Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iron Lady z nutką klasyki w tle :))


kjuta

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pestko, mozesz machnąc jeszcze z czarnymi oknami i drzwiami ?

Wrzuc też (jesli mozesz) opcję z duzym i małym oknem nad daszkiem ale zawsze z balustradką ?

 

Z czarnymi okey, ale o co chodzi z oknami??? Z dużym już jest, to chyba tylko z małym dołożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kjuta rozważa wsadzenie duzego tarasowego nad daszkiem i z tego co zrozumiałam to ona ma tam zaprojektowane małe tzn. normalne.

 

A ! I jeszcze jedno.

Czy zechciałabys w nieskończonej swej dobroci, pokazać, jak będa wygladały okna na górze z pozioma kreska a'la lufcik a na dole juz bez tej kreski ?

Kolor walimy czarny po całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że:

czarne okna wyglądają okropnie, ponuro – Rodzina Adamsów

jeśli małe okno nad wejściem, to bez balustradki.

 

Nakładałam wszystko na wizual, który Kjuta umieściła na początku wątku. Jakieś różnice wielkości są, bo nie mierzyłam, ale chodzi przecież o ogólny wygląd.

 

 

__KJUTA-57U7GK-4drewno+granat.jpg

__KJUTA-57U7GK-4bdrewno+granat.jpg

 

 

Mari, o to Ci chodziło?__KJUTA-57U7GK-1mari.jpg

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko czarne okna ale KUŹWA !!! pomyliłam pietra prosząc Cie Pestko o zrobienie jednych prostych a drugich z lufcikiem.

Mozesz dac odwrotnie czyli na dole lufciki a na górze tylko proste.Nie wiem jak wam, ale kompletnie nie leżą mi tu szprosy.

Dałabym zwykłe proste na górze a na dole ten molestowany przeze mnie lufcik.

Co do wielkosci okien to nad daszkiem tylko balkonowe okno no i z barierka w łuk czyli bez balkonu z podłogą.

Daszek tez zrobiłabym w łuk o identycznym kacie jak balustradka. Takie odbicie lustrzane ale byc moze mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem, Mari. Teraz siedzę w ogrodzie :) po kokardę urobiona.

 

Lufciki zmienię, ale moim zdaniem to nie ten styl elewacji, nie ta epoka. To już widać.

Balustradki i daszek wstawiłam jakie były pod ręką. Musicie, kochane, mi wybaczyć i ruszyć wyobraźnią, bo niestety mam za dużo roboty, żeby szperać w necie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacja jest klasyczna, dużo się na niej dzieje - podziały, bonie, tympanon itd. Oby nie przefajnować :yes:

Kiedyś takie domy miały ceglastą dachówkę i wtedy drewniane okna, to szło w rytmie - naturalne materiały.

Tutaj ten dach mówi, że dom jest współczesny. Osobiście bym tam chyba jednak wstawiła białe okna - jest tak świeżo , a w następnej kolejności szare.

Wtedy można zaszaleć z drzwiami.

I oczywiście bez drzwi nad drzwiami, małe okno wygląda lżej.

Tylko moje zdanie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...