Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

Witajcie,

U mnie sezon budowlany zakonczony. Mamy stan surowy otwarty. Jak chcecie zobaczyc to zamiesciłam link do zdjec (na razie tylko 3) w galerii. Teraz mamy przerwe do wiosny i myslimy o wakacjach zanim zacznie sie znowu budowa (potem nie bedzie srodkow :( ). Wiosna zaczynam klasc klinkier i dachowke, a co dalej zobaczymy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwona,

Obejrzałam zdjęcia. Prosta bryła, prosty dach, duże przeszklenia - ciekawa jestem efektu końcowego. Porównując domy Karorki, Kasi Zając i twój widzę pewne podobieństwo. Czy dom będzie nowoczesny? Bryła i dach wydają się ekonomiczne. Czyli kawał roboty masz już za sobą :D . Przez zimę sobie okrzepnie.

Mój dom jest (będzie) w zupełnie innym charakterze. Duży parter, mniejsze poddasze użytkowe (kompromis pomiędzy chęcią posiadania domu parterowego a możliwą powierzchnią zabudowy). Przeszklenia chyba mniejsze, chociaż w salonie też jest ich sporo. Duży czterospadowy dach. Powierzchnia domu - nie za duża.

Lubię ten mój domek. :D. Tylko tę budowę chciałabym mieć już z głowy.

Pozdrawiam

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem ciekawa efektu koncowego :D Tak dom bedzie nowoczesny z zewnatrz, a wewnatrz planujemy polaczenie nowoczesnosci z Orientem, to tak w zwiazku z zamilowaniem do pewnych odleglych czesci swiata :D . Co do ekonomicznosci, to tylko pozornie tak wyglada, a jak przyjdzie co do czego to na widok kosztorysu mozna pasc :evil: . Elewacja pewnie duzo zmieni, bo jest z 3 rodzajow klinkieru- na papierze wyglada super.

Chetnie zobaczylabym Twoj projekt, bardzo lubie domy parterowe, ale działke wtedy trzeba miec pewnie z 2.500m2. I mam pytanie, gdzie sie bedziecie budowac, w Izabelinie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy się budować na Skrzyneckiego (równoległa do Sierakowskiej). Działka ładna i jak na Izabelin kupiona niedrogo. Długo szukaliśmy w Hornówku, później znaleźliśmy coś na Tetmajera w Izabelinie. No ale przy tej działce decyzja zapadła w ciągu jednego dnia.

Ciekawostka - przed wojną to miejsce nazywało się Kolonia Renów.

Domek będzie bardzo tradycyjny - wnętrze w stylu rustykalnym - dużo drewna, naturalnych materiałów i starych klimatów.

Pozdrawiam :D

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ my konczymy projekt. W poniedzialek spotykamy sie na ostateczne poprawki i bedziemy sie starac o pozwolenia :roll:

Jak tylko bede miala nasze wizualizacje, to od razu wrzuce na strone i podam linka to sobie obejrzysz.

 

Pozdrawiam wszytskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ,

Jak Ci sie udalo kupic ladna dzialke i niedroga w Izabelinie??? Jak bede miala chwile wolnego czasu (pewnie w niedziele) to sobie zobacze Skrzyneckiego, wiem gdzie jest Sierakowska to trafie.

Monis,

Super, ze juz konczycie. Owocnego szukania ekip, to wcale nie jest latwe.

Pozdrawiam

Iwona

Jezeli bedziecie w okolicy i macie ochote zobaczyc moj stan surowy to zapraszam (603773254)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona,

Działka miała nie do końca uregulowaną sytuację prawną - postępowanie spadkowe + podział na dwie mniejsze. No i kwestia szybkiej decyzji.

Chętnie obejrzę stan surowy. Skontaktuję się gdy będziemy planować wyjazd do Izabelina.

Jerzysio,

czy ja też mogę poprosić o namiar na priva jeśli jesteś zadowolony z ekipy (jakbyś mógł przybliżyć ich wymagania cenowe to będę wdzięczna).

Pozdrawiam,

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jerzysio,

Porównam do ofert, które zebraliśmy do tej pory. Te 3 tys. to kropla w morzu w stosunku do tego co na razie nam zaproponowano. Wydaje mi się, że na hasło Izabelin uruchamia się jakiś dodatkowy narzut :wink: A tu przecież tak się przyjemnie buduje - grunt nieskomplikowany - same piachy, chałupka też nie o jakiś wybujałych kształtach. Chociaż jak słucham uzasadnień cenowych to mam wrażenie, że stopień skomplikowania mojego domu rośnie w czasie.

Pozdrawiam,

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona,

Sytuacja w momencie kupna była jak najbardziej uregulowana. W momencie decyzji - nie. Po prostu musiałam poczekać parę miesięcy na sfinalizowanie transakcji i załatwienie wszystkich formalności.

Wiem gdzie jest twoja działka. Rok temu znałam na pamięć wszystkie działki wystawione na sprzedaż w Hornówku. Pamiętam tylko, że właściciel chciał sprzedać drugą od drogi, a twoja jest zdaje się zaraz przy drodze. Widocznie zmienił zdanie.

Pozdrawiam,

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj,

Juz rozumiem o co chodzi z sytuacja Twojej dzialki, w takim razie odwazna jestes :D .

W zeszlym roku byla do sprzedania dzialka za nami, bo nasza jest juz nasza od 2002 :D . Te druga tez mu sie udalo sprzedac, chyba latem zeszlego roku. Poczatkowo te obie dzialki byly jedna, ale nas nie bylo stac na 2100m2 i wlasciciel zdecydowal sie na podzial.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś,

Nie martw się ekipą - w okolicy dużo się buduje i jest sporo ekip przyzwoicie podchodzących do sprawy. Pozostaje tylko kwestia zebrania jak największej ilości ofert i porównania doświadczenia i ceny. No bo jeden woli budować z Ytonga a inny z ceramiki. Ten pierwszy da Ci lepszą cenę na Ytong a drugi np. na porotherm. No i kwestia tego czy chcesz żeby Ci kupowali materiały czy sama się tym zajmiesz. Z tego co się zorientowałam nadal dominuje ten drugi sposób budowania.

Pozdrawiam

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...