Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iron Lady z nutką klasyki w tle :))


kjuta

Recommended Posts

heloł :)

 

marysin dwór ma okna w moim formacie, :)

 

skupiłam się na oknach, drzwiach wejściowych a nawet bramie, co proponujecie na drzwi do pomieszczenia gospodarczego ?

 

Emi dzisiaj zrobię ponowne zdjęcia, bo już są gąsiory! ułożenie mojego dachu to meisterstuck ;) i wymaga odpowiedniego ceremoniału i czasu :lol:

Edytowane przez kjuta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie dach się rozbiera i zbiera :wiggle: Nie cały, ale sporo. I rynny domek dostaje nowe.

 

Drzwi gospodarcze mam stalowe choć z ociepleniem. Jak dojdziemy z remontem do tego miejsca, to je po prostu okleję z zewnątrz listwami drewnianymi. U mojej sąsiadki tak zrobione i jest bardzo okey, choć to tanie i skromne rozwiązanie.

 

Hotel paskudny naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena mnie pogodziła i informacja, że mam blachę od ThyssenKrupp :) Postanowiłam, i J się na to zgodził, że dopasujemy kolor kominów do elewacji.

Paza tym zakładają nam takie ładne rynny, że już mi kolor dachu nie przeszkadza. Jest zresztą dość tradycyjny, bo kiedyś poza słomianymi dachami, wszystkie były w ceglastościach i czerwieniach. No, jeszcze miedziane były :)

 

Emi, ciekawa jestem tej sklejki na drzwiach. Pokażesz? Szczególnie te garażowe mnie frapują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedziane, mrryyyyyyyyy :wiggle::rolleyes:

 

No i dobrze, niepotrzebny wydatek,

 

 

a to moja brama :p brudna bo zdjecia zrobione zaraz po zamontowaniu.

 

P1050411.JPG

 

P1050412.JPG

P1050410.JPG

 

wybitna nie jest, ale nie jest plastikowa i ma kolor idealnie dopasowany do okien :)

 

drzwi są identyczne :) P1060209.JPG o zgrozo nadal nie mam w nich klamki !!!!!!!! tzn jest taka stara prowizoryczna.

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to pchaj, ale bardzo watpie żebym sie Ja głupia w tym połapała :bash:

 

Emilko, to teraz mnie zaintrygowałaś :eek:

Jak to firma robiła na drzwiach z casto ?

 

Opisz dokładniej cały proces bo nie słyszałam o takim myku.

No i namiary na firme od okien KONIECZNIE dawaj.

Domyslam się, ze drewniaki masz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko dziękuję w imieniu bramy :)

 

bramę robiła mi firma która robiła mi okna i drzwi wejściowe :)

 

brama wcześniej wyglądała tak: [ATTACH=CONFIG]330961[/ATTACH] najtańsza z casto, a drzwi tak : [ATTACH=CONFIG]330962[/ATTACH] również najtańsze z casto :)

 

brama jest lekka, spokojnie podniesie ją zwykły siłownik :)

 

UPS, a ja myślałam, że one segmentowe :)

Nie masz problemów z nieszczelnością po zamknięciu? Bo nasze identyczne tylko brązowe i przeklinam je w żywy kamień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to pchaj, ale bardzo watpie żebym sie Ja głupia w tym połapała :bash:

 

Emilko, to teraz mnie zaintrygowałaś :eek:

Jak to firma robiła na drzwiach z casto ?

 

Opisz dokładniej cały proces bo nie słyszałam o takim myku.

No i namiary na firme od okien KONIECZNIE dawaj.

Domyslam się, ze drewniaki masz :rolleyes:

 

Zaraz wyślę.

 

Nasza sąsiadka ma stalowe drzwi (3 sztuki do pomieszczeń gospodarczych) wyklejone listwami podbitkowymi. Jak zobaczyłam, myślałam, że całe są drewniane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari nie mam pojęcia jak je zrobili, jutro je zerknę :) chyba sklejkę przytrzymuje metalowa opaska dookoła.

 

brama chyba działa bardzo dobrze, taką samą mieliśmy w poprzednim domu, tylko w wersji oryginalnej :D za to garaż był podrasowany - blaszak zwykly, a obklejony styropianem i otynkowany. Sąsiedzi nawet na nas donieśli, że to samowola :rotfl: bo wyglądał jak murowany.

 

Mari okna są drewniane, robiła nam je firma z Brzezin http://dremar.pl /baaaardzo polecam.

 

drzwi z podbitki też będą super wyglądać :D

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...