Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

Witajcie, poszukuję solidnego stolarza, który wykonałby meble/szafki etc. Czy możecie kogoś polecić?

 

http://www.e-meble.pl

 

Pan robil nam szafki do lazienki, garderobe i stoł, ma duzy wybor fornirow, jestem naprawde zadowolona.

 

ANIA,

tak, biegamy. Ostatnio zawiesilismy na tydzien bo jestesmy chorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to witamy w klubie! Ja szukam kogos od listopada i echo.

 

Niestety odkad wprowadzono wizy dla Ukraincow jest w okolicy duzy problem ze znalezieniem kogokolwiek. Potencjalne panie wybrzydzaja i winduja ceny. Jeszcze rok temu braly 10zl, teraz juz 15zl za godzine. Na mniej niz 5 godzin zadna nie chce przyjsc a wiem ze mojego domu nie sprzata sie dluzej niz 3. Dzien w ktorym chca sprzatac narzucaja same. A Ukrainka ktora ostatnio u nas sprzatala narzekala ze od sprzatania łamia jej sie paznokcie i ze w ogole jest brudno w tym domu. A ciekawe po co do nas przychodzi??? I moze mam jej dorzucac na manicure?

 

Tak wiec powodzenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie mówcie. Od świąt nie mam sprzątaczki - jeszcze nie w izabelinie - i nie mogę znaleźć. Szukam po znajomych, a co dzwonię to jej za daleko, nie będzie dojeżdżać, albo soboty tylko zostały, albo wszystko na ful. I nie ja jedna. Co pytam o kontakt to wszyscy szukają - chyba jakieś masowe deportacje ostatnio były.

 

I witam nową członkinię.

 

Dzięki za namairy kiedyś tam do pana od gruntu. Dowiedziałam się, że woda nie wykazuje cech agresywności względem betonu :) To chyba dobrze, że mamy spokojną wodę w okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja po sąsiedzku,

 

Właśnie skończyłem wielkie prace budowlane - mam do sprzedania chyba ze cztery palety bloczków fundamentowych (ponoć bardzo twarde - ekipa która w nich kuła twierdziła, że jeszcze takich twardych nie widzieli), trochę stempli i garaż blaszany drugiej klasy.

 

Zainteresowanych zapraszam na PW lub mail [email protected]

 

Do odbioru w mazowieckiem, wieś Marianów koło Leszna (trasa Babice-Borzęcin-Zaborów, etc)

 

Pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załozyłem nowy temat dla grup Powiatu Warszawskiego Zach.

Witam wszystkich budujących z Powiatu Warszawsko Zachodniego. Jestem nowym na forum bo własnie rozpocząłem budowę i szukałem informacji odnośnie cen materiałow budowlanych, polecanych hurtowni, polecanych wykonawców, cen usług i niestety nie jest łatwo te wiadomości pozyskać z forum, oczywiście one gdzieś tam są ale wiele z nich jest przestarzałych.

 

CZYLI JESZCZE RAZ- POLECANE USŁUGI, WYKONAWCY, HURTOWNIE oraz których nie polecamy. Bardzo proszę zajrzyjcie tam i piszcie.

pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zamieszkaliśmy !!! teraz trzeba zająć się tematem śmieci.

 

Co wiecie o firmach wywożących śmieci w naszej okolicy, szukam firmy jak najbardziej przyjaznej segregacji.??

 

My jesteśmy maniakami segregacji, kompostownik wykonany to odpada dużo śmieci, makulaturę wywożę do Babic na skup, ale plastik, metal, szkło nie widzę u nas kontenerów do segregacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie też nurtuje temat segregacji śmieci w Izabelinie. W W-wie przyzwyczailiśmy się do segregacji, a tutaj przeraża mnie ilość plastiku którą wyrzucam...

Rozesłałem zapytanie do firm ze spisu w gminie i zobaczymy, na razie Sita odpowiedziała ze nie interesuje ich segregacja. My póki co wywozimy plastik i szkło do kontenerów w W-wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...