Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iron Lady z nutką klasyki w tle :))


kjuta

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

heloł :)

 

tia... okna, a co to jest ? ;)

 

zadzwoniłam na tydzień przed terminem ustalić szczegóły, a tu pan mi zarzucił, że wstrzymał produkcję, bo nie podałam mu cennych informacji o wysokości progu w drzwiach tarasowych i wejściowych, krew mi się zagotowała, bo raptus jestem, jeszcze w trakcie rozmowy telefonicznej znalazłam maila z 3 listopada o wszystkich szczegółach, to on na to, że musi poszukać i sprawdzić na kiedy będą moje okna :mad: na moje zapytanie o rabat za niewykonanie okien w terminie odpowiedział, że sobie mogę gadać z szefem... mogę no żesz ku@#$%

gdyby nie zaliczka już dawno pożegnałabym się z tą firmą, w sumie po obsłudze i cyrkach z wyceną, że mnie nie tknęło

kolejny termin 15 luty

chciałam podjechać do stolarni, aby osobiście porozmawiać z szefem, ale oni pracują do 16 w tygodniu nie dam rady, a w sobotę teraz nie dałam, bo mi się dziecko rozłożyło i bieda gorączkowała 4 dni z temperaturą 40 stopni, w pracy sajgon, a nawet sajgon sajgonów, plecy mnie bolą, za 3 tyg jadę na narty, mam nadzieję, że do tego czasu wydobrzeję, okna będą wstawione i w pracy zrobi się ciut spokojniej, tak że będę mogła cieszyć się pierdołami :)

 

buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
heloł babeczki :)

 

widzę, że na budowach się dzieje, bo dziennik wyciągnęłam dopiero z 7 strony ;)

 

wróciłam z ferii, dzisiaj zrobiłam inspekcję i parę fotek okien, drzwi mają wstawiac dopiero w środę

[ATTACH=CONFIG]348209[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]348211[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]348212[/ATTACH]

 

Heloł, wszelki duch i w ogóle :D

Czyli masz okna :D

Nie mam pojęcia jak obrócić zdjęcia, ale nawet bokiem wyglądają superowo WOW wielkie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Kjuta, komputer swoje a forum swoje. Powinnaś otworzyć zdjęcia, przekręcić i zapisać je jeszcze raz. To co widzisz na komputerze po przesłaniu zdjęć z telefonu, czy aparatu foto, to lekkie oszustwo.

Na razie ratuję i wklejam przekręcone już :) w hołdzie dla urody okien :D

 

Kjuta-IMG_2550.jpg

Kjuta-IMG_2551.jpg

Kjuta-IMG_2552.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...