Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iron Lady z nutką klasyki w tle :))


kjuta

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A Ja bym nie likwidowała tylko tę reprezentacyjna część, ten pas elewacji pomiedzy ozdobnikami (boniami ?) dała w innym kolorze.

ciasno to tylko na obrazku bo Kjuta wkleiła barierkę z czyms w tle i nie ma prześwitu.

W realu, przez azurowa barierke, widac będzie okno a wieczorem dodatkowo, podswietli ja światło pokoju.

Jak dla mnie ok.

Wyższe okna wydłużą budynek i daszek będzie bardziej pasował.

Barierek w oknach bym nie dawała, bo wtedy dopiero będzie ciasno.

Według mnie za duzo tych kutych elementów i zdobień.

To nie kamienica tylko dom.

Inna wysokość, proporcje, odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja schody sa piekne :yes:

 

Kjuta, nie bedzie za ciemno z ciemnymi oknami i ciemnym dachem :no:

elewacje w jasnym odcieniu dobierzesz i bedzie cudownie :yes:

My na okna czekalismy 3 dni.

 

na google znalazlam jeszcze takie domki

 

http://i30.tinypic.com/1zzs0if.jpg

http://i57.photobucket.com/albums/g218/cornuss/14811468.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DorkaS jeśli znalazłaś wycenę Wiktorczyka, możesz mi napisać, jaka była dokładna różnica cenowa między Igiesem a Wiktorczykiem ?

 

Co prawda ja nie Dorka, ale mam bardziej aktualne dane, bo z wiosny tego roku, czyli z przed paru miesięcy. Ceny porównywalne, bardzo nieznacznie mniejsza wycena wyszła w Igies. U mnie w grę wchodziły tylko trzy firmy Lizurej, Wiktorczyk z Czarnkowa i Igies. Nie wiem też o czym pisała Dorka o zamknięciu linii produkcyjnej u Igies, przynajmniej na wiosnę robili sami okna, nie wiem jak dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DorkaS jeśli znalazłaś wycenę Wiktorczyka, możesz mi napisać, jaka była dokładna różnica cenowa między Igiesem a Wiktorczykiem ?

 

 

 

28% krzyczał więcej Wiktorczyk. W tym jednak znacznie więcej życzyli sobie za mój boski niebieski kolorek, więc jeśli odrzucić kwestię dwukolorowości to wychodzi 22%.

 

Jeszcze jedna ważna rzecz. Kwestia pośrednika, inny, u którego miałam wycenę okien Sokółki, uparł się że może mi również Igiesa dać, ale dawał na nich również wyższą cenę, niż to co miałam, bo jak twierdził, są lepsi w montażu.

Edytowane przez dorkaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja nie Dorka, ale mam bardziej aktualne dane, bo z wiosny tego roku, czyli z przed paru miesięcy. Ceny porównywalne, bardzo nieznacznie mniejsza wycena wyszła w Igies. U mnie w grę wchodziły tylko trzy firmy Lizurej, Wiktorczyk z Czarnkowa i Igies. Nie wiem też o czym pisała Dorka o zamknięciu linii produkcyjnej u Igies, przynajmniej na wiosnę robili sami okna, nie wiem jak dziś.

 

Chyba sama do nich zadzwonię raz jeszcze, bo mi nie daje ta linia produkcyjna spokoju. Teraźniejszy mój kontakt z nimi to końcówka sierpnia. Jeśli spóźniłam się z naprawą moich okien o te kilka miesięcy, to będę mocno na siebie samą zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko mnie pociesza, że mimo niższej ceny ich nie wybrałam. Niestety na wiosnę nie zrobili najlepszego wrażenia na mnie, jakoś im bardzo nie zależało. No to może splajtowali z takim podejściem do klienta.

 

Albo wiedzieli, ze plajtuja i takie podejscie sobie obrali do klienta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby te okna były drewniane i miały szprosy prawdziwe a nie te wieśniackie złote to wyglądałyby o niebo lepiej. Zresztą wystarczy obejrzeć stare kamienice - tam nie ma ozdobnych okien, a jest masa sztukaterii i wszystko wygląda super.

 

zgadzam sie! te szprosy sa okropne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...