Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...na takie cos, to sie scyzorek w kieszeni sam otwiera :evil:

A jakiego wzrostu poszukiwana byla :-?

J

Podchwytliwe pytania zadajesz , no miala chyba tak ze 160 albo 150 cm bo jak przyniej stalem to byla mojej wysokosci a podmurówka tez ma ze 20 pewnie. Cecha charakterystyczna to ze zielona i powlekana byla .

" Juz grodzisz coś nie dla mnie w pieszczocie lian,

nie dla mnie juz przy bramie odgradzasz kram .... :("

czy jakos tak podobnie starsi panowei dwaj spiewali a ja sie dolaczam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rbit,

Myślisz, że wzięli ją siłą czy poszła po dobroci? W końcu zielona była - trzeba jej wybaczyć!!!!

Pozdrowionka

jj

PS Jak to miejscowi to pogadaj z sąsiadami - będą wiedzieć kto. Moja znajoma od urodzenia Babiczanka zna wszystkich z lepkimi rękami w swojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Poszukuję ziemi do Babic Starych.

Może będziecie robić niebawem jakieś wykopy i spodziewacie się nadmiaru ziemi? Chętnie odbiorę :D

 

dziękuję i pozdrawiam

 

Humus zdjęłam ale ponieważ już jako osesek wolałam biegać z łopatką, grabkami i sekatorem niż z lalkami, które to zamiłowania zaowocowały w wieku podeszłym niezrozumiałą dla otoczenia pasją ogrodniczą, to humusu wydrzeć z rąk sobie nie dałam i zalega. Pod tarasik podsypię, skalniaczek sobie zrobię i jakiś nieduży ale mocno szumiący potoczek z tego skalniaczka albo fontannę z amorkiem :wink: . Ale...................

Proponowano mi, że może by się tego humusu pozbyć bo taki z gałęziami i niewyjściowy. Na priva wyślę namiar na człowieka.

Pozdrawiam

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dobroci to ona na pewno nie poszla bo widac ślady walki. Była zmuszona pod groźba uzycia ostrych narzedzi i jest pocieta na krawedziach. Moja bidusia sprzedana gdzieś do obcych i wisi pewnie z dala od swojego ukochanego lasu ;(

Chyba zasadze dzikie róze wzdłuz plotu jako dodatkowe zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz z Ciebie :D

mam nadzieje ze te dzialki tez w ciagu roku stana sie budowlane bo gmina juz oglosila ze beda zmienac plan zagospodarowania wiec jest szansa.

A według starego porzekadła:" to jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze " to i w tym przypadku z tego co wiem to tak bylo i dlatego tyle trwa ta sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Iwona,

U nas stan zero skończony a działeczka uporządkowana aż miło popatrzeć. Jak dziś przyjechaliśmy to byłam pod wrażeniem. A parę dni temu istne pobojowisko - na okrągło koparka i kamazy z piachem.

Teraz deszcz popadał i droga trochę mniej rozjechana. Także zapraszam oglądać.

Widziałam klinkier, Mibud się postarał. Przyznam, że miałam obawy jak im to wyjdzie patrząc na ich komercyjne budowy. Widać, że klienta indywidualnego traktują lepiej.

Ładnie dobrany kolor dachu do elewacji.

Pozdrawiam serdecznie :lol:

jj

PS Dlaczego Norwegia? Wiem, że jeździ się do Szwecji na ryby ale nurkowanie to raczej kojarzyłam z południem. Chociaż nie powinnam się dziwić bo swego czasu byłam na północy Szwecji z grupą nurków ale oni nurkowaliby nawet w wannie gdyby zabrakło akwenów. :wink: Sama preferuję pływanie że się tak wyrażę powierzchniowe. :lol:

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...