Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gałgan jeden :D ;) Ząbkuje, czy co :rotfl:

Może powinien wychodzić z domu, to by te ząbki scierał na czymś innym.

 

Gangster przyszedł. Wlazł przez kocie drzwiczki i mordę rozdarł. Mokry jak ściera do podłogi. Wytarłam, dalam jeść. Ledwie skubnął. Poszedł do wiatrołapu i zaczął pyszczyć. Idę i pytam o co chodzi. Popatrzył na mnie tymi bursztynowymi oczami i dał nura w kocie drzwiczki. Wyjrzałam do ogrodu, a on biegnie podjazdem garażowym do drogi i miałczy chrypliwie. Wołam. Nic. I nagle widzę, że za nim biegnie drugi kot. Na drogę wyszli ju ramię w ramię jak para. Po 15 minutach wrócił i polazł do miseczek w kuchni. Najadł się, umył bardzo starannie i znowu go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie nie dział\, naklikałam i lewym i prawym aż dym z myszy idzie i dupa :mad:

 

 

 

 

Emilciu, Kochanie jaka mata grzewcza??

Przecież ja mam podłogówkę na całości (w płycie fundamentowej)????

Grzejnik ma być głównie do ozdoby.

 

A co do szafki, to dzisiaj mieliśmy forumowe odwiedziny, za które serdecznie dziękujemy, było nam miło :)

I organoleptycznie stwierdzono, że mozaika na blat i ten bok od strony drzwi drzwi.

 

A Mały Cholera uciekł :rotfl: schował się i nie wyszedł :rotfl: odwaga chodząca :rotfl:

Za to reszta kotów bezczelnie zmolestowała gości :)

 

Chcialam ci Pusiu serdecznie podziekowac za pokazanie nam waszego pieknego domu. Bylo nam niezmiernie milo. Jest tylko jeden problem. Czy naprawdę musieliscie wyslac za nami to biale gowno. Sypie dzis caly dzień. W ciagu dnia po prostu sypalo i od razo topnialo ale teraz juz jest wszedzie bialo. No po prostu bardzo wam dziękuję. :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...