Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

Dzięki Jerzysio,

Na razie zgłosiłam pod 9393. W ciągu tygodnia mają dać odpowiedź co do możliwości technicznych.

Mam już podpisaną umowę z gazownią na gazociąg i przyłącze na 5.09.06.

Szukam teraz wykonawcy instalacji wewnętrznej. Macie może kogoś pewnego i sensownego cenowo?

Filipek,

Jak oceniasz Twojego gazownika?

Pozdrawiam :lol:

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Filipek,

Jak oceniasz Twojego gazownika?

Pozdrawiam :lol:

jj

 

Na razie pozytywnie. Tylko raz się z nim spotkałem w celu przekazania danych i określenia gdzie skrzynka, gdzie wejście do budynku (dwa jedno do kotłowni, drugie do kuchni) i tyle.

Miły, nie chciał zaliczki. Na temat wykonania instalacji wewnętrznej nie rozmawiałem.

 

pozdrawiam

filipek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Do zgloszenia plotu potrzeba zlozyc odpowiedni wniosek, oswiadczenie o prawie do nieruchomosci, opis plotu, mapke z wrysowana brama i furtka i smietnikiem. I tu powstal problem, bo ja nie chce miec smietnika w lini plotu i pani tego pojac nie mogla :o . Wole miec kontener obok garazu i w dzien wywozenia smieci wystawiac go przed brame. Na szczescie okazalo sie, ze garaz jest 4 m od sasiada, wiec moge narysowac smietnik tam i w ten sposob problem zostal rozwiazany :) .

Telefon skladal sasiad hurtem za wszystkich, nie wiem gdzie, wiec musze sie upewnic, ze to naprawde zostalo zlozone.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

 

jak zwykle pisze do Was tylko w potrzebie, ale za to dzielnie czytam co piszecie. Problem w tym, ze ja na razie robie pielegnacje na mojej dzialce, a Wy juz domy postawiliscie :-( Mam nadzieje, ze nadejdzie dzien, w ktorym i mnie sie to przydazy...

 

Tymczasem... PLOT.

 

Czy na postawienie plotu tymczasowego trzeba miec jakies papiery z gminy?

A jesli nie tymczasowy tylko juz taki na stale, to czy macie zaufana firme/pana Kazia, ktora/y zajmuje sie takimi rzeczami?

 

Dzieki za pomoc.

 

Pozdrawiam,

 

Ola

 

p.s. Czy wsrod Forumowiczow sa ludzie z Bajkowej z Hornowka? Szukam sasiadow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola!

Na postawienie plotu tymczasowego nie potrzebujesz zadnych papierow. Jesli chcesz postawic plot docelowy z przodu musisz to zglosic miesiac przed planowanym rozpoczeciem robot w starostwie w Ozarowie. Jutro jestem umowiona z firma Kambis w sprawie plotu i jesli sie zdecyduje i bede zadowolona to dam znac.

A co do sasiadow, to my co prawda nie bedziemy mieszkac na Bajkowej tylko na Łącznej, ale to nie daleko, wiec moze na sasiadow sie nadajemy :wink: .

Pozdrawiam

Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Łączna to na razie taka ulica widmo :) . Do nas dojezdza sie XII Poprzeczna i skreca w prawo. Dom latwo znalezc - nowoczesny i oblozony klinkierem.

Do wprowadzenia zostalo nam jeszcze troche 8) - wersja optymistyczna i w miare realistyczna to kwiecien przyszlego roku. Na razie robimy elektryke, potem okna, tynki etc. Wlasciwe wykanczanie planujemy zima.

Firma od plotu wydaje sie ok, ale na razie czekam na wycene :D .

Pozdrawiam

Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

U mnie roboty w toku, fundamenty już są, wczoraj zaczęli stawiać mury :lol:

Strop będzie lany więc potrzebuję ok. 150 szt. stempli i chyba trochę desek zabraknie - może ktoś z Was ma już niepotrzebne i chce sprzedać?

Bede wdzięczna za pilną odpowiedż, bo sprawa pilna.

pozdrawiam

justa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

A ja tak dzisiaj zupełnie z innej beczki. Znalazłam oryginalny sposób na oświetlenie wnętrza i tak jestem z tego zadowolona, że postanowiłam przekazać go dalej. Wiadomo, iż dominują sufity podwieszane z wbudowanymi halogenkami i ukrytymi świetlówkami, lub tradycyjnie - żyrandole i kinkiety. Wymyśliłam sobie, że umieszczę świetlówki pod sufitem ukryte za gzymsem gipsowym. I otóż okazuje się, że już ktoś wpadł wcześniej na podobny pomysł i można dostać gzymsy specjalnie przystosowane do świetlówek. Gzymsy mają różne profile. Całkiem proste będą pasowały do wnętrz nowoczesnych lub rzeźbione jeśli ktoś lubi późne rokokoko :wink:

Zobaczyć to można np tu: http://www.rafael-decoration.pl (pod fasety oświetleniowe).

Jeśli ktoś ma jakieś fajne pomysły na oświetlenie to chętnie przyjmę. :D

Pozdrawiam

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ dzieki za namiary za pana od prądu. Moze wreszcie bedziemy miec wlasny prad. Teraz musze zaczac zalatwiac gaz, no i pozwolenie na ogrodzenie.

Okna wybralismy w koncu aluminiowe i znalezlismy bardzo fajna firme i to z okolicy tzn Lubiczów :D . Wyglada na to, ze znaja sie na tym co robia i nie boja sie nietypowych rozwiazan. Prawde mowiac bardzo mnie to cieszy, bo mialam juz dosyc uciekajacych panow od okien.

Pozdrawiam

 

Peilin: Masz już te okna? Podaj namiary na firmę jeśli jesteś zadowolona/ny, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przyszłych sąsiadów! Niedługo mam nadzieję zacząć budowę, a na razie muszę prowizorycznie ogrodzić działkę. Może akurat ktoś z Państwa demontuje ogrodzenie i nie wie co zrobić ze słupkami i siatką? Chętnie odkupię, potrzebuję ogrodzić jedynie od ulicy, jakieś 24 metry,

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...