Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja miewam kołnierz futerkowy, ale tylko gdy jeszcze nie śpię. To jest wypracowana metoda, żebym się nie wymigała od wymasowania brzuszka. Drobne pół godzinki masowania i Pasqal zsuwa się na prawo lub lewo i mrucząc jak traktor zasypia. Robi się cicho i wtedy ja zasypiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce cytryny po 3 złote z czymś.

Kupiłam 5 kg - będziemy robić nalewkę - antybiotyk :D

 

Też chcę cylitynkę :yes: Gdzie pisałaś przepis?

 

pewnie w wątku alkoholowym :rotfl:

 

Da Ci Tomkowa popalić :rotfl:

 

No przecież nie powiedziałam który to :lol2:

 

o w morde :rotfl::rotfl::rotfl:

 

Poprawilyscie mi humor i mam nadzieje, ze sie dzisiaj taki utrzyma :)

 

Dzien dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już po pierwszym filtrowaniu prawie 4 litry orzechówki :yes: Tarninówki z zeszłego roku zostało troszkę ponad pół litra i mam 3 litry nastawionej teraz. Poza tym 2 pięciolitrowe banieczki pigwóweczki stoją zalane.

Narobiłam tych litrów bo może moja córka się złamie i będzie ślub.

Zawsze staram się przetrzymać troszkę nalewek jak najdłużej. Bronię przed różnymi „opojami” :) Mam np. śliwowiczkę z 2008, orzechówkę, zrobioną przez moją babunię ponad 30 lat temu, wydzielam na łyżeczki :rotfl: Z trzech ostatnich lat stoi na półce po niecałej półlitrówce pigwówki. Zeszłoroczna imbirówka jeszcze się ostała, jedna butelka. Mam też, wiosną zrobioną, próbną buteleczkę pomarańczówki, ktora calkiem dobra wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyżeczką, Melisko, jest nałatwiej się upić :rotfl:

 

To wysiadłam przy Tobie, Pusiu :yes: Ale ja mam takich różnistych krewnych i znajomych królika, co to się bezczelnie upominają. Jeden taki na pytanie czego się napije, kawy, herbaty, odpowiada „nie dziękuję, samochodem jestem” :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...