Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W sobotę mieliśmy sympatyczne odwiedziny forumowe - serdecznie pozdrawiamy :bye:

Oczywiście Mała Cholera zachowywał się skandalicznie :yes:

 

Przepraszam że tak po czasie...

Bardzo jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni dzięki tej gościnie u Was, bardzo dziękujemy, po stokroć , już mamy pewność teraz cała naprzód! ;)

Osobiście cieszy mnie fakt iż jesteście tak niesamowicie życzliwi i szczerzy, że poświęciliście nam tak dużo czasu...

Oczywiście najmniejsi mieszkańcy również OK- nie może być inaczej...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czołem kluski z rosołem !!!

:):):):)

 

Jak samopoczucie w Nowym Roku?:)

 

U mnie dziś - 17 stopni!! wrrrrrr

Na szczęście cał rodzinka w domku:)Dziecko dopiero w czwartek idzie, mąż jutro a ja też w czwartek bo sie pochorowałam i kaszle tak ,że mało płuc nie wypluję ;)

A jelitówka to co drugi dom nawiedziła w tym roku :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka miała jelitówkę, w tygodniu przed świętami. Ja w tym czasie ostro się zabrałam za generalne porządki w domu, takie jeszcze po przeprowadzkowe - rok minął a ja nadal mam kilka kartonów nie rozpakowanych :rolleyes:

 

później przygotowania do świąt - zrealizowałam komiks wrzucony u Tomkowej :p później święta, a teraz powoli nadrabiam zaległości :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Pusia :rolleyes:

 

kochana mam pytanie, kiedy można kotkę ją wysterylizować, w którym miesiącu życia ? serce mnie boli na samą myśl o tym; ale nie nie mam w planach powiększenia rodziny i chciałabym zawczasu zapobiec.... już jakiś obcy kocur zaczyna się kręcić kolo domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotki dojrzałość osiągają koło 7-8 miesiąca :) też zaraz wiozę Ciapkę na zabieg. Nie wyobrażam sobie inaczej.

 

Później wiozę kocurka, teraz leczy nóżkę, na antybiotykach jedzie... :(

 

Kotki po operacji błyskawicznie dochodzą do siebie, Kicia na drugi dzien po operacji karmiła normalnie pomponiki - tzn jednego, tego co był po operacji, i razem z nią w domu dochodził do siebie. rana ładnie się goi, szybko zarasta, kotkowi nie dokucza.

 

Chociaż ciapka ma ostro nasrane w głowie, nie wiem czy sobie tych szwów w akrobacjach nie pozrywa :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...