Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

My tez mamy maly problem z PnB. Okazalo sie ze podobno nasz smietnik stoi na drodze gminnej (rzekomo tak jest w naszym projekcie zagosp dzialki). Troche nie chce mie sie w to wierzyc.

po drugie brakuje nam podpisu projektanta, ktory robil adaptacje projektu gotowego, co jest kompletna bzdura bo mamy projekt indywidualny.

A wszystko wynika z tego, ze w starostwie jest od 2 tygodni nowa pani, ktora sie chyba nie bardzo orientuje co i jak.

Ciekawe kto nam da 2% na zaplacenia kary za niedotrzymanie warunkow umowy z firma budowlana ???

Rece opadaja. Dzis moj maz jedzie do Ozarowa wyjasnic ten balagan, ja nie moge, bo wszystkich bym od razu udusila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiadomość od jj dla Patrycji z Hornówka:

"Spotkanie dziś między 18-18:30 aktualne. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny bo nie mogę zalogować się do wiadomości prywatnych ani wogóle na Forum, a numer na komórce nie wyświetlił się.

Pozdrawiam serdecznie jj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez mamy maly problem z PnB. Okazalo sie ze podobno nasz smietnik stoi na drodze gminnej (rzekomo tak jest w naszym projekcie zagosp dzialki). Troche nie chce mie sie w to wierzyc.

po drugie brakuje nam podpisu projektanta, ktory robil adaptacje projektu gotowego, co jest kompletna bzdura bo mamy projekt indywidualny.

A wszystko wynika z tego, ze w starostwie jest od 2 tygodni nowa pani, ktora sie chyba nie bardzo orientuje co i jak.

Ciekawe kto nam da 2% na zaplacenia kary za niedotrzymanie warunkow umowy z firma budowlana ???

Rece opadaja. Dzis moj maz jedzie do Ozarowa wyjasnic ten balagan, ja nie moge, bo wszystkich bym od razu udusila.

u nas podobnie :-?

 

doskonale cie rozumiem. my nadal nic nie wiemy - dzis uslyszelismy ponownie zeby zadzwonic jutro..

umowa z developerem podpisana a ja tez juz spac po nocach nie moge, bo boje sie ze nie dostaniemy PnB na czas.

dodatkowo dowiedzialam sie ze ma byc zgoda jak dojdzie potwierdzenie, ze sasiedzi odebrali polecony i nie wniosa sprzeciwu - jak sie dowiedzielismy zadne powiadomienie nie musialo byc wysylane, a przez nadgorliowsc zostalo :evil: , ale skoro juz wyslali to musimy czekac, czy nie wniosa zastrzezen :evil:

sytuacja w Ozarowie to skutek kontroli NIKu, ktora ostatnio mieli :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez mamy maly problem z PnB. Okazalo sie ze podobno nasz smietnik stoi na drodze gminnej (rzekomo tak jest w naszym projekcie zagosp dzialki). Troche nie chce mie sie w to wierzyc.

po drugie brakuje nam podpisu projektanta, ktory robil adaptacje projektu gotowego, co jest kompletna bzdura bo mamy projekt indywidualny.

A wszystko wynika z tego, ze w starostwie jest od 2 tygodni nowa pani, ktora sie chyba nie bardzo orientuje co i jak.

Ciekawe kto nam da 2% na zaplacenia kary za niedotrzymanie warunkow umowy z firma budowlana ???

Rece opadaja. Dzis moj maz jedzie do Ozarowa wyjasnic ten balagan, ja nie moge, bo wszystkich bym od razu udusila.

u nas podobnie :-?

 

doskonale cie rozumiem. my nadal nic nie wiemy - dzis uslyszelismy ponownie zeby zadzwonic jutro..

umowa z developerem podpisana a ja tez juz spac po nocach nie moge, bo boje sie ze nie dostaniemy PnB na czas.

dodatkowo dowiedzialam sie ze ma byc zgoda jak dojdzie potwierdzenie, ze sasiedzi odebrali polecony i nie wniosa sprzeciwu - jak sie dowiedzielismy zadne powiadomienie nie musialo byc wysylane, a przez nadgorliowsc zostalo :evil: , ale skoro juz wyslali to musimy czekac, czy nie wniosa zastrzezen :evil:

sytuacja w Ozarowie to skutek kontroli NIKu, ktora ostatnio mieli :-?

 

A kiedy składaliście wniosek o pozwolenie? my czekamy 3 tygodnie i mamy zadzwonić za tydzień. Ale nie sądzę żebyśmy po miesiącu dostali. To byłoby miłe zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz wniosek był składany 13 kwietnia (piątek!) i stąd może te problemy, choć do tej pory nie byłam przesądna.

I dopiero po 3 tygodniach dowiedzielismy sie, że brakuje jakiegos podpisu. Nic dodac, nic ująć.

 

My dokładnie tego samego dnia składaliśmy, tydzień temu pani powiedziała że ona jeszcze nie doszła do tych wniosków więc nawet nie wiemy czy im czegoś brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz wniosek był składany 13 kwietnia (piątek!) i stąd może te problemy, choć do tej pory nie byłam przesądna.

I dopiero po 3 tygodniach dowiedzielismy sie, że brakuje jakiegos podpisu. Nic dodac, nic ująć.

 

My dokładnie tego samego dnia składaliśmy, tydzień temu pani powiedziała że ona jeszcze nie doszła do tych wniosków więc nawet nie wiemy czy im czegoś brakuje.

 

no mysmy skladali 26 marca.. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomasso,

A nie ma bloczków wentylacyjnych w Normie? Nasz majster kupił bez problemu? Na razie nie wiem czy nam zostanie (pewnie nie, znając naszego majstra;)).

 

Dziś dzwoniłam do pani Gutowskiej. Mieli sprawdzać, czy wodę można nam podłączać. Wg sąsiada z naprzeciwka woda opadła ostatnio ok 1 m. Jutro będę coś wiedzieć.

 

A za Klememi i panią od kotków;) trzymam kciuki za rychłe zakończenie sprawy PnB.

 

Emilia, jutro zadzwonię do naszego majstra w sprawie ogrodzenia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz wniosek był składany 13 kwietnia (piątek!) i stąd może te problemy, choć do tej pory nie byłam przesądna.

I dopiero po 3 tygodniach dowiedzielismy sie, że brakuje jakiegos podpisu. Nic dodac, nic ująć.

 

Ja składałem 25.04. Dzisiaj dzwoniłem kontrolnie dowiedzieć się czy niczego nie brakuje to mi Pani powiedziała, że ona dopiero robi koniec marca a do nowszych to nawet jeszcze nie zajrzała. Mam się dowiedzieć za ok. 3 tygodnie. Ręce opadają...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...