Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekuperator SALDA RIS 400 VE czy RENOVENT Excellent 400


Recommended Posts

Pokazałem tylko, że podał Pan w przypadku airpacka i onyxa ceny wentylacji a w przypadku brinka cenę centrali. To nie jest uczciwe.

 

6 540,00 zł netto sam rekuperator + wysylka + sterownik + VAT

 

http://thesslagreen.com/pdf/cennik_thessla_17_06_2014.pdf

 

Porownanie pod wzgledem ceny:

1. Brink excellent 400 - 6726,77 zl brutto

2. Onyx dream 400 - 7058,30 zl brutto

3. Airpack 400V - 9015,80 z brutto

 

Wiesz gdzie mozna kupic taniej? Napisz i podaj linka. J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

6 540,00 zł netto sam rekuperator + wysylka + sterownik + VAT

 

http://thesslagreen.com/pdf/cennik_thessla_17_06_2014.pdf

 

Porownanie pod wzgledem ceny:

1. Brink excellent 400 - 6726,77 zl brutto

2. Onyx dream 400 - 7058,30 zl brutto

3. Airpack 400V - 9015,80 z brutto

 

Wiesz gdzie mozna kupic taniej? Napisz i podaj linka. J[/quote

 

porównujesz różne urządzenia pod względem rozwiązań technicznych . więc jesli porównujesz cenę porównaj parametry i wyposażenie i funkcjonalność

 

jesli porównujemy cenę to dołóżmy jeszcze tywenta Jan Gaz i kto będzie najtańszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 540,00 zł netto sam rekuperator + wysylka + sterownik + VAT

 

http://thesslagreen.com/pdf/cennik_thessla_17_06_2014.pdf

 

Porownanie pod wzgledem ceny:

1. Brink excellent 400 - 6726,77 zl brutto

2. Onyx dream 400 - 7058,30 zl brutto

3. Airpack 400V - 9015,80 z brutto

 

Wiesz gdzie mozna kupic taniej? Napisz i podaj linka. J

No to luna wygrywa 1200zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomaszu, podaje Pan ceny całych instalacji. Proszę o podanie cen samych central dla indywidualnego klienta. Jestem zainteresownay kupnem, jeżeli będą atrakcyjne to jak najbardziej chętnie podjadę do Pana na Bartycką na zakupy :)

 

Nie licz na to, ze poda ci ceny. Owszem poda ale za tyle nie sprzeda. Zaniza ceny na forum aby znalezc klientow. Z tego zyje ten czlowiek.

 

Jesli sa inne ceny, szczegolnie airpacka to na pewno by napisal gdzie i za ile. Niestety prawda jest taka, ze sa to centrale jedne z najdrozszych i o nieokreslonej jakosci oraz trwalosci. Jesli serwis maja tak rozbudowany jak dzial sprzedazy na Polske to tym bardziej lepiej bym na ta nowosc uwazal. Szkoda potem stresow i czekania ze 2 tygodnie na serwisanta, chyba ze sie samemu pojedzie 400km z rekuperatorem. Bo tak wynika z powyzszych opini.

 

Jesli napisalem zla cene to prosze o podanie aktualnej z adresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomaszu, nie odpowiedział Pan na moje pytanie (pytałem w wątku pytałem pisząc prywatną wiadomość pytałem pisząc na Pański mail firmowy jeszcze przed założeniem tego wątku albo zaraz na początku już nie pamiętam).

Zachwala Pan dwa rekuperatory Airpack i Onyx i zwykle jeżeli ktoś podaje ceny na tym wątku obśmiewa je Pan pisząc że za drogo i w ogóle skąd te ceny a gdy podał Pan ceny swoje to w zestawie z przewodami skrzynkami itd.

Stąd mój wniosek że u Pana można nabyć je taniej...

Obśmiał Pan ceny podane przez Cristiano podając swoje ale one nijak nie były porównywalne do tamtych, no bo skąd mam wiedzieć (ja czy ktoś inny czytający) jaki procent ceny podanej przez Pana to cena centrali a jaka część to cena przewodów, skrzyń itd ?

Skoro już podaje Pan ceny to niech będą one porównywalne pod względem tego co się na nie składa.

Jeszcze raz ponawiam prośbę o podanie ceny za jaką można u Pana nabyć omawiane centrale, jestem zainteresowany zakupem. wszystko pozostaje kwestią ceny

Jeżeli nie chce Pan podawać ceny w ogólnym wątku proszę o odpowiedz w prywatnej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w głowie ceny zestawów, nie pamiętam, by ktoś kupował same centrale. Sprawdziłem. Sama 7200 zł a przy zestawie, 400-tka to wychodzi 6400 i zestaw na kanałach PE 3200zł .

Dopłacając 500zł można mieć kanały główne izolowane i PE antybakteryjne z jonami srebra.

 

I nic nie obśmiewam, nigdy tego nie robiłem .

Ale oczywistym jest, że centrala na tych samych podzespołach z Belgii czy Holandii będzie znacznie droższa.

Onyx i Brink 700 zł taniej

Edytowane przez Tomasz Brzęczkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich opiniach Pan mówi to że młoda firma to nie znaczy że Paściaże i lagę kładą na wszystkim byle sprzedać , poza tym mają dość dużo firm partnerskich w całej Polsce

http://thesslagreen.com/sprzedaz.html#partnerzy

no rzeczywiście w Szczecinie nie maja i tu jest problem:rolleyes:

 

Mazowieckie:

Tanie Grzanie Tomasz Brzęczkowskiul. Bartycka 24/26 paw. 15a

00-716 Warszawa

Już wiesz skąd ten "najlepszy rekuperator"? Mamy tu sklepikarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jak podpiąć kominek do rekuperatora tak żeby go nie zniszczyć nie chciał bym dublować instalacji rozprowadzającej powietrze z reku i z kominka. zdaje sobie sprawę z temperatury ale może ktoś z was ma na to jakiś patent jestem na etapie projektowania obu instalacji .a kominek bez płaszcza wodnego .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy doborze rekuperatora wg. mnie najważniejsze wydają się następujące aspekty:

- koszty eksploatacji (np. czy wymiennik wymaga ochronnej nagrzewnicy z reguły jest to elektryczna co podnosi energochłonność);

- czy sprawność podawana w ulotkach reklamowych jest sprawnością temperaturową (z pracującą nagrzewnicą elektryczną) czy całkowitą z uwzględnieniem wszystkich pracujących elektrycznych elementów rekuperatora (wentylatory, automatyka, etc); podawanie sprawności temperaturowej jest delikatnie mówiąc manipulacją wobec osób, które z reguły nie są ekspertami od rekuperacji;

- przyjazne sterowanie umożliwiające regulację wydajności i podłączanie innych urządzeń no. GWC, pompa ciepła, czujnik CO2, etc.

- dostępność do serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się nasunęło teraz, czy centrale zimą tanieją jak np. okna czy nie ma co liczyć na posezonowe okazje?

 

Cały czas omawiamy Onyx, Brink i Airpack, czy w cenie 5-7 tys. nie ma już innych ciekawych central?

Jeżeli ktoś miał styczność z innymi godnymi polecenia centralami to chętnie się zapoznam.

Edytowane przez pacyfist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...