Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sorry, ale nie wierzę w takie okazje. Musi coś być nie tak z tą działką - albo spór właścieli, albo służebność, albo - co znacznie trudniej wykryć, wada ukryta - np. nie możność podłączenia do prądu, czy innych mediów co wyjdzie dopiero podczas uzyskiwania technicznych warunków przyłączenia... Może znajduje się coś pod ziemią (urządzenia) lub badanie geotechniczne gruntu wykaże że tam się poprostu nie da budować (był nie dawno artykuł na ten temat w ładnym domu - działka piękna, okolica też, a cena mocno atrakcyjna.. a pod humusem torf do głębokości kilkunastu metrów....) Nie wierzę że ktoś sprzedaje coś na co jest popyt o ponad 50% taniej niż inni. W takich lokalizacjach upust 15% już jest wielką atrakcją..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslimy, ze moze lepiej nieco taniej, ale poszerzyc poszukiwania na Stare Babice, Borzecin & okolica. Oby sasiedzi byli OK>

 

Rysiu, a byliście w Lipkowie?

 

 

Jeszcze nie, dopiero zaczynamy szukac. Lipków jest OK. Nie bardzo wiem jak zaczac.

 

Picasso, jak znalazles Hornówek? Moze jest cos ladnego obok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie wierzę w takie okazje. Musi coś być nie tak z tą działką - albo spór właścieli, albo służebność, albo - co znacznie trudniej wykryć, wada ukryta - np. nie możność podłączenia do prądu, czy innych mediów co wyjdzie dopiero podczas uzyskiwania technicznych warunków przyłączenia... Może znajduje się coś pod ziemią (urządzenia) lub badanie geotechniczne gruntu wykaże że tam się poprostu nie da budować (był nie dawno artykuł na ten temat w ładnym domu - działka piękna, okolica też, a cena mocno atrakcyjna.. a pod humusem torf do głębokości kilkunastu metrów....) Nie wierzę że ktoś sprzedaje coś na co jest popyt o ponad 50% taniej niż inni. W takich lokalizacjach upust 15% już jest wielką atrakcją..

 

 

no nie mam zielonego pojecia czy cos nie jest ukryte pod ziemia, ale to sie chyba da sprawdzic przed zakupem...tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslimy, ze moze lepiej nieco taniej, ale poszerzyc poszukiwania na Stare Babice, Borzecin & okolica. Oby sasiedzi byli OK>

 

Rysiu, a byliście w Lipkowie?

 

 

Jeszcze nie, dopiero zaczynamy szukac. Lipków jest OK. Nie bardzo wiem jak zaczac.

 

Picasso, jak znalazles Hornówek? Moze jest cos ladnego obok?

 

Ja znalazlem z ogloszenia z netu. No obok mojej dzialki (w niedalekiej odleglosci, bo sasiedztwo juz praktycznie pobudowane) widzialem kilka dzialek pustych - moze warto sie zainteresowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z net-u znaczy Trader albo Kampinos? Czy jest to okolica Poprzecznej XIV? Bo tam jest pare ladnych, ale nie wiem czy sa na sprzedaz.

 

Choilera no, nie wiem jak ugryzc temat.

 

ja mam dzialke na Zielonej (ogloszenie z Tradera) - bylem tam na spacerkach i sa dzialki puste w okolicach (nie pamietam, ktora to jest poprzeczna XIV - czy to ta ze skladem budowlanym na plecach?), mysle, ze nalezy popytac sasiadow, spokojnie sobie szukac.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...