Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję za miłe powitanie. Niestety do p. Sternickiego jeszcze nie dzwoniłam, bo z architektem do końca się nie uzgodniłam czego i jak chce.

 

Wczoraj byliśmy na działce, bo pani z Mąkrej Łaki dzwoniła, że mam odebrać wodę i kanalizację, więc poszłam jej szukać na działce. Wodę znalazłam, ale kanalizacji nie - mam taką grubą rurę na działce od zawsze i może to jest kanalizacja? Ponieważ jadę na wakacje to się zastanawiam, czy powinnam tą kwestię bardziej sprawdzić przed podpisaniem tych papierów, czy zaufać urzędowi i zapłacić bez dalszego sprawdzania?

 

Swoją drogą jak chodzę po okolicy i oglądam jak domy rosną to nie chce mi się wierzyć jak to szybko idzie.

 

P.S. Strasznie dużo ślimaków mieszka w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcmagda,

 

Tak, domy szybko rosną, natomiast potem wszystko sie wlecze... Mnie tez się zdawało na poczatku, ze stan surowy to jest najgorszy etap. Z perspektywy widzę, że był najprostszy. O ile masz dobra ekipę i unikniesz podstawowych błędów to będziesz się cieszyć rosnącym domkiem dość szybko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcmagda - nie musisz czekac na architekta: geolog wykonuje standardowe badanie - 2 lub 3 odwierty by sprawdzic na jakim gruncie ma byc postawiony dom i na jakiej glebokosi jest woda.

Warto szybko sie z tym uwinac (wynik moze zadecydowac o obecnosci lub nie piwnic) bo badanie trwa kilka dni, a nie warto wstrzymywac architekta - z doswiadczenia wiem, ze opracowanie projektu to bardzo mozolna praca. Nasz robilismy kilka miesiecy ...

 

Pozdrowienia,

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 4room

 

STEMPLE - STEMPLE

Szukam STEMPLI

3m!

Dużo!

 

 

Macie? Znacie? Widzieliście u sąsiada???

 

K

 

Witam Formumowicczów,

 

Sprzedam STEMPLE dł. 2,7-2,8-2,9m, cena 3,70pln/sztuka.

Ilość na placu około 350sztuk. Wysuszone, zacinane.

Odbiór własny w Lipkowie (Gm. Stare Babice).

 

Zainteresowanych proszę o kontakt: [email protected]

 

pozdrawiam

 

P.S Też potrzebowaliśmy 3metrowych, ale wtedy musielibyśmy kupić 5metrowe i ucinać, więc kupiliśmy najdłuższe z tych w cenie 3metrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Izabelińczyków,

 

Poszukuję na gwałt :lol: solidnej ekipy budowlanej do budowy stanu surowego domu w Hornówku. Zdaję sobie sprawę, że poszukiwania graniczą z cudem, ale jak nie spróbuję to nie będę wiedziała.

Jeśli macie namiary na solidną ekipę, która akurat teraz ma wolny termin to dajcie mi proszę znać.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

patiuszka

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Izabelińczyków,

 

Poszukuję na gwałt :lol: solidnej ekipy budowlanej do budowy stanu surowego domu w Hornówku. Zdaję sobie sprawę, że poszukiwania graniczą z cudem, ale jak nie spróbuję to nie będę wiedziała.

Jeśli macie namiary na solidną ekipę, która akurat teraz ma wolny termin to dajcie mi proszę znać.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

patiuszka

:D :D

 

Jeśli nie masz nic przeciwko domom tzw "kanadyjskim" Ja mogę polecić z czystym sumieniem polecić http://domyidomki.com/, w Izabelinie i okolicy mój jest piaty, zacząłem 22 Lipca od pustego placu dziś mam stan surowy otwarty w tym tygodniu powinien być zamknięty dachem. W grudniu pod klucz. Więcej info i adres gdzie obejrzeć mogę podać na Priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odstąpienia w Izabelinie używany przewód/kabel na tzw warkocz, dwa zwoje po ok 35mb każdy, jeden jest cały a drugi ma łączkę gdzieś w 1/3 długości, kabel średnica ok 5-6mm, w środku 7 szt przewodów aluminiowych. Do dziś działał ale musiał być zdjęty z powodu przeróbki linii która szła na budowanym domem.

 

jeśli ktoś jest chętny proszę o info na Priva.

 

http://images28.fotosik.pl/270/8fdc449411730fb6.jpg

http://images37.fotosik.pl/5/cb7de612e1f592e1.jpg

http://images32.fotosik.pl/350/d372b51449405b6dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktos z Was kupowal moze drewno na więźbę impregnowane bezbarwnie, bez tej okropnej zielonej farby? W naszym domu bedzie widac wiele drewnianych elementow konstrukcji wiec potrzebujemy ladne drewno.

 

Prosze o namiary na tartak/sklad gdzie mozna takie zamowic.

 

Pozdrawiam,

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fa, my braliśmy więźbę w składzie w Izabelinie, impregnowane ciśnienowo. Z tego co pamiętam, nie było kolorowe... :roll: Ale skleroza nie boli... :oops: Drewno było naprawdę wysokiej jakości - cieśle zachwalali. Z elektrykiem to jest tak, że my mamy inteligentny dom, więc mieliśmy też inteligentnych elektryków... Obawiam się, że "nieinteligentnych" nie robią...

 

Mam neta i jest super, ale właśnie brydż do nas przyjechał, więc spadam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...