Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

U mnie w domu też większy reżim, bo doszło do tego, że psy robią wypad na kilkanaście sekund i już pod drzwiami się domagają wpuszczenia do środka. Cały dzień by tylko w domu leżały i patrzyły, czy przypadkiem nie otwieram lodówki. Dziady jedne. Koty jeszcze w miarę spoko, jak się mocniej wkurzam, to suka je rozpędza ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pusia masz tą samą przypadłość co ja - też nie odróżniam stron :rotfl: zawsze sie muszę ostro nagłowkować która to prawa a która lewa strona - najlepiej sobie pomachać łapkami - ta łapka ktorą się używa jest prawa, ta druga jest lewa) - chyba, że jesteś leworęczna - to kaplica :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Moja babcia mnie nauczyła, że trzeba się przeżegnać i od razu wiadomo, która prawa ręka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusieczku, a jaką masz szklaną umywalkę :) Moja jest micha kwadratowa nablatowa :)

 

Wszystko fajnie z tymi blatami kafelkowymi, pięknie to wygląda, tylko gdzie u nas kupić takie narożnikowe ? Może trzeba by zamówić w kaflarni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna opcja, to chyba taka:

http://www.krzemien.com.pl/images/zlecenia-nietypowe.jpg

http://s2.domideco.pl/e/e1/e10a4ba483091c260447374f70901f48_1024.jpg

 

Albo może listwy wykorzystać, w niektórych kolekcjach są, np. Paradyża paradyz trettto tryton1.jpg

 

Tu przykład wykorzystania pospolitych w sklepach sieciowych takich plastikowych wałków/listew, czy jak to się nazywa: galeria,murowana-kuchnia,175144.jpg

 

Ale mozaikę chyba bym zostawiła w wersji jak na 1 zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mężuj twierdzi, że ciąć szkło owszem da się, bo wszystko da się, jakoś, tylko po co. Z przecięciem szklanej mozaiki może być problem, będą duże straty. Specjalnym nożykiem można ciąć ale cienkie szkło. Radzi, żeby się poradzić szklarza w tej materii.

Ale może ogóle nie będzie trzeba ciąć prostokącików, wystarczy tylko tą matę między nimi?

 

Popatrz Pusiu na to zdjęcie:

http://www.ultimatechristoph.com/wp-content/uploads/2014/09/black-mosaic-tile-bathroom-vanities-700x604.jpg

 

Moim zdaniem lepiej prezentowałyby się tutaj czarne umywalki, a tak, to szału nie ma. Brakuje tego efektu "wow", który będziesz mieć Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Mother. Czarne umywalki byłyby bardzo dobre. Te jakoś robią atmoserę publicznego kibla.

 

Mozaikę szklaną próbowałam ciąć, bo potrzebowałam uzupełnić wypadnięte kawałeczki z cudeńka, które przywiozłam z Rawenny. Ravenna-Mauzoleum of Galla Placidia-fons vitae.jpg Chcę je zainstalować w jednej z łazienek.

 

Mam specjalne cążki do łamania szkła i nóż do nacinania i.... poległam. W końcu udało mi się nakruszyć odpowiedniej wielkości kawałeczki, ale napsułam mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu można zobaczyć jak wygląda mozaika położona tylko na blacie. Jest wprawdzie biała, a mebel drewniany, ale zawsze to jakieś porównanie.

http://www.remodelista.com/posts/steal-this-look-utilitarian-kitchen-in-melbourne-australia

Właśnie zdałam sobie sprawę, że w takim układzie trzeba jakoś krawędż wykończyć, bo brzeg mozaiki nie będzie fajnie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Czy ktoś mi powie jak powiększyć te cholerne miniaturki???

 

Ja nie mam pojęcia jak :confused:

 

Grzejnik zajebisty! Oglądałam go wczoraj w katalogu casto.

Dołączony pisak i gąbka to jak dla mnie przesada ;) Nie mam ciągot do pisania po ścianach, a jak ktoś lubi, to przecież na lustrze można pisać czymkolwiek, choćby majonezem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałam odwrotnie niż napisałaś.

 

Edytuj post

Klikaj 2 razy prawym klawiszem myszy na miniature zdjęcia w poście

Pojawi się okno i e nim wybierz rozmiar i zaakceptuj.

Tak samo powieksza się zanim nowo pisany post wyslesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...