Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak urządzić SALON


Marta Arta

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 116
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wybrałabym pierwszą, ze względów technicznych. W drugiej oparcie tworzą dwie poduszki, które wg mnie nie są najlepiej wykonane (marszczy się materiał). Po kilku miesiącach użytkowania mogą sflaczeć, zdeformować się i będą psuć cały efekt, tym bardziej, że są duże, mają dużą płaszczyznę, bo są tylko dwie, w przypadku 3 poduch na oparciu możliwe, że nacisk pleców inaczej się układa i one się tak nie odkształcają, tu nie mogę się pozbyć wrażenia, że one za jakiś czas będą bezwładnie opadać.

W pierwszej plecy to całość (nie pojedyncze poduchy). Myślę, że jest dużo bardziej solidna. Poza tym jest zgrabna i lekka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga :) Bo nie wygląda jak wersalka, bo nie ma wygiętych wyraźnie podłokietników i ma osobne poduszki - łatwiej to wyczyścić i można (prawdopodobnie) przekładać poduszki na dwie strony - to zapobiega ich odkształcaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Po godzinach oglądania inspiracji w necie okazało się ze najbardziej podobają mi się pokoje urządzone w kolorach morza: piaskowym, szarym, białym. Czy wiecie gdzie można szukać inspiracji wnętrz w takich kolorach? Zrobiłam tez "test wnętrzarski" i wyszło mi, ze styl dla mnie to modern cottage chic. Gdzie szukać takich mebli, dodatków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godzinach oglądania inspiracji w necie okazało się ze najbardziej podobają mi się pokoje urządzone w kolorach morza: piaskowym, szarym, białym. Czy wiecie gdzie można szukać inspiracji wnętrz w takich kolorach?

 

zerknij tu: http://www.desiretoinspire.net/

setki stron, tysiące zdjęć i inspiracji.... również takich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 6 months później...

Dawno tu nie zaglądałam. W międzyczasie zdążyłam kupić kanapę i oddać ją do sklepu bo była fatalnie wykonana. I znowu znalazłam się w punkcie wyjścia. Znowu szukam kanapy... Wrzucam zdjęcia licząc, że coś doradzicie :)

Pierwsze zdjęcie to mój pokój dzienny z nieszczęsna kanapą, która wróciła do sklepu a pozostałe to te z których zamierzam coś wybrać :)

20150612_190246.jpg

20151001_183723.jpg

20151001_191904.jpg

20150930_184220.jpg

20150913_171801.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...