Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pusia i jak ?

Dychasz jeszcze ?

 

 

Mąz opowiedział mi dowcip i jakims dziwnym trafem, zupełnie nie wiedzieć czemu, skojarzył mi się z Tobą..

Na poprawe nastroju.

 

spotykaja sie kumple i jeden pyta drugiego

- Ty, co Ci sie stało w twarz ?

- Aaaaa...zona mi przypierdzieliła kurczakiem.

- Kurczakiem ???????????? Ale jak to ????

- Schylała się do lodówki po kurczaka, wiec Ja ja od tyłu i teges a ta jak sie nie odwinęła i jak mi nie przypierdzieliła tym kurczakiem...

- A co? Nie lubi od tyłu ???

- Lubi tylko nie w Tesco

:rotfl:

 

Zdrowiej nam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pomimo niedawnej choroby znowu mam jakieś zwierzę w sobie, bo też mnie gardło boli. Ale tak lekko i jakoś funkcjonuję.

Za to moja mama tak kasłała i gardło ją bolało. Leczyła się sama i nie przechodziło. Okazało się, że ma zapalenie płuc. Może idźcie do lekarza niech Was posłucha, bo jakieś mutanty te wirusy ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie to są podejrzenia luźne, bo dziwne, żeby take powikłania były przy tak małym zabiegu. Może to po prostu przypadek,

Antybiotyki chyba już powoli zaczeły działać, kotek trochę spokojniejszy, śpi sobie.

 

Póki co nawet nie czytam o tych chorobach, żeby się nie denerwować niepotrzebnie.

 

Emi, i co z futrzakiem ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu i jak trochę lepiej.:confused: Podaj później koniecznie przepis na tą nalewkę-antybiotyk.

Ja na szczęście się trzymam, wiec uprasza się o nie kasłanie na ekran monitora. Ale w tygdoniu na 3 dni mnie pogięło, szyja mi całkowicie zesztywniała i promieniowała na ręcę.

 

Piraciątko już lepiej, antybiotyk zadziałał i mu się podgoiło to dupsko :yes: badania będziemy robić jak wyzdrowieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi, pomiziaj gałgana :)

Pusiowy antybiotyk, to słynna nalewka cytrynowa: 1/3 soku z cytryn, 2/3 płynnego miodu, 1/3 spirytusu. Wymieszać i można pić, choć jPusia twierdzi, że jak postoi jest jeszcze lepsze :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...