Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

justa,

znalazlem polecanego przez Zbycha speca od tynkow

 

Polecam też innego fachowca p. Krzysztofa Matusika, tel. 606812102

Bardzo dobry fachowiec od wszelkich tynków mineralnych wewnętrznych i zewnetrznych nakładanych maszynowo. Robi też wszelkiego rodzaju ozdoby, typu bonie, gzymsy, itp.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KozAnka napisała

justa, przykro mi, zostala tylko 8 i 12 frezowana do ocieplania scian.

Mnie też przykro, :x ale trudno :lol:

Dzięki za dobre chęci

 

thomasso napisał

justa,

znalazlem polecanego przez Zbycha speca od tynkow

 

Polecam też innego fachowca p. Krzysztofa Matusika, tel. 606812102

Bardzo dobry fachowiec od wszelkich tynków mineralnych wewnętrznych i zewnetrznych nakładanych maszynowo. Robi też wszelkiego rodzaju ozdoby, typu bonie, gzymsy, itp.

Dzięki Thomasso, ale ja tynki już mam, szukam kogoś do położenia płyt KG na poddaszu (wełna będzie położona)

pozdrawiam

justa

ps nadal mam do sprzedania słup drewniany, skrzynkę i warkocz elektr. (ok. 15 m)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, przydadzą się wszelkie namiary na fachowców :lol:

 

Mam pytanie do osób robiących dach w tym roku? Jaki materiał wybraliście i jak jest z jego dostępnością?

My wybraliśmy Braasa, zamówiliśmy na poczatku lutego (czyli ok 3-4 miesięczne wyprzedzenie) i okazuje się, że NIE MA i nie wiadomo czy będzie!! :evil:

I co teraz? Na ceramiczną dachówkę chcyba zbankrutujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaret,

u nas bedzie creaton karpiowka- majatek :-? , ale ma to byc NASZ dom wiec postanowilismy zainwestowac.

 

Zamowilismy dachowke w Dachluxie- na lipiec, chyba nie bedzie probemow( mam nadzieje)

 

U Ciebie jak widze ekipa dziala ekspresowo, w piatek chca zalewac chudziak- gratulacje :D

U nas w piatek maja zalewac lawy

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomasso napisał

justa,

z tego samego zrodla -od Zbycha

 

. Tomasz Pietras, tel. 698347775

 

oraz

 

p. Janusz Wrona, tel. 602595828

 

Obaj wykonują standardowe zabudowy z płyt GK, ale rónież potrafia tworzyć cuda z tego materiału

serdeczne dzięki

A WSZYSTKIM BUDUJĄCYM W NASZEJ GMINIE (I NIE TYLKO) życzę

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przyglądam się forum od dłuższego czasu. Jestem mieszkańcem Izabelina i przeszedłem trudy budowy. Wiem że podczas budowy na nieznanym terenie trudno sie poruszać bez informacji. Obserwując forum widzę mnóstwo pytań o geodetów, wykonawców itp. Chciałbym wszystkim forumowiczom zaproponować współpracę.

 

Mam możliwość stworzenia katalogu wykonawców działających na naszym terenie. Spis ma być dla Was stworzony przez Was. Do tego celu mamy do dyspozycji forum Izabelina http://www.forum.izabelin.waw.pl

Idea jest taka by w kategorii Nasz informator utworzyć fora odpowiadające danej grupie wykonawców. W każdym z tych for można będzie wpisywać jako temat poleconego wykonawcę. Na temat każdego z nich będziemy mogli sie wypowiadać. Wyróżnieni wykonawcy będą "awansowali" poprzez zmianie statusu na ogłoszenie.

 

Przygotowałem kategorię Nasz informator, wypełniłem go forami wraz z opisami. Chciałbym byście dali mi znać czego brakuje, co należy zmienić. Na początek wypełniłem fora kontaktami ze strony http://www.kampinos.com.pl

 

Pozdrawiam serdecznie i korzystając z okazji życzę wesołych świąt.

Cezary

ps. e-mail w sprawie forum, [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję murarza, który miałby dwa lub trzy dni wolne pod koniec przyszłego tygodnia. Muszę dobudować trochę ściany (ok. 30 m.kw.) w domu w Izabelinie. Ściana z suporeksu. Czy ktoś z Was zna, kto mógłby wykonać taką pracę. Prosiłbym oi jakieś kontakty

 

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym Wam napisac w jakim fajnym miejscu sie budujecie/budujemy/mieszkamy. Dzisiaj jak dojezdzalismy do Izabelina tuz za cmentarzem w Laskach staly dwa losie. Jeden po jednej stronie ulicy, drugi po drugiej i bidulki baly sie przejsc jeden do drugiego. W koncu jeden sie odwazyl i wrocily do lasu. Zupelnie niecodzienny widok.

 

Losie? Poznalismy sie z nimi! Kiedy przyjechalismy z Lukaszem pierwszy raz do Hornowka obejrzec dzialke to stal na niej los - stwierdzilismy ze to znak i ja kupilismy :-) a on od tamtej pory nigdy wiecej sie u nas nie pokazal - za to mamy koze, ktora zjada wszystko co rosnie i nie jest 30-letnim drzewem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym Wam napisac w jakim fajnym miejscu sie budujecie/budujemy/mieszkamy. Dzisiaj jak dojezdzalismy do Izabelina tuz za cmentarzem w Laskach staly dwa losie. Jeden po jednej stronie ulicy, drugi po drugiej i bidulki baly sie przejsc jeden do drugiego. W koncu jeden sie odwazyl i wrocily do lasu. Zupelnie niecodzienny widok.

 

Losie? Poznalismy sie z nimi! Kiedy przyjechalismy z Lukaszem pierwszy raz do Hornowka obejrzec dzialke to stal na niej los - stwierdzilismy ze to znak i ja kupilismy :-) a on od tamtej pory nigdy wiecej sie u nas nie pokazal - za to mamy koze, ktora zjada wszystko co rosnie i nie jest 30-letnim drzewem...

Bo łosie wypoczywają pod moim domem często za płotem.Przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...