Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Mizianki dla Cholerki i Towarzysza! :D

 

Cargo zajebiste, potwierdzam :yes: I te szufladki w schodach, aż żałuję, że nie będę mieć schodów :lol2:

 

Róbcie zabudowę i wrzucaj foty, normalnie skarbnica wiedzy tu jest :D A jeszcze patenty na zaoszczędzenie kasy, to już w ogóle pełnia szczęścia. Ciekawa jestem lustrzanych drzwi, mnie się marzą takie, ale kombinuję jak robić, żeby było tanio i dobrze. I jeszcze drzwi wewnętrzne z jednostronną lustrzycą bym chciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Takie drzwi chcę mieć w wiatrołapie i tylko jedne z trzech - od pomieszczenia gospodarczego po stronie wiatrołapu (zaznaczone na czerwono) 1.jpg

Nie wiem czy to będzie zgodne z feng shui, ale z wiatrołapu zrobiła się mała piczka, żeby tylko buty zrzucić i kurtkę powiesić, tak więc pomyślałam, że może drzwi z lustrem byłyby dobrym rozwiązaniem.

Z tego co zauważyłam, to mnóstwo ludzi wiesza w sypialniach nad łóżkami lustra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Mały górą :) Musi przecież sprawdzić co się w domu dzieje i ocenić czy państwo nie robią jakiejś fuszerki.

 

Pusiu, jak jeszcze coś znajdę szafowego. to oczywiście dostarczę do watku.

 

U mnie lustro w wiatrołapie też wyląduje na drzwiach do kotłowni naprzeciw wejściowych. Chciałabym w ten sposób zamaskować te drzwi.

 

Mother, ucz się i zbieraj informacje na temat, co można zrobić lepiej, a gdzie coś łatwo sp...yć. Jak zaczniecie budowę przyda się i to bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to ja!!! ja jęczę zimą, że jest zimno, latem kiedy jest gorąco. :rotfl: nie znoszę ekstremalnych temperatur, komfortowo się czuję od 21do24 stopni, zimą jestem w stanie wyjść na dwór jak jest 8 stopni.

 

ale śnieg lubię, białe to gówno, ale jak tak na centymetr jak spadnie to jest bosko, zakrywa cały też zimowy bury syf. I moje puchatki uwielbiają śnieg :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1,5 i lekki wiaterek. Śnieg ciągle obecny :)

Właśnie ekran podjechał do belki, ale kominek ciągle buzuje. PUSIU, obejrzeliśmy Gwiezdne Wojny i najnowszego Sherlocka Holmesa. 2 razy się zawiodłam. Gwiezdne są kopią starych pomysłów, są przewidywalne i na dodatek znacznie mniej wyrafinowane technicznie. W każdym razie takie mi zostawiły wrażenie. To ciekawe, bo przecież technika poszła do przodu. Mimo to obejrzałam z dostateczną przyjemnością i żal mi, że Han Solo został uśmiercony. Sherlock był genialny ten odcinkowy, a tu jakoś nudnawo... prawie usnęłam :(

Na jutro mamy zachowanego najnowszego Tarrantino :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłam nick "pusia&kssawery" i pomyślałam... hmmm... ładny... poniekąd...

Potem poczytałam o domku z całkiem niezłych styropianowych klocków i zajęło mi to tylko jeden dzień. Wyszło świetnie. Ukłon za pasję i zdrowy rozsądek : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czytam i czytam codziennie prawie ten dziennik. ☺ Ale myśl dojrzewa długo więc czytam i czytam. W kółko i od nowa .... Dziękuję za ten dziennik ,bo utwierdził mnie w przekonaniu,że warto. I próbujemy. Końcem stycznia wybieramy się do architekta i ocenimy swoje możliwości. ☺ Jednego jestem pewna. Jeżeli dom to tylko ten , a myśl o własnym domku prześladuje mnie już parę lat. To dobrze że tyle, bo nareszcie trafiłam na to ,czego chcę . Gratuluję pomysłów i życzę powodzenia w spełnianiu kolejnych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...