Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt partetu w domu,hol, kuchnia, salon


pinokio_a

Recommended Posts

Nie znalazłam wątku na ten temat, tak więc otwieram. Buduję dom, projekt "dom przy Cyprysowej 14 lustro" jak większość budujących chcę zmienić układ pomieszczeń na dole. Jeśli ktoś mi doradził, czy dobrze myślę i ta rozwiązanie jest ok czy wręcz przeciwnie to z góry dziękują.

link do projektu:

http://extradom.pl/projekt-domu-dom-przy-cyprysowej-14-KRK1231?lustro=1

Zmiany, które chcę zrobić:

- likwidacja wiatrołapu- z tego nie zrezygnuję. Myślę, że to okropny polski wynalazek. Przekonanie, że inaczej będzie zimno w całym domy jest nieprawdziwe (sprawdziłam już w szeregówce), poza tym w wielu zimnych krajach jak np. Kanada coś takiego nie występuje i jakoś ludzie żyją.

- likwidacja wanny w łazience na dole. Prawdę mówiąc nie kapuję takiego pomysłu. Schodzić z sypialni na dół żeby wziąć kąpiel? Za to planuję dodać małą dodatkową łazienkę w sypialni z prysznicem, a w głównej dodać wannę.

- z dodatkowego pokoju na dole zrobić taką jakby "wnękę" na regały z książkami, płytami, miejscem na komputer i z fotelem do poczytania,

- w kuchni chcę kuchenkę ustawić przy kominie. Zresztą spójrzcie na obrazek:

parter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...