Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiatr wprawdzie minimalny, temperaturaa +8, ale siąpi ohydztwo. Żeby chociaź polało to by podlało, a takie cóś tylko humor psuje.

Nawet p....nej księgi znaku spokojnie nie mogę robić, bo mój ukochany kiciuś Pasqal rozłada się na mojej ręcei muszę bronić klawiatury. W tej chwili trzymam ją opartą jednym rogiem o blat, a palcami prawej ręki stukam po klawiaturze. Wygodne jak cholera:no:. A on szczęśliwy mruczy jak może najgłośniej i spogląda wzrokiem Baderasa co chwilę w moje oczy, :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę powiedzieć jak i ile płaciłam, bo u nas montował mój własny mąż :rotfl:

 

Ale tak jak pisze Emilka - to parę rurek, godzina roboty i działa :)

 

No niestety, ja będę musiała dać komuś zarobić ;)

A kto Wam robił badania wody na twardość? Gdzieś czytałam, że uruchomienie musi być wykonane przez serwis pod groźbą utraty gwarancji w przypadku samodzielnego montażu. Ale nie wiem, czy tak jest u wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa u mnie filtr viessmana, miałam mieć montaż gratis. Dzwonimy do lokalnego przedstawiciela. Za darmo za skarby zrobić nie chcieli, nawet za opłatą nie za bardzo chciało im się przyjechać, Maż sam podłączył i tylko im zawiózł do podklepania.

 

a twardość sprawdzisz na stronie wodociągów - muszą być aktualne badania wody,

 

możesz też zbadać w sanepidzie chyba.

 

albo samemu jakimś tam testem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż pracuje w firmie instalatorskiej i m.in. montują takie urządzenia u ludzi. Testy też wykonują.

Czekam aż wróci z pracy to napiszę Ci dokładnie ile kosztuje test + montaż + uruchomienie tego ustrojstwa :)

 

Super, to ja też czekam na Twojego Męża:D W rejony mazowieckie się zapuszczają? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N

Ale raczej w granicach kilkuset złotych a nie kilku tysięcy :)

 

np 230 setek ( czyli jeszcze razy 100) zloty :lol::oops::razz:

 

Tjaaa na wino sie inni czaja... trza ich pilnowac Ivy!! Umiesz liczyc, licz na siebie :p

Plec meska odpada :p :lol2:

 

Macham w przelocie..przeczytalam AZ jedna ostatnia strone :D czyli to co najwazniejsze-wylapalam :lol2: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...