Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

Justa, KozAnka,

Hurtownia w Izabelinie jest droga ale materiał masz na budowie od ręki. Zdecydowanie taniej jest w Normie ale trzeba się liczyć z dostawą na drugi dzień. Uzgodniliśmy ceny w Izabelinie i większość materiałów tam braliśmy. Ale pod koniec budowy udział Normy zdecydownie wzrósł - trudno negocjować każdy detal, a do tego się sprowadzają zakupy w Izabelinie. No cóż budują nowe biura.

Pustaki stropowe braliśmy od producenta w Jankach. Drewno w tartaku - namiar od KrzyśkaSw, (trochę ze składu w Zielonkach). Jeśli jesteście zainteresowane mogę później podać.

Stal zdecydowanie najtaniej w Normie - to ich specjalizacja. Klinkier - Norma. Beton z gruchy - z Mościsk.

Pozdrawiam

jj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Joasiu,

Możesz powiedzieć co się dzieje? :( Nie ukrywam, że dostałam bardzo dobrą ofertę z Natury - kilkanaście tysięcy tańszą od Gebauera więc jestem żywotnie zainteresowna tematem.

Czekam z niecierpliwością na Twój komentarz,

Pozdrawiam

jj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj napisala

Drewno w tartaku - namiar od KrzyśkaSw, (trochę ze składu w Zielonkach). Jeśli jesteście zainteresowane mogę później podać. [/quote

]

Oczywiście, że jestem zainteresowana.

Beton z gruchy - z Mościsk.

Gdzie w mościskach jest beton? Tutaj w tej częsci przemysłowej?

Czy myślicie, że materiały zaczną drożeć, czy stanieją?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam nadzieje, ze juz wkrotce dolacze do Was nie tylko wirtualnie :-)

wlasnie jestem w trakcie realizacji zakupu dzialki w Izabelinie i juz baaardzo Wam zazdroszcze emocji zwiazanych z budowaniem wlasnego domu, choc przyznaje, ze troche przeraza mnie ta perspektywa.

 

Przejrzalam wiadomosci na formu i juz bardzo duzo sie dowiedzialam, ale umknela mi wiadomosc dotyczac drzew na dzialce. Czy ktos z Was wycinal juz drzewa? Jak to wyglada? I jeszcze jedno pytanko - czy jest wiele formalnosci/trudnsci z podlaczaniem mediow, gdy nie sa przy dzialce tylko w ulicy obok?

 

Bede wdzieczna za wszelkie info.

 

Pozdrawiam,

 

Ola

 

p.s. kupuje dzialke przy Kuncewicza - jest na Forum jakis sasiad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w grupie.

 

Drzewa - ja wycinałam, ale miałam tylko owocowe, więc żadnego pozwolenia nie musiałam mieć.

 

Media. Na prąd - przyłącze kablowe trzeba czekać 2 lata, więc już możesz zacząć załatwiać. Gaz - na pewno krócej, ale minimum 6 m-cy (tak mi się wydaje), na razie sama załatwiam. A woda - nie wiem, bo miałam robioną jak kładli wodociąg w całej ulicy.

 

W Izabelinie jest ulica Kuncewicza? W ogóle nie kojarzę gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj,

co do Natury:

okna miały być w połowie października - przyszły tuż przed Wigilią, a parapety dopiero lutym (jednego nadal nie zapiankowali);

coś z nich obłazi (lakier?) - do dziś nikt od Natury nie przyjechał do reklamacji;

pomimo obietnic od miesiąca nie dostarczyli puszki lakieru do drzwi;

totalnie olewają klienta, kręcą i kłamią.

Joasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za powitanie i info o drzewach.

Mam jeszcze jedno pytanko - czy ktos z Was "mieszka" w okolicy ul. Bajkowej? Jakies pozytywne/negatywne wiesci o tym rejonie?

 

Bede wdzeczna za wszelkie info - z przyczyn formanych Kuncewicza chyba nie wypali :-(

 

A moze wiecie o jakiejs fajnej dzialce do sprzedania?

 

Pozdrawiam i zycze bardzo udaneo dnia,

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za powitanie i info o drzewach.

Mam jeszcze jedno pytanko - czy ktos z Was "mieszka" w okolicy ul. Bajkowej? Jakies pozytywne/negatywne wiesci o tym rejonie?

 

Bede wdzeczna za wszelkie info - z przyczyn formanych Kuncewicza chyba nie wypali :-(

 

A moze wiecie o jakiejs fajnej dzialce do sprzedania?

 

Pozdrawiam i zycze bardzo udaneo dnia,

 

Ola

 

 

Witaj Ola,

Nie bylem co prawda na Bajkowej, ale nazwa jest swietna. Dla mnie caly Izabelin jest piekny, wiec kupuj gdziekolwiek :). A z mediami wszedzie niestety jest najgorzej - latwiej jest dostac pozwolenie na budowe niz doprowadzic troche gazu, wody, czy pradu z ulicy.fuck.

 

JJ,

Ja zdecydowalem sie wlasnie na okna i drzwi z Oculuxa, niebawem bede mial mozntaz wiec podzile sie impresjami, choc jak narazie jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obslugi (strasznie wybrzydzalem :) i finalnie robia mi troche nietypowe okienka). Dam znac po montazu.

 

pozdrawiam,

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszłych sąsiadów. Już nie mogę się doczekać jak stanę się mieszkańcem gminy Izabelin. Obecnie rozpocząłem budowę domu w Truskawiu. Czy ktoś z Was ma może do polecenia firmę robiącą ogrodzenia. Potrzebuję kogoś kto wykona mi ogrodzenie klinkierowe z wypełnieniem sztachetami z bramą i furtką? Może jest jakaś firma w okolicy warta polecenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajkowa rzeczywiscie brzmi swietnie i pewnie sie zdecydujemy, ale tam jeszcze nie ma drogi i media trzeba ciagnac z ulicy :-( wiec nie jest wcale tak bajkowo... ale za to widzialam na "naszej" dzialce losie!

 

Szczerze Wam zazdroszcze, ze juz wybieracie okna i w ogole, ja jestem na etapie planu zagospodarowania przestrzennego i ewidencji gruntow.

 

A propos czy ktos z Was pamieta, gdzie znajduje sie ewidencja gruntow? Czy przeniesli ja do Ozarowa?

 

Pozdrowienia i udanego tygodnia,

 

Ola

Bardzo dziekuje za powitanie i info o drzewach.

Mam jeszcze jedno pytanko - czy ktos z Was "mieszka" w okolicy ul. Bajkowej? Jakies pozytywne/negatywne wiesci o tym rejonie?

 

Bede wdzeczna za wszelkie info - z przyczyn formanych Kuncewicza chyba nie wypali :-(

 

A moze wiecie o jakiejs fajnej dzialce do sprzedania?

 

Pozdrawiam i zycze bardzo udaneo dnia,

 

Ola

 

 

Witaj Ola,

Nie bylem co prawda na Bajkowej, ale nazwa jest swietna. Dla mnie caly Izabelin jest piekny, wiec kupuj gdziekolwiek :). A z mediami wszedzie niestety jest najgorzej - latwiej jest dostac pozwolenie na budowe niz doprowadzic troche gazu, wody, czy pradu z ulicy.fuck.

 

JJ,

Ja zdecydowalem sie wlasnie na okna i drzwi z Oculuxa, niebawem bede mial mozntaz wiec podzile sie impresjami, choc jak narazie jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obslugi (strasznie wybrzydzalem :) i finalnie robia mi troche nietypowe okienka). Dam znac po montazu.

 

pozdrawiam,

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kien,

Witaj w grupie :lol: Namiar na ogrodzenia wysyłam na priva.

Fa,

Ewidencja gruntów była (i chyba nadal jest) w Broniszach. Powodzenia w poszukiwaniach :lol: (działki oczywiście - nie ewidencji :wink: )

Tomek,

Chętnie skorzystam z Twoich doświadczeń. A jak tam budowa?

Pozdrawiam wszystkich

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakiegoś fachowca od kominków? Chciałabym, żeby zrobił mi doprowadzenie powietrza przez zalaniem chudziaka i przepusty na DGP przed zalaniem stropu, żeby potem nie kuć.

Fa

Ewidencję przenieśli do Ożarowa, cała geodezja jest w budynku po prawej stronie tego budynku, gdzie dostaje się pozwolenie na budowę ( ja właśnie tam brałam wypis z rejestru gruntów)

Kien

Również mogę Ci polecić kogoś od ogrodzenia (mojego tatę :wink: ). Co prawda on zazwyczaj robi ogrodzenia z cegły klinkierowej i przęseł metalowych, a Ty chyba chcesz drewniane, ale zawsze możesz zapytać. Wysyłam namiary na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...