Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

Witam

Uruchomiłem serwis poświęcony gminie Izabelin i okolicom http://www.izabelin.waw.pl na który serdecznie wszystkich zapraszam. Jednocześnie założyłem forum poświęcone naszej gminie http://forum.izabelin.waw.pl na którym możecie się wypowiadać w niezliczonej ilości tematów dot. Izabelina i okolic, w przeciwieństwie do forum muratora. Celem naszego forum jest zrzeszenie jak największej ilości osób zainteresowanych gminą Izabelin i okolicami, dlatego zapraszam do wypowiadania się !

 

Pozdrawiam

Piotr Kwiatkowski

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry,

Grupa się udziela tylko w innym miejscu - jakoś chętnych do korespondencji nie było.

Ja weekend spędzam w hurtowniach i na budowie. Sobota w zupełności odpada, a niedzielę planuję na wsi - korzystamy z ładnej pogody póki jeszcze trwa letnia aura.

pjj - powodzenia!

picasso - na jakim jesteś etapie? U mnie w przyszłym tygodnia ruszają cieśle z więźbą.

Pozdrawiam wszystkich

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a cototakjakonijakousosnsiadów :o :-? :roll: :wink:

 

..chciałem powiedzieć, że w sąsiednim Lipkowie utwardzają ul. Kontuszową

i będzie można urzadzić 5-cio rundowe kryterium ulicami Mościckiego,

Kontuszową i Jakubowicza, ze startem i metą na wysokości supermarketu

Stokrotka o puchar Sołtysa z główną nagrodą - darmową wycieczką rowerową po Puszczy Kampinoszczanskiej 8)

Pozdro

i

MD forewry1

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzysio,

Alem się musiała nagłowić, żeby szyfr złamać.

Kontuszową lokalne władze same z siebie postanowiły utwardzić czy też zaangażowanie polityczne pomogło :wink: :) :D :p

A u mnie więźba Panie się robi. Ani chybi przyjdzie wkrótce jakąsik wiechę zainstalować.

Pozdrowionka :lol:

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecha to święta rzecz !

 

...a co do drogi..... to samo siem nie zrobiło 8)

 

...a co do menu na wiechę to najlepiej sprawdzają się dania jednogarowe

no i może jakieś kiełbaski na ognisku.....

polecam :

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=46724&highlight=

 

Pozdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie jestm jeszcze szczęsliwą posiadaczką działki w tej okolicy, ale mam nadzieję,że niebawem będę.

SZperając w internecie znalazłąm to forum. Mam nadzieję,że mnie przygarniecie.

Jak na razie umawiamy się na oglądanie działki w Hornówku. DZiałeczka całkiem fajna w okol. Lipkowskiej.

Juz teraz nasuwają mi sie rózne pytania i ma nadzieję,że mogę liczyc na pomoc starych forumowiczów...

Jak rozumiem ten teren ma aktualny projekt zagospodarowania.

A może ktoś wie coś o fajnych i niedrogich działeczkach :-)

 

Pozdrawiam

 

Kekejek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Grupa się udziela tylko w innym miejscu - jakoś chętnych do korespondencji nie było.

Ja weekend spędzam w hurtowniach i na budowie. Sobota w zupełności odpada, a niedzielę planuję na wsi - korzystamy z ładnej pogody póki jeszcze trwa letnia aura.

pjj - powodzenia!

picasso - na jakim jesteś etapie? U mnie w przyszłym tygodnia ruszają cieśle z więźbą.

Pozdrawiam wszystkich

jj

 

 

Hej JJ,

No jak widac malo mnie bylo tu na forum, a to dlatego bo sie duuuuzo dzialo na budowie:) - u mnie muruja dopiero co prawda parter, ale mam ambitne plany zadaszenia deskowaniem i papa w tym roku...sie moze uda.

 

JJ - i jak wiezba? daly rade te ciesle juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picasso,

No to trzymam kciuki. Pogoda taka, że tylko budować - już człowiek zapomniał jak deszcz wygląda. :lol: U mnie też dużo się dzieje - kominy się murują - roben 19, burgund, czarna fuga - wyglądają pięknie. Więźba się robi ale to kawał dachu więc trochę czasu na to potrzeba. Najgrubsze krokwie trzeba było wciągać dźwigiem bo dziesięciu chłopa nie uradziło. Murują się też ścianki działowe. Decyzję trzeba podejmować za decyzją. No ale już tylko ze dwa tygodnie i fajrant.

Wczoraj usiadłam nad programem do projektowania łazienek i zaprojektowałam sobie łazienkę na parterze - fajne te programy i łatwe w obsłudze - polecam.

Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

jj

PS Gdyby ktoś klinkier chciał kupować to najtaniej w Normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to faktycznie masz "kawalek" dachu. ja dzis zabralem rodzine na budowe coby pokazac sie:)... a potem na spacer do puszczy - od strony truskawia...no i co? zgubilismy sie w puszczy i zamiast godzinnego spacerka zrobil sie 4 godzinny..:) jakies 20 km - wszyscy wyklinali p... Izabelin, p... puszcze :)) ....mieszczuchy i mieczaki :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picasso,

Zawsze myślałam, że Izabelin jest na "i" a tu się okazuje, że na "p" :wink:. Winszuję niedzielnego spacerku w miłych okolicznościach przyrody. Planujesz powtórkę? Rodzinka od tej chwili na hasło puszcza kampinoszczańska będzie uciekać w popłochu :p :lol: :D .

A ja chyba muszę dać ogłoszenie pt. zaginął niewielki, wstyd powiedzieć -rzadko używany, dziennik budowy. Ktoś kiedyś się chwalił, że on na oczy swojego dziennika nie widział. Ja teraz mogę powiedzieć to samo :wink:. Powinnam się przejąć???

Pozdrawiam

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba muszę dać ogłoszenie pt. zaginął niewielki, wstyd powiedzieć -rzadko używany, dziennik budowy. Ktoś kiedyś się chwalił, że on na oczy swojego dziennika nie widział. Ja teraz mogę powiedzieć to samo :wink:. Powinnam się przejąć???

Pozdrawiam

jj

 

 

---nie no doswiadczony inwestor a mialby sie przejac brakiem dziennika? no nie, gdyby dom zniknal to tak..a tak to sie nie ma co martwic :)

 

Nie mam kompletnie teraz czasu, ale musze sie jakos wybrac na spacer, zeby obejrzec Wasze dokonania...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie odzywałam. U nas już na budowie zima. Nie zdecydowaliśmy się na wstawianie okien i drzwi, bo i tak zimą planujemy przerwę.

Z Mibudu dalej jesteśmy zadowoleni, co nie znaczy, że współpraca w tym roku układała się bez zgrzytów :-? , ale wyszliśmy na prostą i jakby co to dalej ich polecam :D . Do klinkieru mieli super ekipę, jakby jeszcze zawsze słuchali co do nich mówie, byłoby idealnie :)

Do Norwegii też niestety nie pojechaliśmy, ale w związku z tym został mi urlop i pewnie pojedziemy na narty, chyba że... ale o tym jeszcze nie teraz :D

Chyba wybiorę się do Ciebie zobaczyć postępy. Jakie plany na przyszły rok? Razem finiszujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...