Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Jeeeeeee udało się!

 

Ale najpierw trzeba wyłączyć durną opcję, która to blokuje. I u mnie działa kliknięcie, ale lewym klawiszem myszy.

Tylko nie bardzo wiem, jak wyłączyłam blokadę :lol2: To ma związek z tym przyciskiem AA w edycji.

 

Już wiem - trzeba go klikać tyle razy, aż z ciągu znaków zrobią się zdjęcia. Wtedy 2x lewym myszy na zdjęciu i otwiera się okienko z wyborem rozmiarów.

Edytowane przez mother_nature
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wyczytałam odwrotnie niż napisałaś.

 

Edytuj post

Klikaj 2 razy prawym klawiszem myszy na miniature zdjęcia w poście

Pojawi się okno i e nim wybierz rozmiar i zaakceptuj.

Tak samo powieksza się zanim nowo pisany post wyslesz

 

Pestko chyba nie u każdego to działa, u mnie nie ma miniaturki w poście kiedy edytuje,

 

zdjecie opisane jest tak: [ATTACH= CONFIG]0000000[/ATTACH ] i nic z tym nie można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa z innego klubu :p

[ATTACH=CONFIG]347995[/ATTACH]

 

O coś chyba na rzeczy jest no to jednak się nadaję,teraz napisz tylko że trzeba to mieć przekreślone czy odznaczone znaczy i witaj w klubie, tak ma zostać jak pokazałaś?

 

AA przekreślone czy z ukośnikiem?

 

Mam nadzieję że nie zapomnę do czasu kiedy przyjdzie mi coś mądrego na FM wkleić.

 

Pusia :welcome:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bejaro ja tam losowo klikałam w te dwie ikonki - AA i tą obok niej i w końcu sie zdjecie pokazało. głupiej nie mogli tego opisać - wszedzie indziej jest ikonka "html" czy jakaś inna w tym stylu i wiadomo gdzie klikać, żeby post pokazał sie w inny formacie. a tu takie nie wiadomo co. Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie se, Baby jedne, Apple i wsio będzie łatwiejsze do obsłużenia. Na Allegro można kupić z drugiej ręki za niewielkie pieniądze. Nie zawiesza się, nie psuje i cała obsługa dużo prostsza niż PC. Ja mam tylko Apple do pracy i ku rozrywce od 1991 roku i z serwisu korzystałam tylko 2 razy. Raz wylałam kieliszek wina na klawiaturę i trzeba było oczyścić. Drugi raz dziecko moje zepsuło zasilacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie se, Baby jedne, Apple

 

Miałam,fajny ale niestety nie mogłam raczej nie umiałam obsługiwać jakieś podwójne pulpity w pracy były potrzebne bo programy księgowe i fakturowe nie chciały działać na macu,a jak działały w końcu to aktualizacje nie wchodziły.

 

Teraz mam normalny niby ,ale ja to noga straszna ,dziś zmuszona zostałam przesłać zrzut ekranu no się naumiałam,bo inaczej fototapety by nie było.

 

Tak jest jak wszystko związane z kompem syn załatwiał,więc lenia miałam a teraz pomoc informatyczna we Wrocławiu moja osobista ,i ja powinnam do klubu AB Ale Bęcwał się zapisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tablet Apple i odradzam każdemu ;)

 

 

Tablet to nie komputer, ale mimo wszystko nie wiem czemu odradzasz ?

 

Apple są intuicyjne. Ja zaczynając przygodęz komputerem nie miałam zielonego pojęcia o tych urządzeniach. Nie wiedziałam jak myszę trzymać.

W ciągu miesiąca nauczyłam się posługiwać systemem i kilkpma programami DTP i graficznymi na dodatek po francusku. Do dziś nie znam tego języka. W ciągu tego samego miesiąca z marszu zrobiłam projekt logo i makietę 100-stronnicowego kolorowego magazynu.

PC, to zawsze była jakaś niekompatybilna z moim mózgiem porażka. Apple są przyjazne i proste w obsłudze. Na dodatek ciężko w nich cokolwiek popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam,fajny ale niestety nie mogłam raczej nie umiałam obsługiwać jakieś podwójne pulpity w pracy były potrzebne bo programy księgowe i fakturowe nie chciały działać na macu,a jak działały w końcu to aktualizacje nie wchodziły.

 

Teraz mam normalny niby ,ale ja to noga straszna ,dziś zmuszona zostałam przesłać zrzut ekranu no się naumiałam,bo inaczej fototapety by nie było.

 

Tak jest jak wszystko związane z kompem syn załatwiał,więc lenia miałam a teraz pomoc informatyczna we Wrocławiu moja osobista ,i ja powinnam do klubu AB Ale Bęcwał się zapisać.

 

Bejaro, systemy Appla od początku były wymyślone jako przede wszystkim systemy graficzne. Raczej nie ma na nie wyspecjalizowanych programów do obsługi księgowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie co kto lubi i zależy do czego kumu komputer ma służyć.

Dlaczego uważasz, że nie funkcjonalny:jawdrop: To jest sprzęt, na którym każdy może sobie wszystko zorganizować pod własne potrzeby. System z programami działają jak szafa z szufladami :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...