Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kominek do salonu


Zetski

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 348
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To nie kwestia strachu. W mojej ocenie osoby z którymi rozmawiałem o kominku i doradzały mi akumulację w mojej konkretnej sytuacji, ulegały swojemu zafiksowaniu na punkcie akumulacji. Stąd takie sformułowanie odnośnie ich kompetencji. Zapewne w innych warunkach ich sugestie byłyby słuszne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowoczesne technologie akumulacji ciepła są najchętniej wybierane do przestronnych salonów. Przede wszystkim należy jednak przeanalizować warunki danego wnętrza, by dobrać odpowiedni typ obudowy tak, aby kominek maksymalnie wykorzystywał ciepło ze spalanego drewna. Zastosowanie wartościowych i trwałych materiałów akumulacyjnych marki VITCAS znacznie poprawia wydajność jego pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowoczesne technologie akumulacji ciepła są najchętniej wybierane do przestronnych salonów. Przede wszystkim należy jednak przeanalizować warunki danego wnętrza, by dobrać odpowiedni typ obudowy tak, aby kominek maksymalnie wykorzystywał ciepło ze spalanego drewna. Zastosowanie wartościowych i trwałych materiałów akumulacyjnych marki VITCAS znacznie poprawia wydajność jego pracy.

 

Wreszcie nastaną zdrowe i nowe czasy.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Ja mam kominek wolnostojący w swoim salonie. Bardzo polecam takie rozwiązanie. Nie chciałem kłopotliwego montażu wkładu a poza tym piec wolnostojący zajmuje mało miejsca. Model Elements jest stalowy dodatkowo wyposażony w kamienie thermostone, które magazynują ciepło. Wybrałem kominek obrotowy, żebym miał szerokie pole widzenia ognia. Piec jest bardzo wydajny i ogrzewa nie tylko salon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...