Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co do kanalizacji na Szkolnej

 

 

wiesci z dzisiaj, ale nie takie jakiich oczekujemy niestety :x

Okazuje sie ze projekt jeszcze nie jest zatwierdzony do konca :o . Firma, ktora to robila zrezygnowala z geodety, wiec uzgodnienia z ZUD i sam projekt jeszcze trwaja. Pieniadze beda z Unii, ale wnioski na 2007 i 2008 rok na dofinansowanie jeszcze nie dodarly do gminy :cry: Na planach, ktore ogladalem nie ma jeszcze rzednych !!!. Generalnie kanalizacja bedzie szla od ulicy Krotkiej w strone Kurowskiego , druga czesc -od 3 Maja do Krotkiej.

Co do terminu- w planach - 2008-2010.

 

Piekny dzien dzisiaj , nie ma co :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomasso,

 

Trzymasz rękę na pulsie, nie ma co :wink:

Geodeta był, ale wykopki zawieszone do środy. Mam nadzieję, że ta woda opadnie! Najgorsze, że wodociag jest strasznie głęboko i nie da się wody podłączyć :-?

 

A jesli chodzi o kanalizację, co z pomysłem, żebyśmy się sami podłączyli do Kurowskiego?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaret,

odradzil kierownik inwestycji z gminy - stwierdzil ze nia ma sensu na razie,

skoro nie sa gotowi. Nawet nie mogl stwierdzic od ktorej strony zaczna :-?

 

Najpierw jak zwykle przetarg

 

Woda opada okolo 2 cm/ dzien- zrobilem pseudo-miarke, najgorsze ze nie mozna kopac glebiej niz na 60-80 cm bo zaraz podchodzi

Ale sloneczko grzeje , jak tak bedzie kilka dni to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomasso,

Nie widziałam wykopów, ale chyba woda nie podchodzi. U nas ławy fundamentowe nie sa bardzo głębokie, teren jest trochę wyżej niż u Ciebie. I dodatkowo panowie budowlańcy wykopali dołki odwadniające w obrębie fundamentów - tak aby ściąnąć wodę z obszaru wykopu.

Ale to jest za mało na zrobienie przyłacza wodociągowego...

 

A jak u Ciebie z poziomem wody?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ktoś prosił o namiar na tynkarza tynków cementowo-wapiennych. U mnie robił pan Zdzisław Polkowski

0694758191

jesteśmy / byliśmy zadowoleni.

A byliśmy zadowoleni dlatego, że robota jest zrobiona dobrze, natomiast umawiał się z nami na ocieplenie poddasza na marzec - kwiecień i nas wystawił, może przyjechać ale dopiero w połowie lipca :cry:

Ale z tego co wiem, to do jesieni ma zajęte terminy, ale można próbować.

pozdrawiam

justa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myslalam, ze ja w tym roku tez bede czekala az opadnie woda. Przyjechali panowie z elektrowni robic przylacze. Wykopali row i niestety ... woda. Ale i tak jestem zaskoczona, ze juz przyjechali, bo 2-letni termin mija dopiero w listopadzie. Czyli nie jest tak zle, ze trzeba czekac az 2 lata. No chyba, ze ... woda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KozAnka

Chyba nie mam wyjścia, muszę czekać, bo nie mogę znaleźć nikogo :cry:

Dziękuję za pamięć.

A może ktoś ma 2 płyty styropianu 5 cm (wymiar standard 100x50). Muszę komuś oddać, a nie chcę kupować całej paczki, może komuś został, chętnie odkupię.

pozdrawiam

justa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KozAnka

Chyba nie mam wyjścia, muszę czekać, bo nie mogę znaleźć nikogo :cry:

Dziękuję za pamięć.

A może ktoś ma 2 płyty styropianu 5 cm (wymiar standard 100x50). Muszę komuś oddać, a nie chcę kupować całej paczki, może komuś został, chętnie odkupię.

pozdrawiam

justa

 

justa, u nas zostaly jakies resztki styropianu, ale nie wiem, czy akurat 5 cm. Postaram sie dzisiaj podjechac i sprawdzic. Chetnie sie pozbede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...