Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc,

 

dawno mnie tu nie bylo, ale ciezko pracuje zeby zarobic na ten wymarzony dom :-)

 

Chyba udalo mi sie zlokalizowac Laczna! Iwona, czy masz juz jakies wiesci o tej ekipie od plotu? Zdecydowalas sie? A moze ten plot juz stoi tylko ja o tym nie wiem?

 

A Szkolna znam doskonale - zastanawialismy sie nad kupieniem tam dzialki, ale ostatecznie zdecydowalismy sie na Bajkowa.

 

W sierpniu tez planuje ruszyc na podboj gminy i urzedow i zajac sie sprawa przylaczy mediow... jesli ktos chcialby podzielic sie ze mna info o tym, w jakiej najlepiej zalatwiac to kolejnosci to jestem bardzo otwarta na sugestie.

 

Pozdrawiam wszystkich cieplo,

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz... na poczatek wode, prad, gaz i kanalizacje (ale jeszcze nie wiem czy mnie juz objeli w projekcie czy nie)

No wiec dobrze przyznaje sie - nie mam jeszcze zadnych adresow. nawet nie zaczelam jeszcze powaznie o tym myslec wiec stad to zaniedbanie - zamierzam sie wszystkim zajac w sierpniu.

w sierpniu takze chce zrobic prowizoryczne ogrodzenie tzn. slupki zrobie juz docelowe, ale nie bede robic plotu tylko naciagne siatke.

 

Wiec jak? Mam szanse na jakies wskazowki dotyczace mediow czy nie zasluzylam na info bo za malo sie przygotowalam?

 

Pozdrawiam,

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz... na poczatek wode, prad, gaz i kanalizacje (ale jeszcze nie wiem czy mnie juz objeli w projekcie czy nie)

No wiec dobrze przyznaje sie - nie mam jeszcze zadnych adresow. nawet nie zaczelam jeszcze powaznie o tym myslec wiec stad to zaniedbanie - zamierzam sie wszystkim zajac w sierpniu.

w sierpniu takze chce zrobic prowizoryczne ogrodzenie tzn. slupki zrobie juz docelowe, ale nie bede robic plotu tylko naciagne siatke.

 

Wiec jak? Mam szanse na jakies wskazowki dotyczace mediow czy nie zasluzylam na info bo za malo sie przygotowalam?

 

Pozdrawiam,

 

Ola

 

woda i kanalizcja - Truskaw - "Mokre Laki" - "przeskakujesz" Fedorowicza jadac na wprost z Kurowskiego, jakies 300 m po lewej stronie bedzie widac budynki- oplata 100 PLN- dokument od reki

- gaz -warunki przylacza - Kasprzaka 25 - bez oplat - miesiac czekania

prad -warunki przylacza- zastanow sie ile mocy potrzebujesz, od tego uzalezniona jest oplata- ja wystapilem o 13 kW- oplata(zaliczka) 146 PLN- 2 tygodnie na warunki, potem umowa i oplata przylaczeniowa 1800- termin wykonania do 2 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola,

Jeśli chcesz sprawdzić czy twoja ulica objęta jest wodą i kanalizacją to zadzwoń do działu inwestycji w Gminie tel. 7228001. Teraz kanalizacja szybko idzie bo mają dofinansowanie z Unii.

I nie przejmuj się. Podziwiam ludzi, którzy potrafią postawić dom w jeden sezon. To nie mój przypadek :wink:

Pozdrawiam :D

Jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Joasiu za propozycję, szkoda że ekipa sprzątająca pospieszyła się z wyrzuceniem.

 

Zatem moje pytanie wciąż aktualne, może komuś jeszcze w okolicach Izabelina zawadza niepotrzebna siatka i słupki (stemple)?

 

Ja mam do sprzedania stemple. Mam ich około 120. Wysokość ok. 2,80- 2,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola,

 

wielkie dzieki za wsparci - nam na pewno ni euda sie wybudowac domu w jeden sezon. To nie tylko kwestia woli ale pewnie i finansow :-(

W tym roku kupilismy dzialke, plan jest taki by doprowadzic jeszcze media i prowizorycznie ogrodzic, a w przyszlym roku zobaczymy co sie bedzie dzialo chociaz na razie nie przewidujemy, ze ruszymy z budowa.

 

Pozdrawiam,

 

Ola

 

p.s. zaraz zadzwonie do gminy - dzieki za telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola,

W pierwszej kolejności warto załatwić prąd. Adres podał Ci Thomasso. Dodam do tego tylko numer telefonu:

tel. 738 23 20.

Tutaj im prędzej wystąpisz o warunki tym lepiej - nie warto zwlekać.

Bez tego nie wystartujesz z budową. (Chyba, że podciągniesz od sąsiada).

Przyda się też woda.

Jeśli masz jakieś wątpliwości pytaj :D

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilam: na Bajkowej na razie nie robia kanalizacji - za malo mieszkancow, ale wlasnie robia projekt wiec nie powinnam chyba tak dlugo czekac. Gmina skontaktowala mnie z biurem projektowym - mam im powiedziec gdzie bedziemy sie podlaczac.

Fajna ta nasza gmina :-)

 

My też jeszcze nie mamy kanalizacji, ale podobno też u nas robiony jest teraz projekt. Powiedz mi, czy projektant sam się z nami skontaktuje, czy sami musimy się dowiedzieć co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"My też jeszcze nie mamy kanalizacji, ale podobno też u nas robiony jest teraz projekt. Powiedz mi, czy projektant sam się z nami skontaktuje, czy sami musimy się dowiedzieć co i jak?"

 

No coz... teoretycznie to projektant powinien sie z Wami skontaktowac sam, ale pani w gminie powiedziala, ze najlepiej zadzwonic bezposrednio do biura i ustalic z projektantem co i jak, bo im jest trudno "zlapac" wszystkich i potem rysuja tak jak chca, a nie tak jakby ludzie chcieli.

 

Namiary na pana projektanta: Konrad Stelmasiak tel. 22 825 09 73 Centrum Technicznego Budownictwa Komunalnego (w gminie powiedzieli, ze nawet jesli nie ten rysuje nasza kanalizacje to powie z kim rozmawiac)

 

Pozdrawiam,

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za wszelkie namiary - tak mnie zmobilizowaliscie, ze nie pozostalo mi nic innego, jak podwinac rekawy i zaczac naprawde interesowac sie budowa tego domu, a nie tylko o tym mowic.

 

Co wiecej, mysle, ze nie bede czekac z mediami do sierpnia. Uderze do urzedow jeszcze w lipcu.

 

Pozdrawiam wszystkich upalnie,

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

W sumie stan surowy już stoi, więc jak byś chciała obejrzeć, to zapraszam.

 

Bardzo chetnie! Ale dopiero pod koniec lipca teraz niestety siedze na projekcie daleko od domu...

Ale obiecuje sie przypomniec i na pewno pojawie sie na budowie - a tak wlasciwie to gdzie sie budujecie?

 

Pozdrawiam,

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...