Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Margaret, gratulacje! Mam nadzieje, ze i my zdazymy z pozwoleniem przed wiosna i prace rusza zaraz po stopnieniu sniegu i wiosennym ociepleniu. Panie z agencji Kampinos twierdza, ze na pozwolenie czeka sie teraz ok. miesiac, wiec chyba wszystko bedzie jak trzeba.

 

A tak przy okazji, jesli ktos jest teraz na etapie szukania dzialki (lub domu) to goraco polecam Kampinos. Rewelacyjna obsluga i najwazniejsza sprawa - zalatwiaja wszystkie pozwolenia. A na tle innych warszawskich agencji posrednictwa to juz w ogole dostaja ode mnie 6+.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na szczescie juz mamy firme z polecenia od znajomego. Ale ekipa jest z daleka, w Wwie faktycznie trudno. Jakis czas temu w akcie desperacji probowalam sie nawet spotkac z dombud-3 (ktora nie ma super opini na forum), chcialam obejrzec jakies ich inwestycje. Na poczatku wlasciciel nie robil problemow, chcial mnie nawet obwiezc po kilku budowach swoim samochodem. Jednak w umowionym dniu okazalo, ze zmienil zdanie, powiedzial cos w stylu "nie bede marnowac swojego i pani czasu jesli nawet nie widzialem projektu i nie moge zrobic wyceny". A ja ostatecznego projektu nie mam do tej pory, a jakos innym firmom to nie przeszkadza. W dodatku wystarczylo mnie powiadomic o tym troche wczesniej, anizeli godzine przed spotkeniem. Poza tym, przeciez nie bede pokazywac firmie swojego projektu i robic sobie nadziei na wspolprace, zanim nie przekonam sie czy warto z nimi wspolpracowac. Ale to juz inny temat...

Nie wiem, co mam poradzic... ale z tego co wiem, latwiej chyba wynajac firme budujaca "pod klucz" niz etapami. Tyle z moich obserwacji.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Margaret,

my tez jestesmy na etapie ekipy budowlany, mama namiar na dwie. Widzelisme ich roboty. My poszukiwalismy ekipy, taka ktory by robila wszystko s materialami.. Bede bardzo wdziecna za informacje jesli by sie orientowala jakie sa ceny za 1m^2 postawienia domu w stanie surowego (bez kladzenia dachuwki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako przyszły budujšcy się w Klaudynie...

Chcialbym zapytac Was o opinie dotyczace tej miejscowosci, bo

zamierzam tam pobudowac dom (dzialke już mamy - dostaliœmy w spadku). Blisko lasu, niedaleko ul. Szymanowskiego.

Interesuja mnie sprawy typu: dojazd do centrum (samochód-korki,

autobus-jak dlugo), bezpieczenstwo, ilosc sklepów, i wszystko co

uznacie za wazne z punktu widzenia mieszkanca....

Bede wdzieczny za pomoc i informacje :D

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieply,

Ja juz mieszkam, co prawda nie w nowym domu, ale w gminie Izabelin :D .

Z moich juz 4 letnich obserwacji wynika, ze gm Izabelin to dobry wybor, bo do centrum (Pl Konstytucji) na 9.00 dojazd zajmowal mi okolo 40 minut, podobnie powrot po 17.00; sklepow jest duzo, ale dla mnie nr 1 to Olenka w Laskach, szkola podobno jest super, przedszkola panstwowe sa 2 (podobno trudno sie dostac), prywatnych cala masa, w tym anglojezyczne Montesorri. W Izabelnie sa 2 apteki, magiel, poczta, xero i kwiaciarnia. Kiedys byl jeszcze super sklep z winami, ale niestety zostal zamkniety. Brakuje cukierni. Podobno (sama nie sprawdzalam) jest super lekarz rodzinny (na koncu Kosciuszki), ktory ma podpisana umowe z NFZ. O komunikacji autobusowej nie mam pojecia, wydaje sie, ze autobusow jest sporo :D .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec, bo ja mieszkam daleko od wysypiska tzn w Truskawiu, codziennie jezdze samochodem do Warszawy i czasami mialam wrazenie, ze "zapaszek" jest, ale to podobno od kompostowni, a nie wysypiska. Moze cos sie zmienilo, bo faktycznie dosc dawno (rok?), nic nie czulam. Raczej popytaj mieszkancow Kwirynowa i Klaudyna.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słowo a propos korków. Choc jeszcze nie mieszkam w Izabelinie, czesto zdazylo mi sie jechac w godzinach szczytu w tamtym kierunku i nie zdazylo sie, abym stala na swiatlach przy wjezdzie na Bielany dluzej niz 2-3 zmiany, wiec chyba naprawde nie jest źle. To samo przy wyjezdzie ok. 16-17 z miasta. Jedzie sie wolno ale to nie korek. Nie ma co porownywac z korkami np. na moscie Grota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...