułatwić ;) Mam w domu blender, ale za drobno tnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kenwoodworld.com/Global/Product%20images/Blenders,%20Mixers%20and%20Meat%20Grinders/Hand%20Blenders/HDM800/HDM800SI.png mój blender będzie taki :D jak go w końcu raczą wprowadzić do sklepów :lol2:

 

Mam ten HDP408 i jest boski ;)KENWOOD Triblade_HDP408.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu słyszałam, że misiaczki ciapkowane to kicie :) liczę, że czarne stworzenia to będą kocurki bo na weterynarza nie wyrobię :lol2:

 

 

o widzisz pestko tak patrze na tego Twojego blenderka i zauważyłam, ze ten mój nie ma szatkownicy :bash: czyli dupa, bo bardzo mi na niej zależało (zwłaszcza, ze zepsułam malakser :bash::bash::bash:). Popatrzę jeszcze, wezmę taki jaki masz, albo tego cudnego czarnego kMix-a :)

 

jak jest z myciem w zmywarce - da sie wszystko umyć?? czy są jakieś częsci do mycia ręcznie? mechanizm blendujący z blendera kielichowego już półtora tygodnia czeka aż sie umyję (sam chyba :lol2:)

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zostaje u Was, ale pamiętaj, że to jest kicia :wiggle: nie kocurek.

 

Nasza wetka ze wspólniczką co roku prowadzś akcję sterylizacji kociczek po kosztach. Gmina się nie poczuwa, a one patrzeć ni mogą na brutalne pozbywanie się kiciusiów. Poza tym masa ludzi przynosi do nich kociaki do uśpienia, a one już nie wyrabiają z poszukiwaniem domów dla tymczasowych lokatorów szpitalnych klatek.

 

 

Blenderka nie myję w zmywarce, bo nie ma takiej potrzeby. Poszukam w instrukcji co piszą, ale wydaje mi się, że wszystko można ;) poza uchwytem z silnikiem ;) włożyć do zmywarki – stal, plastik i coś co bardziej przypomina silikon niż gumę.

 

Edit:

Nie ma tak dobrze z tą zmywarką

http://www.kenwoodworld.com/Global/Instruction-Manuals/Blenders,-Mixers-and-Meat-Grinders/Hand-Blenders/HDP300/125376%20Iss%201%20HDP30_HDP40%20multilingual.pdf

 

Ale myje się bardzo łatwo i poza tzw. końcówkami łączącymi narzędzie z silnikiem można myć na pewno. O tych końcówkach piszą, że jak się naleje do nich woda, to dobrze osuszyć przed ponownym użyciem

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...