Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

Jola,

Dzieki za spotkanie. U Ciebie troche ciemniej, ale za to jakie drzewa. Ja zawsze marzylam o dzialce lesnej i do dzisiaj twierdze, ze jesli sie gdzies z Hornowka przeprowadze to tylko do Izabelina na min 2000m2 dzialke lesna :D .

Uaktualnienie co do korkow :evil: - zaczal sie koszmar tzn remont 3 Maja od Moscisk do Toyoty - do podanego przeze mnie czasu dojazdu nalezy doliczyc min 10 min. Na szczescie to tylko tymczasowo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie!

Mam problem i to raczej powazny. Zauwazylismy (nie wiem dlaczego dopiero teraz :evil: ), ze kilka/ kilkanascie desek na naszym dachu jest nieokorowanych. Nie specjalnie wiem co z tym zrobic, bo dach jest juz pokryty dachowka, ale wymiana dachu po zjedzeniu przez korniki tez mi sie srednio podoba. Moze slyszeliscie o jakis cudownych srodkach, ktore mimo kory zabezpiecza dach. Drewno bylo impregnowane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona,

To takie hasło asekuracyjne. Żeby nie wydawało się, że u mnie idzie jak po maśle. A kłopoty są jak wszędzie - a to dzwonią, że prądu nie ma bo ktoś jeździł i ścinał gałęzie i na pewno linię uszkodził. Potem okazuje się, że mośkom bezpiecznik wywaliło w RBtce i nie umieli wajchy podnieść. A to okna mają opóźnienie i lakier za jasny, a to wełny nie ma itp., itd. Wpisane w codzienność budowania.

Przyzwyczaiłam się ale czekam z utęsknieniem na zimę.

A co do tej kory to pojęcia nie mam. Ja będę jeszcze raz malować całą więźbę bo po zimie pojawiło się na niej trochę grzyba. Są takie środki, które można położyć od razu na zagrzybione drewno bez czyszczenia.

Pozdrawiam :D

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj napisał

Ja będę jeszcze raz malować całą więźbę bo po zimie pojawiło się na niej trochę grzyba. Są takie środki, które można położyć od razu na zagrzybione drewno bez czyszczenia.

A jak to technicznie robic? Drabina i pędzel w garść? A od strony folii i tak nie zamalujesz! A jak zachlapiesz folię? Czy to nie zaszkodzi?

pozdrawiam

justa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj napisał

Ja będę jeszcze raz malować całą więźbę bo po zimie pojawiło się na niej trochę grzyba. Są takie środki, które można położyć od razu na zagrzybione drewno bez czyszczenia.

A jak to technicznie robic? Drabina i pędzel w garść? A od strony folii i tak nie zamalujesz! A jak zachlapiesz folię? Czy to nie zaszkodzi?

pozdrawiam

justa

Ja mam papę na deskowaniu. Jak wykonać to technicznie to już zostawiam mojemu majstrowi. Powiedział, że podejmuje się roboty. Skoro można przemalować więźbę na placu budowy przed montażem, to można i po montażu. Pewnie bez drabiny się nie obejdzie. Chciałabym przemalować więźbę i całe deskowanie. Mam duży dach pokryty ciężką dachówką więć chciałabym możliwie najlepiej zabezpieczyć konstrukcję drewnianą. Będę spała spokojniej.

Pozdrawiam

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj napisał

Ja będę jeszcze raz malować całą więźbę bo po zimie pojawiło się na niej trochę grzyba. Są takie środki, które można położyć od razu na zagrzybione drewno bez czyszczenia.

A jak to technicznie robic? Drabina i pędzel w garść? A od strony folii i tak nie zamalujesz! A jak zachlapiesz folię? Czy to nie zaszkodzi?

pozdrawiam

justa

Ja mam papę na deskowaniu. Jak wykonać to technicznie to już zostawiam mojemu majstrowi. Powiedział, że podejmuje się roboty. Skoro można przemalować więźbę na placu budowy przed montażem, to można i po montażu. Pewnie bez drabiny się nie obejdzie. Chciałabym przemalować więźbę i całe deskowanie. Mam duży dach pokryty ciężką dachówką więć chciałabym możliwie najlepiej zabezpieczyć konstrukcję drewnianą. Będę spała spokojniej

Pozdrawiam

jj

 

DOBRE zabezpieczenie wiezby po montazu jest technicznie niemozliwe. mozna to na rozne sposoby robic asle 100 % zabezpieczenia nigdy sie nie uzyska wiec majster raczej cos blefuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

 

Od dluzszego czasu intensywnie mysle o zakupie dzialki budowlanej w Izabelinie C.

 

Jednakze kilka osob pragnie mnie przekonac, ze lepszy wybor to Hornowek - przede wszystkim taniej; przeplacac za nazwe nie warto.

 

Co przemawia za wyborem Izabelina C, a nie Hornowka?

A moze jednak maja racje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...