Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sterownik Air++ do reku


Recommended Posts

Czołem

Szybkie pytanko: czy sterownik Air++ z AirPack można podpiąć do Onyxa Dream 400?

Bo np. IB-Tron 3100FAN można podpiąć do Brinka.

Mam Dreama ze starym sterownikiem (chyba AC208) któremu czasami odbija i np. pokazuje temp. 85st.

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Nie. Nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugą stronę, bym się zastanawiał, czy nie zapłacić. Stary jest o niebo lepszy.

Podobnie w airpacku . Tak na 50 central jedna idzie Air++ a 49 z Air+i AirS

A można wiedzieć dlaczego nowszy sterownik (Air++) jest gorszy od starszych (Air+, AirS)?

 

Poza tym, wg tego co pisze producent przy Air++: "dostępność oraz cena - III kwartał 2014", więc chyba trochę za szybko na takie wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć dlaczego nowszy sterownik (Air++) jest gorszy od starszych (Air+, AirS)?

 

Poza tym, wg tego co pisze producent przy Air++: "dostępność oraz cena - III kwartał 2014", więc chyba trochę za szybko na takie wnioski.

To moje odczucie. Ja wolę konfigurację parametrów centrali "na centrali" Air+ a w domu przełącznik AirS, tylko do przełączania prędkości , Zmiana prędkości na Air++ wymaga wielokrotnego dotykania palcem ekranu w dość małe punkty.

Należy się "pobawić" jednym i drugim, zanim się wybierze. A potem wybór na ogół pada na prosty przełącznik w domu a parametry na centrali.

Edytowane przez Tomasz Brzęczkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 9 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...