Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pusia, Mały Cholera ma po prostu bujną fantazję i za cel życiowy postawił sobie zabawianie Was :lol2:

 

Po co te zmiękczacze oglądałaś? :-P Pociesz się, że im więcej elektroniki, tym gorzej. Np. takie xero - przedtem wkładałaś kartkę, naciskałaś przycisk i xerowało. Teraz musi się o 100 rzeczy zapytać zanim skopiuje cokolwiek. Toner się kończył, no to literki były słabo widoczne. Dziś nie ma na to szans, bo wcześniej pieje, żeby toner wymienić i w pewnym momencie się blokuje, mimo że jeszcze tuszu sporo jest. Strasznie mnie takie rzeczy wkurzają, bo nie cierpię marnowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia ja Ciebie doskonale rozumiem :hug:

 

taka taczka i mi by się przydała :lol:

 

ja bym zrobiła i 3 rundki honorowe przez 3 dni z rzędu do znudzenia dla sąsiadów, a dla mojej frajdy ;)

 

ale dobrze że sprawdzasz zmiękczacze, będzie akurat do mnie :))))))

 

buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pusiu, spotkałam się już z Tobą w innym dzienniku, ale u Ciebie nie byłam. Przeczytałam Twój dziennik jednym tchem, mało, że było z przygodami, to jeszcze to fajnie opisujesz. No i dom bardzo ciekawy (właściwie oba i stary i nowy). Jak tam ten śnieg, leży jeszcze, bo ja się wybieram na kilka dni do Świeradowa na narty i wolałabym, żeby był. A, dodam jeszcze,że miałam kilka lat kotkę o imieniu "Pusia"(nazwana tak przez mojego wnuka), ale niestety kilka miesięcy temu nie wróciła z nocnej wędrówki. Edytowane przez brasica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie grabimy liści.

Dmuchawę kupimy, gdy już będzie podjazd zrobiony i nawierzchnia dookoła domu.

 

Tata kiedyś zarządził u nas grabienie :D 40 arów... cała działka w drzewach, niegrabiona od paru lat, bo to był pierwszy rok, kiedy rodzice ją ja kupili ;)

parę dni roboty i myśleliśmy, że padniemy...

Teraz wystarczy kosiarka.. rozdrabnia i ładnie się rozkładają :) chociaż mój mąż zbiera liście na kompost... ;) i marzy by z nich robic biomasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzicie u mnie też rozdrabniarka, dlatego nie mam problemu z kiściami :lol2: w sumie tylko dmuchawę kupię.

nie ma co ich kompostować, niech zasilą trawniczek :lol2:

 

jesuu znam osoby które mają hobby zamiatanie-grabienie podjazdu czy podówrka. całe dni od wczesniej wiosny do póżnej jesieni dzień w dzień z tą miotłą sterczą na podwórkach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...