Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

UPS :hug:Pusieczku.

A u nas dziś słońce i wiatr ze wschodu. Dziś skończyłam rozsadzać irysy pumila. Wyszło 10 sztuk po podziale posadzonych 4 lata temu 12 irysków – żółte Ritz i niebieskie Litle Saphire. Rozsadziłam też 2 kępy liliowców Stela d'oro i mam teraz 6. Mam nadzieję, że się ladnie rozrosną. Jutro wykopuję następne liliowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:hug:

U mnie rano zaszroniony samochód, więc z lenistwa poszłam do pracy pieszo xD Ale cały dzień piękne słonko było i po powrocie okazało się, że autko pięknie odtajało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, u nas wiosna, ale tak zajebiscie wieje i to naprawdę potwornie zimnym wiatrem, ze mało mi łba nie urwie.

Kwiatki z ziemi juz wylazły, trawka odbija a masz wrażenie, ze jesteś na syberi.

Chyba juz wole snieg niz te cudne psie gówna, które dekoruja kazdy trawnik i chodniki.

 

Trzymaj sie ciepło i otocz sie futrami.

Masz ich ponad standard to korzystaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mel, a jak Ty i Karolina czmychęłyście sobie na facebook, to ładnie ;(

 

Gaja, liliowce... już mnie plecy bolą, a tylko jedną kępę dziś ruszyłam.

Z 70 cm2 irysów Pumila rozsadziłam 3m2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie oferowane przez nich róże angielskie oraz nostalgiczne, no i po kilka historycznych, wielkokwiatowych, wielokwiatowych, miniaturki, kilka pnących.

 

To musi być piękna kolekcja!

Ja mam na razie tylko trzy odmiany: Jan Paweł II, Aphrodite i Alexander McKenzie.

W tym roku planuję zamówić kolejne dwie. tym razem pnące: Lagunę i New Dawn.

Czy masz może któreś z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego z pięknym ogrodem niedaleko mnie, który o Waszych różach mówi „babskie” :lol2:

 

Ja mam 4 róże pnące: Alchymist, Sypathie, Glisaine de Feligonde, Golden-Gate.

Rabatowe i okrywowe: Novalis, Solero, Studttgardia, Rose der Hoffnung, Cubana, Rhapsody in Blue.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee...tam, gada tylko, ale poza tym to mój guru w wielu sprawach ogrodniczych. Ma ogród po byku. Pracuje w nim sam tylko w weekendy z pomocą jednego miejscowego chłopaka.

a już trawnik stanowi dla mnie źródło nieustannej zgryzoty. Jest cudowny jak dywan, a to nie łatwe, gdy ma taki rozmiar. Nie przepadam za trawnikami, ale ten mi imponuje.

2014_05-25maj-u-Staszka-IMG_8066-8070w.jpg 2014_05-25maj-u-Staszka-IMG_8064+8065w.jpg 2014_05-25maj-u-Staszka-IMG_8051-8053w.jpg 2014_05-25maj-u-Staszka-IMG_8051-8057w.jpg 2014_05-25maj-u-Staszka-IMG_8058-8059w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...