Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Taķ jest, koty uspokajają, działają relaksacyjnie. Oczywiście nie Mała Cholera. On to spec od odwracania uwagi od problemów wyższych, więc też pomaga.

 

Pusiu, to mam nadzieję stres. Gdy się wyciszysz po emocjach budowy i zagospodarowywania, łatwiej na pewno dojdzie do normy :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu, jak zdrówko :) Mam nadzieję, że już lepiej.

 

Zagląda tu do Ciebie towarzystwo życzliwe zwierzakom, więc wklejam link do potrzebujących pilnej adopcji kotów http://www.fundacjafelisfelix.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, nie było mnie trochę, a tu tyle natrzaskane postów.

 

Widzę, że prace idą do przodu. Musze również skorzystać z przepisów na nalewki.

 

Co do nadciśnienia, to może coś w diecie zmieniłaś? Pamietam jak mieszkałam miesiąc u mamy, która dużo soli i dostałam nadciśnienia, które po powrocie do domu minęło. Może z racji budowy żywisz się jakimiś gotowcami?

 

No i witam dziewczyny wege, miło mi niezmiernie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zmieniłam dietę na czas budowy i to radykalnie niestety :(

Przed budową (od jakiś 5 lat) żywiliśmy się niemal wszystkim własnoręcznie sporządzonym - własny chleb, ser, jogurty, dżemy, przetwory rozmaite.

Z przyczyn oczywistych na 1.5 roku wszystko się zmieniło - obiadki u mamy, u brata, restauracje no i często gotowce.

Pomału wracamy na swoje żywienie.

 

Myślę, że jak znowu zaczniesz jeść jak dawniej, problemy z ci śnieniem się skończą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy foty łóżka? Jestem ciekawa. Czyżbyś czekała na unormowanie ciśnienia? ;)

 

Kot jest przesłodki. Pewnie się zdziwi jak mu zabierzecie ten stojący na sztorc materac. Odnośnie materacy, to ja muszę mieć w łóżku dwa, bo śpię z nogą w dziurze pomiędzy nimi i bez tej dziury ani rusz nie mogę się wyspać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My razem jesteśmy 8 lat z hakiem i śpimy osobno. Ja muszę mieć w łóżku przestrzeń, a poza tym podobno wierzgam ;) No i co tu kryć... lubię spać sama :D

Pierwotny plan do nowego domu był taki, że robimy wspólną sypialnię i łóżko z dwoma materacami wedle potrzeb. Ale jednak wolimy się wysypiać, więc stanęło na osobnych pokojach. Plus z tego też taki, że nie będziemy się wtrącać przy urządzaniu, każde zrobi co chce i jak chce (co oznacza sypialnię męża zasłaną kablami, lampami i...psami ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też preferuję dwie kołdry. Muszę mieć nogę w dziurze między materacami, drugą na wierzchu, a kołdrę między nogami. Haha Poza tym mąż się zawija po czubek głowy, że nawet czasem nie wiem, czy się zwlókł z kanapy do łóżka, bo go czasem nie widać spod tej kołdry i jaśków, więc pewnie by mi tę kołdrę ciągle zabierał, a ja nerwowa jestem jak mnie ktoś nagle obudzi. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...