Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Filipek,

Czarowiedźma do wiercenia studni potrzebować - lepiej za zaoszczędzone pieniądze z koleżeństwem na piwo skoczyć. :wink:

Mogę namiary na wiertacza dać aczkolwiek tak oblegany robotą, że musiałam go mocno ścignąć żeby raczył był wywiercić. Skoro jednak zapoznany geolog uznał, że ten jest najlepszy to ścigałam do bólu.

Pozdrawiam

jj

Nieco może w maligmie ale mnię grypa dopadła, a ja ją, i tak się siłujemy.

Jak to dobrze, że budowa nonszalancko sobie stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Wodociągu jeszcze nie mam. Trochę zaspałem i teraz przy przedłużaniu sieci wodociągowej są potrzebne uzgodnienia środowiskowe do pozwolenia na budowę. No i papierologia mnie opóźniła - podanie do gminy oni do starostwa i sanepidu, potem to zbierają i znowu do starostwa a każdy etap 7 dni na protesty + czas na decyzje.

Na szczęście teraz do fundamentów poratował mnie sąsiad. Ale docelowo i tak spróbuję zrobić studnię, aby nie płacić za podlewanie działki.

 

pozdrawiam

filipek

 

PS

Dzięki za namiary na studniarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiaj na spokojnie "papierologię" ( jeśli chodzi o wpływ na środowisk to na początek wystarczy info - dopiero potem jak coś nie tak to mogą się czepnąć ), a wodę bierz od sąsiada, bo dobry sąsiad to skarb ! :D

pozdro

J

Niestety info to za mało. Mam podpisaną umowę 3stronną Eko-Babice, Gmina i ja. Gmina po wykananiu rozbudowy sieci odda trochę kaski. Na to potrzeba pozwolenia na budowę (projekt itp.), a Starostwo nie chce przyjąć projektu bez wszystkich wymaganych załaczników.

 

Pozdrawiam

filipek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam pytanie , czy może ktoś z Was współpracował z ekipa budowlna pana Marka Borzyk (Bożyk)?? Podobno budowlai w okolicach Babic, Koczarg??

Pozdrawiam i dziekuje

KasiaR :wink: :D

Przykro mi, nie znam. Ale to nic nie znaczy - w okolicy Babic jest tyle nowych budów, a co budowa to wykonawca.

Pozdrawiam :lol:

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipek

 

...przetestowałem to na własnej skórze, jak potrzebujesz "konsultacji"

to wal na prv

 

Pozdro

J

 

Dzięki. Właśnie dostałem z Gminy papier, że odstępują od konieczności wykonania ... . Teraz składam całość do Starostwa, chociaż już mi sie tak nie spieszy.

 

pozdrawiam

filipek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

JJ była u Ciebie kilka dni temu - super dach!!!

Picasso, gdzie w Hornówku budujesz?

Co do dziennika, to ja nigdy go nie widziałam, ale mam nadzieje, że nie zginał.

Na narty chyba nie pojedziemy, bo... (jak będę mogła to napiszę) :)

Pozdrawiam

 

Na Zielonej, rownoleglej do szkolnej, gdzies tak w polowie miedzy Kurowskiego a 3 maja. Jak znajde troche czasu to musze zerknac na Twoja budowe...uwazam, ze masz swietny projekt. A potem nieco dalszych sasiadow, JJ i Jerzysia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja tutaj jestem gościnnie tylko, ponieważ mam pytanie: czy ktoś z Forumowiczów korzystał może z usług firmy okiennej "Alex"??

 

http://www.alex-okna.waw.pl/podstrony/kontakt.html

 

Dostałem ostatnio ich wycenę - może nie najtańsza, ale sprawiają wrażenie solidnych. Tylko, że wrażenie to trochę mało - czy może ktoś ma bliższe doświadczenia z tą firmą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picasso,

Przymierzaliśmy się do kupna działki w Twojej okolicy ale nie mogliśmy dogadać się z babcią właścicielką.

Iwona - ostatnio jesteś bardzo tajemnicza. Powiedz jeśli należy już gratulować :wink:

Pozdrawiam wszystkich :D :lol: :p

jj

PS W piątek szykuje nam się rodzinny zjazd na budowie. Zabrać rodzinkę na "krótki spacerek" po puszczy? :wink:

Pozdrowionka raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałam się pochwalić. Jakiś miesiąc temu obfotografował moją więźbę człowiek z Muratora. Także jak zobaczycie taką zieloną kantówkę to moja :wink: . Mam tylko nadzieję, że nie pojawi się w rubryce "błędy wokół nas". :lol:

No jakby ten mój post majster przeczytał to chyba by mnie wokół tej więźby pogonił - dałby mi te błędy (i słusznie i słusznie).

Pozdrowionka

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona - ostatnio jesteś bardzo tajemnicza. Powiedz jeśli należy już gratulować :wink:

jj

PS W piątek szykuje nam się rodzinny zjazd na budowie. Zabrać rodzinkę na "krótki spacerek" po puszczy? :wink:

Pozdrowionka raz jeszcze.

 

JJ, jeszcze poczekaj z gratulacjami. Jak będę mogła napewno się pochwalę :D .

A rodzinkę przegoń po lesie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...