Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzenie salonu


Elcia84

Recommended Posts

Witam,

Chciałabym umeblować mój mały salon, w związku z tym bardzo proszę Was o pomoc i propozycje ustawienia mebli. Na tą chwilę to co mam to stół o wymiarach 160 cm na 90 cm i do tego 6 krzeseł. Chciałabym dokupić sofę i jakiś regał/komodę, telewizora nie przewiduję.

http://images67.fotosik.pl/302/361c2e93310678e5med.png' alt='361c2e93310678e5med.png'>

Obecne mam dwa pomysły:

Pierwszy

- sofa na odcinku o długości 228 cm

- komoda na tej krótszej ścianie

- stół między drzwiami a schodami pod ścianą – długim bokiem do ściany

- obraz nad stołem i między konkietę a oknem nad sofą

Drugi

- sofa pod ścianą z mniejszym oknem

- komoda przy ścianie o długości 228 cm, do tego nad komodą otwarta szafka – taka półka

- stół między drzwiami a schodami pod ścianą – długim bokiem do ściany lub odwrotnie

- obraz nad stołem

 

Co o tym siądziecie, jakie macie pomysły.

Edytowane przez Elcia84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przemawia do mnie ustawienie sofy na wprost wejścia do pomieszczenia ani układ, gdzie widok z sofy jest głównie na "las nóg" krzeseł i stołu(określenie zapożyczone od koleżanki z innego forum). Proponuję strefę jadalnianą urządzić na wprost wejścia a wypoczynkową w środkowej części pokoju - widok z sofy na większe okno i komodę.

Elcia84-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...