Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iron Lady z nutką klasyki w tle :))


kjuta

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No, mnie już podobne sytuacje kontekstowe nie grożą. Przynajmniej ze strony własnej matki, ale przytulaska bym chętnie dziś dostała :(

:hug:

:hug::hug::hug:

Wiem że parę dni po czasie Ale na przytulny zawsze jest pora (z wyjątkiem przechodzenia przez ulicę, wtedy trzeba maszerowac - jak to powtarza moja córa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, co mogię ja pisać ..

 

okna nadal leżą odwłokiem, ale koncepcję mam, oglądałam te okna wokół hotelu i wyglądają dobrze, może jeszcze w tym roku się zdecydujemy, bo teraz to wybredny jest mój pan mąż, który twierdzi, że za 5 lat wymienimy na plastiki, co mnie doprowadza do szewskiej pasji, z takim jego podejściem, ąz się boję myśleć i mówić, co mi się podoba.... :bash:

choć, jak stwierdziła znajoma pakt z diabłem podpiszę, a postawię na swoim :lol2: może coś w tym jest ;)

 

na razie załatwiam prywatnie, aby było na NFZ rezonans córki, jest światełko w tunelu nawet spore na ten tydzień :) oby opis był też w miarę szybko i mam nadzieję, że będzie można odetchnąć z ulgą

 

czekam na trójnik i parę dachówek okapowych chyba już miesiąc, trójnik był reklamowany już w lipcu, bo przyszedł pęknięty, jak tylko będzie to dach będzie można uznać za zakończony i wtedy zrobię zdjęcia aparatem a nie komórką i się pochwalę :))

 

miłego wieczoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wcale nie uważam, że długo wybierasz okna. Długo, to my z mężem ustalamy ostateczną koncepcję arch domu :D Ty to pikuś przy tym jesteś.

Już to widzę, jak za 5 lat okna będziecie wymieniać. W trymiga, na pewno :p

 

Trzymam kciuki na rezonans. Ja u siebie odpuściłam NFZ... ;)

 

Strasznie jestem ciekawa tego dachu. Jak będę w okolicy kiedyś, to koniecznie zobaczę na żywo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w środę! :)

 

 

słuchajcie pojawiła się u mnie opcja okien z modrzewia, jeszcze nie widziałam na żywo profilu z tego materiału, ale dość dobre ma opinie, ponoć

mój mąż ubzdurał sobie merenti, ja z kolei wolałabym jednak dąb i ten modrzew to chyba miałby być kompromis, aby w końcu doszło do jakiejkolwiek umowy.

Ktoś coś słyszał o modrzewiu, brał pod uwagę ?

 

Emi co miałaś na myśli pisząc, że przy szprosach jest chłodniej ? okno nie trzyma jednej temperatury na całej powierzchni ?

 

Iscra oby realizacja projektu była szybsza w takim razie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zastanawiają mnie drzwi z pomieszczenia gospodarczego, jakie macie u siebie ?

 

bo ja skupiam się nad wejściowymi, ale może powinnam pomyśleć jeszcze nad tymi drugimi i za jednym zamachem je zamówić

 

a drzwi między częścią mieszkalną a garażem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy szprosach jest chłodniej - mieszy szybami jest to wypełnienie aluminiowe i chyba przez to zimno przechodzi. Ale nie pizga czy coś, tylko jest w tym miejscu po prostu chłodniej trochę, nie przeszkadza to w niczym.

 

Merenti nawet nie bierz pod uwagę. To jest ogolnie taka nazwa wyrcyh, obejmuję setki gatunków drzew egzetycznych, o róźnej gęstości, niektóre są jak wata.

 

modrzew wydaje się dobry, chociaż o nim nie słyszałam nigdy :) Przy ciemnych oknach nie ma znaczenia jakie drewno będzie, bo nie będzie tego widać :) Farby ktorymi się maluje okna są półprzezroczyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...