Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Nagram Wam kiedyś, co się u mnie dzieje ;) Gdy wracamy z pracy, Łazalski włącza syrenę dopóki drzwi nie otworzę. Jak coś chce, a ja na niego nie zwracam uwagi, to wyszukuje szeleszczący worek i go liże. Albo znowu syrena. Kotka miauczeć nie potrafi, tylko piszczy i do tego biega w tempie pendolino.

Psy chrapią, że filmu czasami nie słychać, jeden niekiedy przez sen popłakuje. O szczekaniu przez płot, żebyśmy szybciej wchodzili czy ponagleniu do otwarcia drzwi nawet nie wspomnę ;)

Planuję mieć więcej zwierząt, pewnie też normalne nie będą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mój mąż szału dostaję przy rozpalaniu, później kurwi poł dnia, że cały śmierdzi spalenizną. W poprzednich latach łapaliśmy się na to, że na majówkę grilla robiliśmy, przypominaliśmy sobie jakie to paskudne zajęcie i przez całe wakacje już pamiętaliśmy :rotfl: teraz mamy grilla elektrycznego, mąż twierdzi, że smakuję lepiej niż z tego zwykłego grilla, i nie śmierdzi spalenizną :yes:

 

ja jestem wege, wiec średnio korzystam z dobrodziejstw grilla :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia,wiem,że o kotach u Ciebie zawsze można:) Wiesz,że u mnie jedeny pies,na razie nie w domu i tak się zastanawiam czy lepsza byłaby kotka czy kocur? Ty masz duży inwentarz i mnóstwo doświadczeń,może podpowiesz,oczywiście czy kotka czy kocurek będę kastrować:yes: Edytowane przez Ana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do mnie dotarło, że u mnie nawet nowe koty, które mauczą, gdy się pojawiają, bardzo prędko nabierają w tym względzie manier Pasqala i Spinozy. Gangster już przestał pyskować. Tylko gdy udaję, że nie widzę jego podmaślania się i proszenia o jedzonko mówi „me-em”. Za to mruczy najgłośniej jak może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wege, wiec średnio korzystam z dobrodziejstw grilla :lol2:

Ja też :D I nie lubię tradycyjnego grilla z tym paleniem, pilnowaniem psów, żeby nie kradły itd. ;)

 

Hodowla Radgolli z rodowodem FPL w Radomiu:)

Na jakie umaszczenie się zdecydowałaś? Mnie najbardziej podobają się blue bicolour lub seal colorpoint, bez pręgowań. Jak się wybuduję, to taki kociak w domu przybędzie :)

Brytola brałam w wieku 5 m-cy, dla siebie i dla siostry. Nie miały problemów z zaakceptowaniem nowych domów, od razu były towarzyskie i chętne do zabawy. Ale to też kwestia odpowiedniej socjalizacji w hodowli.

http://www.zacisze.art.pl/wp/wp-content/uploads/2011/10/sierpie%C5%842006a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też :D I nie lubię tradycyjnego grilla z tym paleniem, pilnowaniem psów, żeby nie kradły itd. ;)

 

 

Na jakie umaszczenie się zdecydowałaś? Mnie najbardziej podobają się blue bicolour lub seal colorpoint, bez pręgowań. Jak się wybuduję, to taki kociak w domu przybędzie :)

Brytola brałam w wieku 5 m-cy, dla siebie i dla siostry. Nie miały problemów z zaakceptowaniem nowych domów, od razu były towarzyskie i chętne do zabawy. Ale to też kwestia odpowiedniej socjalizacji w hodowli.

http://www.zacisze.art.pl/wp/wp-content/uploads/2011/10/sierpie%C5%842006a.jpg

Piękny ten Twój brytyjczyk:yes:jeszcze zupełnie z nich nie zrezygnowałam.Kolor radgolla tego starszego to seal mited,a młodszy blue bicolor:yes: Koty są cudne ,tylko jeszcze muszę niektórych w rodzinie przekonać:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...