Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...a niektóre :) chodzą z tego samego powodu bardzo późno spać. U mnie to często wynik tego, że jako pracownik jestem ostatnia w "łańcuchu pokarmowym", nadrabiam obsuwki czasowe innych :( wrrrrrrrrr....

 

Wg3907, miałeś facet wejście smoka, ale fajnie, że umiesz się wycofać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszego Pirata odprowadziliśmy na drugą stronę tęczy jesienią. Był nie do wyleczenia i w końcu, gdy go znalazłam schowanego w ogrodzie już nie było co ratować :( Zawieźliśmy do wetki i teraz ma swoje miejsce zacisznym kąciku ogrodu. Był u nas 2 lata. To był już dość stary kot i pewnie słabszy od innych w okolicy, pewnie też już był chory, gdy zaczą do nas przychodzić. Wcześniej przez kilka lat widywałam go na okolicznych polach. Myślę, że przyszedł do nas, żeby spokojnie przeżyć „emeryturę”.

Gangster ma jakieś 2 lata i zaczął pojawiać się zeszłej wiosny, przezimował. A teraz niestety pojawia się tylko żeby przekąsić i znowu znika. Nie mam jak go upolować. Nic to, przyjdzie i na niego pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu mnie też się zdaje, że to borsuk domek wybudował:eek :eek:

U mnie kopią tylko szczury wokół stawu ,ale te nory są zdecydowanie mniejsze .U Ciebie to istny potwór i powiem szczerze ,że nie mam pojęcia jak się dziada pozbyć :(

Ta dziura jest za wielka na nasze zwykła ogrodowe szkodniki :-o

Idę poczytać !

Potem się odezwę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz Pusia tego węża z naszej wizyty, z którego skóry masz torebkę, pasek i buty? :p

Chyba Cię znowu odwiedzimy ... tym razem będzie płaszcz :p

 

a tak na serio: proponuję coś w tym rodzaju: klatka pułapka - oczywiście odpowiednio dobrane do wielkości zwierzątka, wmontować do wyjścia z jamy i schować koty.

A jak najpierw chcesz zobaczyć co to, to spróbuj zamontować koło wejścia jakąś kamerkę na noc - będziesz miała jasność co tam jest.

No i sprawdź dokładnie, czy nie ma żadnych śladów łapek (łapki borsuka i inne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa żywołapki są super. mam z tej serii łapkę na myszki. Ale widziałąm u producenta filmiki z łapania dużych zwierzątek i działało rewelacyjnie. tylko co później z tym zwierzakem zrobic. Jednak skontaktowałabym się z leśniczym niech obierze misiaczka od was i go gdzieś wpuści gdzie nie będzie nikomu zagrażać i co najważniejsze nikt jemu nie będzie zagrażać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...