Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iron Lady z nutką klasyki w tle :))


kjuta

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w pom gosp będzie WM

 

rolet brak

 

nawet zaczęłam się zastanawiać nad oknami o wymiarach 180x150 czy ich fixow nie zrobić, będę je jedynie otwierać do mycia, w łazience chyba zostawiłabym otwierane i wiadomo tarasowe, a na piętrze całość otwieranych

 

na dole w sumie byłyby 3 okna duże 180x150 i 3 małe 90x60 do umycia na zewnątrz, jakie wady tych rozwiązań ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latem cieżko bedzie w upały wychłodzic w domu. Mimo, że mam chłodzienie z pompy ciepła, to te upały najgorsze w domu się robi piekarnik. A tak jak się już na dworze ochłodzilo to na poł h rozstwierałam wszystkie okna, zeby przedmuchało powietrzem, Wystarczyło poł h i w domu o 2 stopnie mniej. Wnetylacja mechaniczna fajnie napędzała ten przeciąg. Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie myłam wewnętrznej strony rolety :o

Moja matka ma je już z 20 lat, poleciałam oglądać i mówiąc szczerze, nie widzę powodów do mycia.

Ciotka też nie myła, o ile się nie mylę. CO TAM MYĆ?

 

 

A ja myłam nasze, wiosną, po jednym tylko sezonie zimowym i masakra - od środka były brudniejsze niż na zewnątrz. Nie wyobrażam sobie ich mycia (a raczej braku możliwości ich umycia) przy fiksach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie myłam wewnętrznej strony rolety :o

Moja matka ma je już z 20 lat, poleciałam oglądać i mówiąc szczerze, nie widzę powodów do mycia.

Ciotka też nie myła, o ile się nie mylę. CO TAM MYĆ?

 

Ja mam teraz beżowe i kawałek fixa przy drzwiach balkonowych,zdarzyło mi się już muchę zrolować , rozpłaszczona mucha przyklejona do rolety to taki średni widok no i kropeczki na jasnym kolorze wiadomo czego też mogą niektórych drażnic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi, jesteś straszna :D Mąż zdążył mi wybić z głowy okiennice, a Ty tu wyjeżdżasz, że są takie z automatyką... Ja to się zatrzymałam gdzieś chyba na początku lat 90., bo zupełnie nie wpadłam na to, że okiennice też mogą mieć automatykę. I co? I znów będę go przekonywać. Chyba trzeba zagrać w totka... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ja też byłam 100 lat za murzynami... ale poszperałam i są takie na pilota !!!!!!!

 

a okiennice są ekstra na lato, kiedy słońce napieprza. W tym roku mielismy piekarnik w domu i cały czas kombinuje czym się zasłaniać :bash:

 

tutaj jest filmik jak to działa http://www.okiennice.net.pl/do-pobrania

 

pewnie to wszystko jest pieruńsko drogie ale można sobie pod to wyprowadzić kabelki a okienice dokupić później....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, nigdy nie zrolowałam muchy, może dlatego nie doceniam wagi problemu. I tak zresztą bym tego nie zauważyła, nie ma bata :)

Jakie kropeczki wiadomo czego?

 

Też od much czy innych owadów kup...

 

Moje muchy rolują się bezwiednie,kiedy rolety zczynają opuszczać się auromatycznie, nawet zastanawia mnie dlaczego nie uciekają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...