Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

klemeni napisała

Justa,

 

jaka jest Twoja cena za ten słup do prądu? Chyba jakoś się dogadamy?

Masz może też skrzynkę?

 

Niedługo będę potrzebować i jedno, i drugie.

Cena do uzgodnienia :lol: Dogadamy się na pewno.

Skrzynka też jest, ale podobno coś z niej wyjął elektryk, dowiem się szczegółów, to dam znać.

 

Poszukuję fachowca do podbicia płyt KG na poddaszu, może ktoś ma osobę (ekipę), która podjęłaby się tego? Nasz fachowiec umówiony na jesieni, teraz ,,nie ma czasu"

pozdrawiam

justa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

klemeni napisała

Cytat:

Justa,

 

jaka jest Twoja cena za ten słup do prądu? Chyba jakoś się dogadamy?

Masz może też skrzynkę?

 

Niedługo będę potrzebować i jedno, i drugie.

 

Cena do uzgodnienia Dogadamy się na pewno.

Skrzynka też jest, ale podobno coś z niej wyjął elektryk, dowiem się szczegółów, to dam znać.

Dzwoniłam do elektryka i już wiem: jest słup,są gniazda bezpiecznikowe (co by to nie znaczyło) :wink: warkocz ok. 14-15 m., skrzynka.

Proponuję, żeby to obejrzeć, możemy się umówić np. na sobotę.

pozdrawiam

justa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty! Pozwolenie dopiero zostało złożone... A poza tym juz mi sie tak bardzo nie spieszy, bo wczoraj rozmawialam z firma bud i moga zaczac dopiero za 2 miesiace :cry:

No coz, umowy z nimi jeszcze nie mam podpisanej wiec leca sobie w kulki

Tak wiec PnB jest mi na razie potrzebne tylko do zalatwienia pradu.

 

Oczywiscie przypomne "naszemu" magikowi o obiecanym rabacie.

 

A Ty juz ruszyles? Woda zniknela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klemeni napisała

Justa,

sobota idealnie mi pasuje, bo na ten dzien jestem akurat umowiona z moim elektrykiem na dzialce. Odezwe sie jeszcze jutro lub w pt rano. W sobote najpierw pogadam z fachowcem (co w ogole potrzebuje) a potem podjade do Ciebie - raczej po 13-14. Wstepnie pasowalaby ta godzina?

Oczywiście pasuje, czekam na telefon (przesyłam na prv)

pozdrawiam

justa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym Wam napisac w jakim fajnym miejscu sie budujecie/budujemy/mieszkamy. Dzisiaj jak dojezdzalismy do Izabelina tuz za cmentarzem w Laskach staly dwa losie. Jeden po jednej stronie ulicy, drugi po drugiej i bidulki baly sie przejsc jeden do drugiego. W koncu jeden sie odwazyl i wrocily do lasu. Zupelnie niecodzienny widok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym Wam napisac w jakim fajnym miejscu sie budujecie/budujemy/mieszkamy. Dzisiaj jak dojezdzalismy do Izabelina tuz za cmentarzem w Laskach staly dwa losie. Jeden po jednej stronie ulicy, drugi po drugiej i bidulki baly sie przejsc jeden do drugiego. W koncu jeden sie odwazyl i wrocily do lasu. Zupelnie niecodzienny widok.

 

 

Tak a woda w wykopie fundamentowym stoi i nie da sie u mnie teraz budowac trzeba odczekac. Cos za cos:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...