Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ano hej dziewczeta i Panowie.

U nas bryndza :(

Tak dla odmiany grypa u nas szaleje a co najdziwniejsze, to to, ze i mnie dopadła.

Szuram ledwo i robię przy tym całym prawie zdechłym towarzystwie.

Dzis dołaczył do nas mąż wiec dopiero teraz, przekonam się co to znaczy NAPRAWDĘ miec PRAWDZIWĄ grype bo moja wiadomo...urojona :sick:

 

Miałam tyle planów na te ferie...

Szlag by to :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to kupię 5 kilo nasionek stokrotki łąkowej i zasieje na trawniku, też będzie ślicznie :wiggle:

 

Posiej łąkę kwietną, ale nie tę z marketu tylko kup u Łukasza Łuczaja

 

Ano hej dziewczeta i Panowie.

U nas bryndza :(

Tak dla odmiany grypa u nas szaleje a co najdziwniejsze, to to, ze i mnie dopadła.

Szuram ledwo i robię przy tym całym prawie zdechłym towarzystwie.

Dzis dołaczył do nas mąż wiec dopiero teraz, przekonam się co to znaczy NAPRAWDĘ miec PRAWDZIWĄ grype bo moja wiadomo...urojona :sick:

 

Miałam tyle planów na te ferie...

Szlag by to :mad:

 

Mari, weź ty raz kobieto zastrajkuj.

Najszczęśliwszą kobietą wśród moich ciotek była tak jedna, która bez przerwy narzekała, kwękała. Mąż koło niej skakał na paluszkach, a ona go przeżyła i teraz syn się z nią męczy. Ale tak samo kocha mamunię iak tatuńcio i złego słowa nie pozwoli powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari :hug::hug::hug: trzymaj się

 

U Julki w szkolę za to znowu jelitówka, dzieciaki w szkole rzygają - dosłownie :sick: tylko czekam aż mi coś przywlecze :sick:

 

Pestko nie chce łąki kwietnej, chce trawnik żeby dzieciarnia ( i kociarnia :lol2: ) miała gdzie biegać

po za tym toleruje tylko i wyłącznie białe kwiatki, ewentualnie jakieś pastele, a w tych mieszankach paskudne żółte jakieś badziewie jest :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, a co Ja mogę.

Michał przez 4 doby miał 40 stopni goraczki. Dzwonił zebami, ledwo chodził.

Po nocach nie spałam bo jak nie dreszcze i bóle stawów to mokry bo puszczało.

Sama miałam goraczke, ale dziecku musiałam pomóc.

Ola to samo. 4 dni dreszczy, 40 stopni, mało jej uszy sie nie rozpusciły. Lezała jak zwłoki i nie wstawała.

Najgorsze, ze ani pic ani jeśc nie chciała i znowu schudła. Niedługo szelki do majtek jej kupię bo zaczęły ja opuszczać.

Mimo naszej choroby, nie przeszkodziło to mamąąąąą, żeby zaprosic mojego brata na niedzielny obiad.

Nie musze chyba mówic kto to szykował.

Byłam u lekarza z jednym małym i z drugim i niby lepiej bo bez goraczek, ale zaczęli strasznie kaszleć. Ola jeszcze jak cie moge, ale Michał sie non stop dusi.

Spac nie może, jeść bo stale tylko jęzor wywala i napad kaszlu za napadem.

Dopiero co posprzatałam bo od kaszlu sie zwymiotował. Z wysiłku ma az przekrwione oczy i nie ma juz siły.

Podaję co moge, nebulizacje robie i jest coraz gorzej.

Boję się czy to nie zapalenie płuc lub inna cholera.

Pamietam, ze kiedys identycznie dusiła się i wymiotowała flegmą, cała 4. Najmłodsza wyladowała w szpitalu z powikłaniami i dopiero po jej przebadaniu, okazało sie, ze dzieciaki maja mononukleozę :wtf:

Lece jutro do lekarza, ale potwornie sie boje werdyktu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz rób próbę :)

Słusznie:yes: Już działam.

 

....i niestety poległam. Po wyborze pliku i poleceniu "wgraj" pojawia się komunikat: "The following errors occurred. Założenie grupy nie powiodło się. Naciśnij "wstecz" , aby powrócić do formularza".

A miały być na początek moje różyczki z dedykacją dla Pusi...

A najdziwniejsze, ze ja wcześniej jakoś wstawiłam dwa zdjęcia tu na forum i za nic nie wiem, jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc też się obawiam, że to wina przegladarki...bo ten komunikat pojawia się w oknie przegladarki.

Chociaż nadal pozostaje tajemnicą, jak udało mi się wstawić dwa zdjęcia poprzednio, chociaż przegladarki nie zmieniałam...

Nie poddaję się, działam dalej.

 

A próbowałaś wykorzystać Basic Uploader (dolny prawy róg w oknie dodawania zdjęcia)?

Bo mi ten ichniejszy standardowy tez działa humorzaście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może w swoich zasobach Alba maxima albo Madame Plantier?

Przeglądałam właśnie zasoby Pana Choduna i te dwie odmiany najbardziej mi pasują z opisu do róży, której szukam. A szukam czegoś, co miała moja babcia, tylko oddała sąsiadowi na zmarnowanie :-x Do dziś z matką nie możemy tego krzewu odżałować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...