Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niestety plotka głosi że developer będzie budował bliźniaki - zmiany na szeregowce chyba nie dostanie (teoretycznie nigdzie w Izabelinie nie ma pozwolenia na taka zabudowe).

 

 

Blizniaki? A czy nie jest tak, ze w Hornowku w planie jest zabudowa jednorodzinna?

 

I czy wiadomo juz kiedy zaczynaja? I kto to jest? Bede wdzieczna za namiary to chetnie do nich zadzwonie i cos sie dowiem...

 

Pozdrawiam,

 

Ola

 

 

Cześć Ola,

 

Wczoraj się dowiedziałam,że ten developer złożył wniosek w Gminie o zmianę w planie zagospodarowania.Planuje dostać pozwolenie na zabudowę szeregową.Mam nadzieję,że Gmina się nie zgodzi, bo to będzie oznaczało lawinę kolejnych takich wniosków od innych inwestorów.

 

Ps. Dostaliśmy już pozytywną decyzję na przyłączenie prądu .Czekamy na decyzję w sprawie gazu i składamy wniosek o pozwolenie na budowę.

A co u Ciebie, poza tym,że koza zjada Ci roślinnośc i pasą się na Twojej działce kaczuszki taś, taś.Kiedy ruszacie ?

 

Pozdrawiam,

Danka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie wiem, jaka kategorię, na http://www.forum.izabelin.waw.pl utworzyć dla kontaktu do np kominiarza. Tak sobie myślę, że kategoria ta powinna również odpowiadać dla np nadzoru budowlanego itp... sam nie wiem.

 

Myślę tez o zmianie nazwy działu forum z Nasz informator na Mój informator, tak jakoś kojarzy mi się z naszym dziennikiem - a to złe skojarzenie.

 

Pozdrawiam

Cezary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, znowu mamy problem z dachówkami. Kolejny producent wydłuża terminy dostawy :evil: Najpierw odpadł Brass, teraz okazuje się, że dachówki Euronita zamówione na koniec maja będą dostępne ... na koniec lipca!

W związku z tym znów zaczynamy od początku. Co więcej, dachówki ceramiczne też nie są szybko dostępne.

Na szczęście pokrycie dachowe to jedyny poważny problem na razie (odpukać!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vilemo

czyli wczesniej niz 20 maja :D -PnB juz masz?

 

Tak - budujemy sie na jednej ulicy :)

 

no to sie juz widzielismy :D

 

no zgode mamy juz prawie.. troche u nas chyba niestandardowo poszlo :roll:

 

do sasiadow zostalo juz pismo wyslane, a my mielismy uzupelnic dokumenty o projekt szamba. dzis go dostarczylismy i czekamy.. i teraz nie wiem czy bedzie nam liczona zgoda od dnia wyslania powiadomienia do sasiadow czy od dzisiaj czy jeszcze chwilke musimy poczekac :roll:

bedziemy wydzwaniac w piatek bo dzis nie bylo osoby zajmujacej sie naszym pozwoleniem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...