Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ocieplenie (zewn.) i tynki zewnętrzne robił nam JACK-BUD z Koczarg.

 

Zrobili szybko, sprawnie, bardzo ładnie... i co również istotne - posprzątali i wywieźli po sobie śmieci. Przy okazji wymurowali mi luksfery w 2 oknach i całkiem ładnie obsadzili parapety z płytek klinkierowych.

 

No i oczywiście cenę mieli przystępną.

 

pzdr

 

Marsjanka

Mania 7 lat & Misia 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj - dobrze wiedzieć że ktoś ma takie samo podejście i udaje mu się:-) znaczy może uda się wprowadzić do tego domku nawet jeżeli sobie nie obiecujemy na które święta to będzie:-)

 

filipek - my braliśmy więźbę + deski na deskowanie z Zielonek (tartak po lewej jadąc na Leszno) niedawno. więźba 650 impregnowana, deski 490 impregnowane. równe, proste, gorale nie narzekali (mam nadzieję ze nie dlatego, że wszystko juz widzieli;-)) więźbę 3 tyg temu przywozili w niecałe dwa tygodnie, deski + laty 2-3 dni. wszystko bardzo terminowo, chociaż skrecali się tam żeby zdązyc bo padało w międzyczasie i nie mogli impregnowac. ogolnie bardzo ok.

 

Marsjanka - moglabyś podac cene jack bud na to ocieplenie (na priv) bo 'moi' tynkarze wyłączyli tydzien temu telefon :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIWNY GOŚĆ NA BUDOWIE

 

'Sasiedzi'.... czy spotkaliście sie żeby na Waszą budowę podjechała kobieta nieznana i wszystko ogladała?

 

opowiem po kolei: moi mistrzowie murarze wspomnieli niewinnie dzisiaj że okolo poludnia podjechała kobieta, wysiadla, weszla na plac, I PO KOLEI OBESZLA I OBEJRZALA CALA BUDOWE. nie przedstawila sie, nei czytala tablicy inwestora, tylko wszedzie zajrzała, nawet ... do wc-chatki!!!! :roll: nie bede komentowac że te ciamciaki nie zapytały kto to i po co tylko spokojnie ją obserwowali.. ręce mi opadły i nie mam nawet siły napisać co o nich myśle!!

oczywiście nie będę tez pisać co myślę o tym, że jak by nie było chodziła po placu budowy. czy to mógł być jakiś nadzór??

pomóżcie jeżeli słyszeliście kto tak może oglądać plac budowy w okolicach Izabelina?

znak rozpoznawczy: przyjechałą granatowym fiatem sienna kombi, brunetka, starsza, przy kości.

 

dzięki za każdy odzew, moze jak się coś dowiem to nie zrobię nic złego moim ..... murarzom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam studzienke do przylacza wody - sluzyla mi przez 2 lata ale zdecydowalem sie przeniesc licznik wody ze studzienki do garazu. I wlasnie dlatego studzienka lezy bezuzytecznie wyciagnieta z ziemi... Moze sie komus przyda. Stan - jak nowa tyle ze nieco zabrudzona ziemia.

Studzienkę zainstalowały mi "Mokre Łąki" w trakcie wykonywania przyłącza wodnego.

Lokalizacja - Hornówek.

 

Pawel, tel. 607 053 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze PRZESTRZEGAM PRZED MAJSTREM ANDRZEJ GOŁĘBIOWSKI.

Facet buduje w Łomiankach i okolicach Babice, Laski, Izabelin. Polecił mi go działający w okolicach kierbud. Widziałem cztery zbudowane przez niego domy - właściele zadowoleni - ale niestety ZEPSUŁ SIĘ.

 

Chciał złapać kilka srok za ogon, nie był w stanie wszystkiego nadzorować, przestali płacić jemu, przestał płacić ludziom, przestali pracować. Brał robotników z łapanki i cieszę się, że nie zdążył zbyt dużo spieprzyć u mnie na budowie (bo niewiele zbudował).

 

Wystrzegać się takich partaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W piątek staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami działki w Hornówku!

 

Mamy ambitne plany zacząć budowę na wiosnę, ale pewnie zaraz sprowadzicie mnie na ziemię, bo póki co - oprócz zapału - nie mamy jeszcze NIC...

 

Przy okazji pytanie - czy ktoś nie chce pozbyć się z działki paru drzew (im większe tym lepiesze)? Nasza jest goła i chętnie przesadzimy drzewka od kogoś, kto ma nadmiar. Albo może znacie jakąś firmę, która świadczy usługi przesadzania dużych drzew? Pewnie będziemy gotowi do potencjalnego przesadzania dopiero na wiosnę, ale już się ogłaszam, w razie gdyby ktoś jakiś piękny okaz miał zamiar wyrzucić. A orientujecie sie w ogóle kiedy najlepiej przesadzać drzewa? Wyczytaliśmy na internecie, że w grudniu, ale jakoś to do mnie nie przemawia... :)

 

Pozdrawiam

 

Maje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W piątek staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami działki w Hornówku!

 

Mamy ambitne plany zacząć budowę na wiosnę, ale pewnie zaraz sprowadzicie mnie na ziemię, bo póki co - oprócz zapału - nie mamy jeszcze NIC...

 

Przy okazji pytanie - czy ktoś nie chce pozbyć się z działki paru drzew (im większe tym lepiesze)? Nasza jest goła i chętnie przesadzimy drzewka od kogoś, kto ma nadmiar. Albo może znacie jakąś firmę, która świadczy usługi przesadzania dużych drzew? Pewnie będziemy gotowi do potencjalnego przesadzania dopiero na wiosnę, ale już się ogłaszam, w razie gdyby ktoś jakiś piękny okaz miał zamiar wyrzucić. A orientujecie sie w ogóle kiedy najlepiej przesadzać drzewa? Wyczytaliśmy na internecie, że w grudniu, ale jakoś to do mnie nie przemawia... :)

 

Pozdrawiam

 

Maje

Czeœć Maje,

 

Miło Was powitać .Tak się składa,że my również niedawno kupiliœmy działkę w Hornówku.My dla odmiany cierpimy na nadmiar drzew.Teraz bedziemy starac się o zgode na odlesienie. Po jej uzyskaniu przystapimy do roboty i wowczas zapraszamy po drzewka. Mamy do wyboru spore sosny i brzozy.

Napiszcie , gdzie znajduje sie Wasza dzialka

 

Pozdrawiam,

DLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc:-)

 

Ciesze sie ze pzybywa sasiadow w Hornowku, szkoda tylko, iz nie przyznaja sie przy jakiej ulicy kupili dzialki...

 

Jesli chodzi o nas to dawno nic nie pisalismy, ale wzielismy sie troszke do pracy i odwiedzilismy kilka urzedow. Na poczatek udalo nam sie zalatwic w gminie "udroznienie pasa drogowego" - pewnie Danka sie ucieszy, jak juz kupi dzialke, oraz uwzglednienie naszej posesji w planie budowy wodociagow na 2007 rok (cokolwiek to znaczy). Niestety nie mozemy dotrzec do zakladu energetycznego oraz do gazociagow - moze uda sie w najblizszych dniach?

 

Tymczasem tradycyjnie juz wroce do PLOTU. Czy ktos moze mi polecic jakis dobrych fachowcow, ktorzy podjeliby sie zrobienia podmurowki i slupkow? Na razie nie chcemy zakladac docelowych zerdzi drewnianych tylko siadke.

Bede wdzieczna za namiary i info czy ceny byly przystepne..

 

Pozdrawiam cieplo,

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie właśnie skończyli kłaść dachówkę. Jest to jak na razie jedyny etap budowy bez komplikacji, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, z czystym sumieniem polecam - słownie, szybko, terminowo, czysto i bardzo ładnie.

Po skonczonej robocie posprzątane, odliczone dachówki, które zostały, bez zarzutu - POLECAM

A może macie kogoś, kto rozprowadzi gorące powietrze od kominka? Bo to musi być zrobione przed tynkami? Czy mogę teraz rozprowadzić rury, a kominek kupić później?

pozdrawiam

justa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc:-)

 

Ciesze sie ze pzybywa sasiadow w Hornowku, szkoda tylko, iz nie przyznaja sie przy jakiej ulicy kupili dzialki...

 

Jesli chodzi o nas to dawno nic nie pisalismy, ale wzielismy sie troszke do pracy i odwiedzilismy kilka urzedow. Na poczatek udalo nam sie zalatwic w gminie "udroznienie pasa drogowego" - pewnie Danka sie ucieszy, jak juz kupi dzialke, oraz uwzglednienie naszej posesji w planie budowy wodociagow na 2007 rok (cokolwiek to znaczy). Niestety nie mozemy dotrzec do zakladu energetycznego oraz do gazociagow - moze uda sie w najblizszych dniach?

 

Tymczasem tradycyjnie juz wroce do PLOTU. Czy ktos moze mi polecic jakis dobrych fachowcow, ktorzy podjeliby sie zrobienia podmurowki i slupkow? Na razie nie chcemy zakladac docelowych zerdzi drewnianych tylko siadke.

Bede wdzieczna za namiary i info czy ceny byly przystepne..

 

Pozdrawiam cieplo,

 

Ola

 

 

Ola,

 

I to jeszcze jak sie ciesze :lol: z tej drogi. Myślałam juz o wypożyczeniu sprzetu, który ja wyrowna.

Czy wiesz kiedy maja sie za wziac za jej ucywilizowanie ?

My juz dzialke nabylismy.Teraz rozpoczynamy papierologie zwiazana z uzykaniem pozowlenia na budowe, w ktorej zalatwianiu ma nam pomoc agencja nieruchomosci . Obawiam sie,ze w naszym przypadku bedzie problem z uzyskaniem poztywnej decyzji o przylaczeniu gazu :cry:

Jak bede cos wiecej wiedzial, to dam znac

 

Danka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danka,

 

bardzo sie ciesze, ze sie cieszysz, ale na wszelki wypadek Ty rowniez pomaszeruj do gminy i zostaw tam podanie o udroznienie drogi, bo moze sie okazac, ze jak sie tym nie zainteresujesz to droge udroznia tylko do naszej posesji bo tak im wyjdzie taniej... Jak bylismy w gminie to sie zdziwili, ze w ogole chcemy tam czyms wjezdzac :-)

 

 

Gratuluje zakupu! Moze uda nam sie kiedys spotkac po sasiedzku - pewnie parkujcie "u nas" samochod?

 

Pozdrawiam,

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza zwykle nie jest zbyt szczesliwa, gdy ktos jej przeszkadza w objadaniu wszystkich zielonych lisci na naszej dzialce :-(

Mysle, ze wpadnie w depresje gdy sie dowie, ze jesienia stawiamy plot...

 

Moze uda Wam sie odwiedzic gmine w miare szybko i zlozyc wniosek z podaniem o przelaczenie do wodociagu? Ujma wowczas cala ulice w planie na 2007 rok (nam powiedzieli, ze nie wczesniej niz 3 kwartal 2007)

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dopiero teraz odkryłam to forum, ale posiadaczem działki w Hornówku jestem już od września. Sczerze mówiąc, lekko się załamałam, kiedy przeczytałam, że na prąd trzeba czekać 2 lata. A chcieliśmy ruszyć z budową na wiosnę... :x

Może uda nam się pożyczyć od sąsiada, o ile nie sprzeda do tego czasu swojego domu. A tak prze okazji, czy firma Midbu jest godna polecenia? A czy ktoś budował z firmą Dombud-3? Chodzi mi o budowę pod klucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...