Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iron Lady z nutką klasyki w tle :))


kjuta

Recommended Posts

hej :)

 

dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, smsy, to naprawdę miłe :hug: z córką jest już lepiej, już wyszła ze szpitala, ale jak to w naszych placówkach bywa nie jest zdiagnozowana do końca, termin specjalisty prywatnie to 28 września, na NFZ lipiec 2016

mam nadzieję, że to było pojedyncze zdarzenie, a nie choroba przewlekła, mam nadzieję też, że specjalista, do którego się wybieramy to faktycznie specjalista

 

 

przybyłam tu do Was, bo chyba w chwilach najwyzszego stresu coś mi się odblokowuje w głowie, wiem, że padały już tu takie propozycje, ale jakoś ich nie akceptowałam, no więc wielki powrót do drewna i listwy ryflowanej ze zdobioną stópką i głowiczką oraz uwaga szprosem wiedeńskim na jednym skrzydle 6 prostokątów, na skrzydle tarasowym 10

 

rozrysowałam sobie to na kartce papieru i wychodzi wszystko proporcjonalnie! fanfary! :wiggle:

 

cos podobnie jak na tym zdjęciu - górne skrzydło to okno, a dolne to podział drzwi tarasowych

http://www.quercus.com.pl/q5/quercus/img_ref/3/05_s.jpg

 

 

przeglądając dzienniki, dostrzegłam bramę garażową, którą chyba juz wklejałam, myślicie, że będzie pasować stylistycznie ?

 

 

 

 

http://i1.fmix.pl/fmi1885/38aa907b001e24005542183c/zdjecie.jpg

Edytowane przez kjuta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no muszę mieć jakiś problem, jestem kobietą wielu dylematów :lol:

 

 

ale podsumowując mam już dachówkę wybraną i prawie skończoną, okna prawie prawie, twórcę daszku też, teraz brama i prawie SSZ :lol: w końcu :))

 

Pestko te szklane wszystkie segmentowe, przynajmniej te co oglądałam, dużo znalazłam restauracji z takimi bramami, na razie dokończę temat okien, finalnie mój umysł zaakceptował i przyjął moją ostatnią wolę, ale nie wiem jak przyjmie to portfel męża ;)

czekamy na wyceny, mają już być jutro, więc będę wiedziała na czym stoję potem dojdzie wybór ostatecznego koloru, jak widać u mnie nie jest łatwo, muszę znaleźć coś, co czuję, dobrze że nie mam w planach więcej domów budować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...