Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pusiaaaa ale jaja, ALLLEEE JAJA!!!!

 

siedze z mloda dzisiaj na meczu pilki recznej (cora byla graczem :D ) i dzwoni moja mama z newsem..ze wczoraj moj tato wpadl na pomysl by jechac do miasta kupic tabletki dla naszej Malej Cholery by nie zaszla "w ciaze" ;)

kupili, dali.. a dzisiaj patrza a tu wyskoczyly Jej ja*a :lol2::lol2::lol2:

i zamiast Ona trzeba zaczac mowic On :lol2::lol2:

 

dziewczyny nie lykajcie tabletek antykoncepcyjnych :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to byla tylko 1 tabletka i wiecej juz nie bedzie ;)

 

jak to samiec to juz mniejsze ryzyko ze jakies "male kocieta" sie pojawia w domu...a ze to typowy Domator..to i z domu ciezko wygonic na "wychodne" ;)

madruje sie po swojemu do mojego Tatuska :lol2:

uwielbia ogladac bajki i spac :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam powiedzieć, że bardzo dobrze, że mozaika na blat i bok :) Jeżeli planujesz zwykłą czarną fugę, to pamiętaj, że ona długo czarna nie będzie, nawet przy zmiękczaczu ;) Chyba, że masz odważnego glazurnika i na mozaice położy epoksydową :)

 

A co do kocich zapachów, to nie zapomnę, jak kiedyś postanowiłam być świątecznie ekologiczna i kupiłam choinkę w donicy :) Zadowolona przywiozłam ją do domu, postawiłam na honorowym miejscu i zaczęliśmy ją stroić. Ustroiliśmy, ale już w trakcie, każdy kręcił nosem, że coś chyba jest nie tak. Minęło kilka godzin, a w domu nie dało się wytrzymać. Tragiczny smród kocura! Chodzę, wącham tę choinkę, o co jej chodzi, że tak cuchnie :lol2: Aż zbliżyłam nos na poziom donicy. To tam było źródło tego fetoru! Choinka została rozebrana, zatargaliśmy ją na górę do wanny i dokonaliśmy płukania ziemi w donicy. Znów na dół, ale smród, mimo, że trochę mniej dotkliwy, nadal był mocno wyczuwalny. Więc mój wziął drzewko za domek, potraktował siekierką i zamocował w stojaku :D Nie udało mi się zostać eko :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...