Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam ,

czy ktos zna i moze polecic hurtownie mat budowlanych w Izabelinie

podobno Sklad laskowskiego jest ok ???

 

Poszukaj na forum Stare Babice- polecaja nowa "Norme"( czyli dwie panie ktore kiedys tam pracowaly a teraz prowadza inny sklad budowlany) i sklad na Izabelinskiej( na skrzyzowaniu ) jadac od Starych Babic w kierunku Lipkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do forumowiczów ze Szkolnej w Hornówku: Czy ktoś ma jakieś niusy odnośnie kanalizacji na naszej ulicy? Czy nadal planowana jest na 2008?

 

we wrzesniu w gminie bylo spotkanie z firma, ktora bedzie wykonywac kanalizacje, co do terminow- nie wiadomo, musi powstac projekt, potem tzreba go zatwierdzic no i ... wykonac. Mam nadzieje ze realizacja zacznie sie d wdrugiej polowie 2007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z kanalizacja na Szkolnej, ale przy Pietkiewicza, 2 przecznice od Szkolnej (gdzie my mamy dzialke) to nie wyglada rozowo. Jak dzwonilam do gminy to mi powiedzieli, ze wiosna 2007 to beda dopiero skladac wniosek do UE o kase na kanalizacje...

No i dopiero jak dostana to zaczna robic.

 

Ale moze na Szkolna juz maja fundusze...

 

Pozdr,

 

Maje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomasso,

Oczywiscie jestem za przyspieszeniem tej sprawy.

Jeśli chodzi o nas, ZE Pruszków już przysłał nam umowę do podpisania, ale pomylili nasze dane osobowe i musiałam im umowę odesłac z prośbą o poprawienie. Minęły juz chyba 3 tygodnie i nadal czekamy na nową wersję więc tak naprawdę mam na razie związane ręcę, ale myślę, że lada chwila wszystko się wyjaśni.

 

Co do kanalizacji, to dzwoniłam kilka dni temu do gminy w tej sprawie. Chodzi o to, czy opłaca mi się zainwestować w przydomową oczyszczalnię. I wyszło na to, że opłaca się, bo w gminie twierdzą, że mają czas do 2010 roku, więc jak to zwykle bywa, pewnie nie będą się spieszyc.

 

A tak przy okazji - może ktoś orientuje się jakie są miesięczne koszty wywozu szamba (oczywiście szczelnego) np. w przeliczeniu na osobę? Będziemy mieszkać w Hornówku tylko we dwoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Klememi!

 

No mi tez wlasnie powiedzieli o tym 2010.

Nasza dzialka jednym bokiem przylega do Kurowskiego, wiec mamy nadzieje, ze uda sie nam podlaczyc do kanalizacji w tej ulicy. Jeszcze nie wiemy czy na pewno sie da i ile bedzie kosztowac przeciagniecie rur przez cala dzialke...

 

Pozdrawiam

Maje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaret,

czy nadal szukasz ekipy budowlanej? Wczoraj rozmawialam z moim fachowcem i chetnie wzialby jeszcze jedna budowe na wiosne. Buduja stan deweloperski lub pod klucz. A jesli budowaliby po sasiedzku to mysle, ze mozna by sie z nimi targowac o stawki.

Co Ty na to?

 

Klememi- ekipe masz sprawdzona? Ja tez jestem na etapie poszukiwania.Jakies wstepne stawki masz? Zmaterialami czy bez itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaret,

ekipa sprawdzona, wlascicielem jest znajomy. Ekipa wlasnie buduje dom koledze w Izabelinie na Lesnej, przedostatni dom po prawej, z Silki.

Daja swoje materialy i nic Cie nie obchodzi w trakcie budowy. Co do stawek to trzeba im po prostu dac do wyceny projekt i opisac co chcesz zeby zrobili, z jakich materialow itp.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Klememi,

Jesteśmy na etapie rozmów z różnymi formami. Dzięki za info. Bardzo proszę o przesłanie namiarów na priv :lol:

 

Co do kanalizacji. Jestem niepocieszona. Planowana była na 2008 i myślałam, że ominie nas szambo. W tej sytuacji cóż, chyba raczej nie :cry:

Wywóz szamba przy użyciu przez 2 osoby to nie jest jakiś straszny koszt. Oczywiście zależy ile się wody zużywa :wink: Nie wiem jakie teraz są koszty, moi rodzice jakiś czas temu płacili 150 zł/beczkowóz/2 miesiące przy 4 osobach.

Aha, no i w Izabelinie nie można robić domowych oczyszczalni ścieków.

 

W sprawie prądu - my mamy juz podpisaną umowę i termin przyłącza X.2007. Będę musiała się wziąć za prąd budowlany :cry:

 

Teraz też walczę z przyłączem wodociągowym.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaret,

ekipa sprawdzona, wlascicielem jest znajomy. Ekipa wlasnie buduje dom koledze w Izabelinie na Lesnej, przedostatni dom po prawej, z Silki.

Daja swoje materialy i nic Cie nie obchodzi w trakcie budowy. Co do stawek to trzeba im po prostu dac do wyceny projekt i opisac co chcesz zeby zrobili, z jakich materialow itp.

Pozdrawiam,

 

 

podeslij namiary na ekipe na priva :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Klememi,

Dzięki za namiary.

Jestem na etapie organizacji wody na działce. Agencja oczywiście załatwiła warunki, ale dalej trzeba powalczyć samemu. Tzn znaleźć speca który zorganizuje projekt techniczny, geodetę co wrysuje przyłącze na mapę, uzgodnienia, no i ktoś to fizycznie musi wykopać i położyć rurę. W poniedziałek jadę z tym na "Mokre Łąki". Oni robią wszystko od A do Z. Jest jeszcze pan na Sierakowskiej 8 (obok agencji) który tez załatwia wszystko. W poniedziałek porównam ceny i zdecyduje kto się ma za to wziąć.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...