Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam pytanie, gdzie panstwo zamawialiscie tablicka adresowe domu? Ot 18.12.2008 obowiazuje nowy wzor(niebiesko-zolty) dla gmina Izabelin..;-((

 

Na rogu 3 Maja i Sienkiewicza w Izabelinie. Mały sklepik z materiałami biurowymi. Kupiłem ponad rok temu, ale mam nadzieję, że sklepik jeszcze istnieje.

 

filipek

 

PS

Przy okazji.

Sprzedam pozostałości po budowie za 60% aktualnych cen. Jak ktoś weźmie całość to za 50%.

 

1. styropian 5cm FS20 Styr Bud - 4 opakowania

2. styropian 10cm FS20 Izolbet - 1 opakowanie

3. styropian 12 cm EPS70 - 2 opakowania

4. styropian 6cm EPS100 Termo Organika (w kropki) - 2 opakowania

5. styropian 8 cm EPS70 Frez Izolbet - 2 opakowania

6. siatka leśna napoczęta rolka ok. 40mb

7.wieszaki połaskie ES 60/75 - 35 szt.

8. włókna polipropylenowe do betonu - 1kg

 

9. prowizorkę budowlaną na słupie betonowym z lampą - zdjęcia w dziale ogłoszenia

 

odbiór w Starych Babicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę się pozmieniało- generalnie tablica -kwadrat o wymiarach 400x400 ale zalecana 500x500 mm, w kolorze niebieskim z dwoma paskami żółtymi na nazwę ulicy i miejscowość(góra, dół). Wszystko pięknie opisane w uchwale- jaki kolor, jaka czcionka jaki dokladnie kolor ma być, wielkośc liter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

szukam jakiegoś rzetelnego kosztorysanta?

 

ma ktoś z szanownych forumowiczów może jakieś namiary?

 

mamy projekt indywidualny i chcielibyśmy mieć kosztorys przed rozmowami z wykonawcami.

 

ewentualnie orientuje się ktoś ile kosztuje takowy kosztorys szczegółowy dla domu ok 250 m2

 

pozdrawiam

 

Dla domu 180 m2 zapłaciłam 500 zł, ale zlecaliśmy firmie z Pomorza (z miejscowości architekta, który robił projekt). Przydał się żeby złapać pogląd na umowy z podwykonawcami, ale przed zrobieniem kosztorysu więcej oczekiwałam od tego dokumentu. Ze względu na brak projektu instalacji wyliczenia były ogólne i później miały się nijak do rzeczywistych cen.

Pozdrawiam

ap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Szukam w okolicach Warszwy duze kafle na salon kuchnie i przedpokoj. Czy kupowaliscie w jakim s dobrym miejscu za jakies rozsadne ceny takie duze kafle???

 

k3

 

Ogromny wybor ceramiki jest w DavImport na Bartyckiej (po prawej stronie, wjazd po betonowych plytach), numer chyba 174. My tam wlasnie kupowalismy plytki 100x30, 60x60 i 90x90. Chyba ze chodzi o jeszcze wieksze to nie wiem. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieści z gminy w sprawie kanalizacji- przetarg. Nie wiem na jakiej podstawie wyznaczaja ulice

 

Budowa sieci wodociągowej Ø110 mm o długości 2 488 m (wykopem) i Ø160 mm o

długości 959,5 m (przeciskiem) wraz z przyłączami w miejscowościach Hornówek (ul.

Boiskowa, ul. Fedorowicza, ul. Bajkowa, ul. Jeżynowa, ul. Malinowa, ul. Poziomkowa,

ul. Szyszkowa), Izabelin B (ul. Księcia Jeremiego, ul. Kettlinga) oraz Laski (ul. Wolffa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Aby rozszerzyć akcję założyłem grupę Kocham Kampinos na portalu Profeo , zapraszam wszystkich chętnych

http://www.profeo.pl/group/view/2914/

 

Watki z życia naszej gmina są również tutaj

http://www.forumizabelin.pl/

 

również jest grupa Izabelin na portalu Goldenline

http://www.goldenline.pl/grupa/izabelin

 

na Golden line tez Kocham Kampinos

http://www.goldenline.pl/grupa/kocham-kampinos

 

więcej aktualnych informacji i materiały z mediów są tutaj

http://www.kochamkampinos.com.pl/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

szukam jakiegoś rzetelnego kosztorysanta?

 

ma ktoś z szanownych forumowiczów może jakieś namiary?

 

mamy projekt indywidualny i chcielibyśmy mieć kosztorys przed rozmowami z wykonawcami.

 

ewentualnie orientuje się ktoś ile kosztuje takowy kosztorys szczegółowy dla domu ok 250 m2

 

pozdrawiam

 

Dla domu 180 m2 zapłaciłam 500 zł, ale zlecaliśmy firmie z Pomorza (z miejscowości architekta, który robił projekt). Przydał się żeby złapać pogląd na umowy z podwykonawcami, ale przed zrobieniem kosztorysu więcej oczekiwałam od tego dokumentu. Ze względu na brak projektu instalacji wyliczenia były ogólne i później miały się nijak do rzeczywistych cen.

Pozdrawiam

ap

 

Ja zrobiłam ale ilości i ceny rozminęły się całkowicie z faktycznym zużyciem. Szkoda pieniędzy. Równie dobrze można by wpisać cyfry na chybił trafił. Daj sobie spokój.

 

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow z grupy Izabelin.

Jestem na etapie papierologii i poszukiwaniu ekip do budowy domu w Hornowku. Bardzo prosze o namiary/rekomendacje ekip budowlanych. Najchetniej jedna ekipa od zera do stanu developerskiego.

 

Z GORY DZIEKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow z grupy Izabelin.

Jestem na etapie papierologii i poszukiwaniu ekip do budowy domu w Hornowku. Bardzo prosze o namiary/rekomendacje ekip budowlanych. Najchetniej jedna ekipa od zera do stanu developerskiego.

 

Z GORY DZIEKUJE

 

Ja mam wybudowany Kanadyjczyk przez http://domyidomki.pl/ . Gdybym nie chciał nie musiałbym bywać na budowie, trwało to 4 miesiące pod klucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ,

Jutro w takim razie dzwonie do gminy :D .

Podanie o telefon niby zlozylismy 2 lata temu, ale chyba to zweryfikuje, bo o prad niby tez :evil: . Tez slyszalam, ze numerow brak :cry: , moze jakas sferia?

Przylacze do domu bedzie robic mi rowniez gazownia, czy wtedy tez potrzebuje pozwolenie od starostwa? Gaz mam tylko miec doprowadzony do pieca.

Czekam na namiary na ogrodzenie.

Pozdrawiam

Ja ćwiczyłem temat telefonów, TPSA i Netia mi odmówiły, w niektórych miejscach działa Netia WiMAx (bezprzewodowa) i Sferia ale nie wszędzie, u mnie las przeszkadza, na Hornówku jest lepiej. U mnie skończyło się na routerze iPlus do internetu i numerze SkypeIn wszystko działa poprawnie. W TPSA jest możliwość podpisania tzw umowy 10-cio miesięcznej, ty zobowiązujesz się do kupienia linii a oni do założenia ci linii w przeciągu 10-ciu miesięcy jeśli nie to płacą ci co miesiąc karę w wysokości deklarowanego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fachowca z okolicy który sprawdzi/naprawi instalacje TV Sat, coś się zepsuło i nie mam odbioru.

Możecie kogoś polecić ?

 

TOMSAT Tomasz Kaczorowski tel.601736266.

http://www.tomsat.com.pl

Miłego dnia

jj

 

Dzięki, jeden fachowiec już był, diagnoza, urosły liście i zasłaniają sygnał. Zobaczę co powie Pan Tomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Tym razem szukam fachowca od kostki granitowej. Jeden juz byl, ale wole sprawdzic ceny. Finiszuje z odbiorem budynku, jeszcze tylko swistek z elektrowni i mapka i wszystko skladam to starostwa. Polecani wyzej - kominiarz i spec od audytu super!

TPSA wlasnie zaczela mi placic odszkodowanie - po 10 miesiacach nie zalozyli telefonu, ale jest internet (chyba) Orange Freedom Pro. Ma dzialac, zobaczymy czy tak bedzie :wink:

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...