Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iron Lady z nutką klasyki w tle :))


kjuta

Recommended Posts

Te drzwi garażowe są sztywne, więc można bezpośrednio na nie kleić deskę, płytę, czy listwy. Tylko trzeba krawędzie zabezpieczyć. U ciebie to ta listwa aluminiowa. Klei jest różnych dostatek. Wystarczy taki do użytku na zewnątrz, który spaja drewno z metalem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chyba jakies plecki niezłe musiałas u nich miec, co ?

 

Ja za okna drewniane podziekuje, ale mam miliard pomysłów na pewne rzeczy i nie wiem jak to ugryźć :sick:

Czy oni zrobia wszystko według wzoru/projektu ?

 

Pestko, pomysł naprawde zacny.

Zapisuje w pamięci i zaczynam dumac.

 

Na poprzednim dysku, miałam zapisane boskie drzwi ale świniak (dysk) sie sfajczył i nie wiem czy mąz mi odzyska misternie zbierane inspiracje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Kjutka, ze tak tu sie panoszę, ale dziewczyny zamelinowały sie u ciebie i nijak pogadać.

 

Pytanie ostatnie...

 

czy znacie jakąs firme od okien lub producenta profili okiennych, który robi delikatne i chude profile ?

Teraz reklamuje sie oknoplast ze swoim nowym dziełem.

O cos takiego mi chodzi ale to jeszcze nie do końca to.

Podobaja mi się grubosci profili alu w oknach fasadowych. Takie akuratne.

Nie za grube i nie zacienkie jak szprosiki.

Czy jest jakas firma, która jest subtelniejsza w ilosci dawanego pcv ?

Bacznie sie przygladam oknom w domach i przerażaja mnie te buły :sick:

Najgorzej prezentuja sie w oknach małych.

Praktycznie same ramy a szyba to tylko przerwa miedzy nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o co mi chodzi z tymi bułami...

Ramy we wszystkich oknach jakie widziałam sa według mnie za grube/szerokie/bułowate.

Choruje na uluminiaki a juz totalnie ześwirowałam na punkcie żeliwnych (industrialne) ale gdzie w naszym klimacie...

Pomarzyc mozna tylko :sick:

 

Oknoplastu nie widziałam i jest to chyba ostatnia firma z która bym współpracowała.

Miałam z nimi kiedys do czynienia.

Było to dawno temu...bardzo dawno..

Mielismy sie budować i wymysliłam sobie...uroiłam! ze chcę czarne okna.

Nikt wtedy takich nie robił i nie było na nie mody.

Ktos dał mi cynk, ze mozna pogadac z oknoplastem i moze by zrobili ale to super hiper nietypowe zamówienie i pewnie drogo.

Zadzwoniłam do samego krakowa i gadałam z jakąś babka.

Ona nic nie wie i o co cho ?

Odesłała mnie do kerownika, kerownik do innego kerownika, tamten, ze kogos tam nie ma i on nie wie.

W końcu dodzwoniłam sie do kogos kto troszke wiedział.

Odesłano mnie do kierownika produkcji a ten kazał mi gadac i ustalac z szefem działu technologii.

Szef techno, sam nic nie moze i z prezesem trzeba by bo przeiciez specjalnie dla mnie, musieli by otworzyć linie produkcyjna.

Linia to pikus. nikt nie umiał mi wycenic tych pieprzonych okien :sick:

I tak po kilku godzinach spedzonych na ciagłym powtarzaniu kazdemu w jakiej ja sprawie dupe im zawracam, niczego sie nie dowiedziałam.

Po roku czasu, zadzwonił do mnie jakis handlowiec z informacja, ze juz mozna zamawiac okna w kolorze antracyt.

No super!

Troche po niewczasie to raz a po drugie, nieco mi sie plany zmieniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...